Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Głogów: WZZ "Sierpień 80" ratuje oddział

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Przechwałki Sierpnia

spróbujmy zilustrować pewną analogią.
Wyobraźmy sobie, że ja, ABCD wydaję oświadczenie:
Bush, ty leserze, nie obijaj się, tylko idź do roboty.
Następnego dnia okazuje się - co bardzo prawdopodobne - że Bush był w Białym Domu.
I wtedy pojawia się następne oświadczenie ABCD:
Widzicie!? Bush słucha mnie we wszystkim.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-11 15:40:49, suma postów tego autora: 20871

A poważniej mówiąc,

to nikt, kto wie cokolwiek o rynku prasowym, nie uwierzy, że publikacja w pismie niszowym (takim jak TR) może wywierać praktyczny wpływ

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-11 15:43:38, suma postów tego autora: 20871

Gdyby pielęgniarki dostały podwyżki,

też pewnie byłaby to zasługia Sierpnia'80 (jego członkowie są na miejscu) oraz TR (zbierają podpisy pod jakimś apelem).

autor: Luke, data nadania: 2007-07-11 18:25:45, suma postów tego autora: 1782

...

Daj już spokój ABCD, nieznośny jesteś. Skoro pisze, że Sierpień obronił, a Trybuna Robotnicza nagłośniła to tak było i już. Czy nie pamiętasz już, jak przed ostatnimi wyborami wieszczono, że PPP odniesie oszałamiający sukces? I co, nie odniosła? Odniosła! Pozwólmy zatem cieszyć się im kolejnymi sukcesami i nie bądźmy o nie zazdrośni. Bo nie ma o co :-)

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-11 18:36:13, suma postów tego autora: 3848

ABCD

wiesz myślałem, że masz takie zadanie, ale Tyjesteś chory z nienawiści...
Sprsedaż TR rośnie powoli ale bardzo ststematycznie (tak jest z pismami, które nie mają dużych funduszy na rekalmę).

Myślisz, że twoje wypisywanie na lewicy.pl szkodzi Sierpniowi, otórz nie szk0odzi Tobie masz już tutaj wizerunek pieniacz i etatowego błazna i kłmaczuszka.

Jestem bardzo zadowolony z pewnej tendencji im bardziej na nas plujesz tym lepiej nam idzie dlatego prosumy o jeszcze !!!

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-11 19:41:10, suma postów tego autora: 700

sierpien'80

a nie uwazacie,ze w Sierpniu moga byc i sa normalni ludzie chcacy walczyc o swoje prawa? byc moze ci wszyscy szefowie maja cos na sumieniu,ale co z tego? moze nie trzeba od razu krytykowac calego zwiazku.
jakis czas temu ktos tu nabazgral,ze w OPZZ nie ma robotnikow. to gdzie sa robotnicy? tylko i wylacznie w IP?

ja wierze w szczere intencje szeregowych zwiazkowcow, a wy mozecie sobie opluwac kogo chcecie, a i tak mnie nie przekonacie,ze caly Sierpien to banda kretaczy, faszystow i kogo tam jeszcze :-P

autor: moskwa, data nadania: 2007-07-11 20:50:58, suma postów tego autora: 605

...

A kto tu Moskwa napisał, że w Sierpniu 80 nie ma żadnego porządneo człowieka?

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-11 22:04:15, suma postów tego autora: 3848

Moskwo,

a kto atakuje "cały Sierpień 80"?
Ja walczę wylącznie z grupą mitomanów i demagogów, która próbuje wykorzystywać struktury tego związku. Nawiązując do tytułu jednego z ich organów prasowych, można by ich określić jako "Lewe Ręce".
Powiesz, że przesadzam? A jak określić mojego polemistę, Kubę P.? Człowiek ten jest podobno dziennikarzem. Tymczasem odpowiada mi jakimiś cudacznymi sformułowaniami typu: "Masz wizerunek pieniacz" (sic!)
Właśnie takie "Lewe Ręce" od wielu lat marnują wysiłek organizacyjny polskiej lewicy. Dlatego - nie ukrywam - wyszydzam ich i ujawniam prawdę o nich, czego robić, mimo ich obelg i pogróżek, robić nie przestanę.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-11 22:21:48, suma postów tego autora: 20871

Dobrana z was para

ale do Marksa i Engelsa w sensie politycznej sprawności umysłowej Wam daleko...niestety.

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-07-12 00:14:04, suma postów tego autora: 350

Krótko o zjadliwych komentarzach

Jak pies nie może ugryźć, to przynajmniej obszczeka.

autor: Thor, data nadania: 2007-07-12 00:17:53, suma postów tego autora: 990

...

Spoko, ScyzoRED, za to w Sierpniu 80 jest cała masa mózgowców i godnych następców Marksa i Engelsa. Weźmy pierwszego z brzegu, Kubę P, który jest "dziennikarzem" Trybuny Robotniczej, ale nie potrafi pisać w elementarnie poprawnej polszczyźnie.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-12 01:07:23, suma postów tego autora: 3848

...

Miałeś na myśli Thor działania Sierpnia 80 i jego bezpłodne zadymiarstwo oraz prężenie znikomych muskułów? Faktycznie, poza poszczekiwaniem niewiele możecie, nawet w sojuszu z pielęgniarkami i lekarzami-prywatyzatorami.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-12 01:35:59, suma postów tego autora: 3848

"Lewych rąk"

nie ma potrzeby gryźć, wystarczy je obśmiać.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-12 01:41:45, suma postów tego autora: 20871

rozumiem.

tylko wkurza mnie czasami wlasnie takie uogolnianie,tak samo jak ta dyskusja kiedys o OPZZ.

ABCD teraz troche z innej beczki. moglbysmi w kilku slowach napisac co sadzisz o Urbanie i gazecie "Nie" ???

autor: moskwa, data nadania: 2007-07-12 13:19:02, suma postów tego autora: 605

Nt. NIE

ABCD bardzo tego pisma nie lubi. Powie, rzecz jasna, że dlatego, że Urban to kasiasta świnia. Ale nie, nie dlatego. Warto przeczytać pochodzący stamtąd artykuł "Bugaj i szczypta nazizmu".

Jest tu:

http://viva-palestyna.pl/news/felieton.php?news=felietony/000541.info

autor: PMB, data nadania: 2007-07-12 17:05:14, suma postów tego autora: 1628

Moskwo,

Przez lata czytywałem to pismo z zainteresowaniem, bo ujawniało trochę prawdy o ciemnych stronach transformacji ustrojowej.
Teraz - to już, niestety, popłuczyny. O korupcji wśród polityków piszą wszyscy, tak więc Nie straciło swój główny temat.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-12 17:48:17, suma postów tego autora: 20871

...

Bartolik, wiemy że jesteś fanem "lewicowca" Urbana, znanego z popierania strzelania do robotników i drukowania SB-ckich fałszywek. Pozwalamy ci się cieszyć z tego, co w swym szmatławcu opublikował. Już niedługo zrzednie ci jednak minka, gdy dużo poważniejsze gazety niż NIE zajmą się twoim antysemityzmem i esbecką przeszłością pewnego twego kumpla. Uważaj, żeby mamusia nie zabrała ci wówczas kieszonkowego.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-12 18:06:19, suma postów tego autora: 3848

Dodaj komentarz