Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Zieloni wzywają polski rząd do przyjęcia Karty Praw Podstawowych UE

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

ziwne?

I tylko dziw człowieka bierze, że o tym kuriozalnym fakcie nie napierdalają na okragło towarzysze z LID-u.

Ale widocznie takie mają oni pojecie o unii i demokrtacji.

TFU!~

autor: dzeus, data nadania: 2007-07-11 21:59:26, suma postów tego autora: 1046

A może

lepiej wpisać zakaz heteronormatywności do konstytucji, a tę kartę sobie odpuścić?

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-11 22:23:25, suma postów tego autora: 20871

A moze

lepiej przestac pieprzyc glupoty, ABCD?

autor: Bratpit, data nadania: 2007-07-12 02:14:54, suma postów tego autora: 123

skandal

To skandal, że rząd Pomrocznej nie chce przyjąć karty praw PODSTAWOWYCH. Żyjemy w totalnym ciemnogrodzie - raczej przepraszam - kaczogrodzie :(

autor: towPawel, data nadania: 2007-07-12 06:57:34, suma postów tego autora: 125

I dobrze

Przyjęli by kolejny papier z którego nic nie wynika. Tylko było by więcej makulatury na przemiał. Dziwię się, że ktoś może uważać, że podpisanie czegoś tam może stać się początkiem budowania dobrej administracji.
Dziwię się też, że oczekują od katolickiego rządu, że będzie wspierał idee lansowane przez lewicę.

Pozdrawiam

autor: Grim Sfirkow, data nadania: 2007-07-12 09:29:41, suma postów tego autora: 12

A ty, Bratpicie,

jesteś przeciwko konstytucyjnemu zakazowi heteronormatywności? W takim razie, należysz do konserwy. Nie spodziewałem się tego po Tobie.
Obawiam się, że dyskursywna hegemonia prawicy złowiła Cię w swoje sidła.
E TU, BRUTE?

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-12 11:45:32, suma postów tego autora: 20871

Sorki, ale pieprzycie tow.ABCD...

Przyjęcie Praw Podstawowowych pewnie automatycznie przekreśliłoby, jak to nazywasz, heteronormatywność wraz z szeregiem innych patologicznych zjawisk, uderzających w znacznie większą liczbę obywateli.O ile oczywiście prawo byłoby egzekwowane,a po to w końcu jest Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Lepiej załatwić hurtem cały szereg spraw niż skupiać się wycinkowo na jednej.Czy to jest dla ciebie konserwatyzm?

autor: cyklista, data nadania: 2007-07-12 12:26:19, suma postów tego autora: 139

ABCD

jak zawsze raźno występuje przeciwko propagowaniu takich europejskich zboczeń jak: prawo do strajku, ochrona przed nieuzasadnionym zwolnieniem, czy zakaz pracy dzieci. No, ale skoro Kaczor powiedział, że to jest ZŁE, to ABCD musi pisać tak, jak pisze...

autor: ktulu, data nadania: 2007-07-12 15:44:56, suma postów tego autora: 99

pseudotowarzyszu alfabetto!!!

A słyszałeś że twój "wielki" prezio Lech Kaczy Kaczy Kaczy (metoda Michnika) -ński znaczy się mąż niejakiej "czarownicy" jak ją określił przyjaciel prezia wręczy wdowie po kapitalistycznym pachołku czyli Reaganie który odpowiada za sankcje gospodarcze przeciwko Polsce, "Order Orła Białego" za olbrzymi wkład w walkę z "komunizmem" ( a gdzież on był, jeżeli był to powinien dalej trwać!).
Jak to się mówi "lewicowa" dusza z tego naszego prezydenta, kolejny Kwaśniewski...ehh.

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-07-12 17:14:18, suma postów tego autora: 350

A gdzie ja twierdziłem,

że mam bezkrytyczny stosunek do L. Kaczyńskiego? Nigdzie.
Co innego jest ciekawe. Na pensji u Reagana byli przez szereg lat m.in. Michnik, Geremek i - uwaga! - Jacek Kuroń.
Ten ostatni lansowany jest w pisemku Książki i Prasy, Le Monde.Diplomatique. Edycja polska , na bohatera radykalnej lewicy.
Czy taki lans wobec utrzymanka Reagana nie jest śmiechu wart?

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 00:31:12, suma postów tego autora: 20871

Kuronia

mimo iż w wielu kwestiach się z nim nie zgadzałem zostawił bym w spokoju. Co do innych polityków jak widać Lech Kaczy Kaczy Kaczy (metoda Michnika) -ński kontynuuje wazeliniarską politykę wobec reżimowych kapitalistycznych polityków U$A.

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-07-13 11:22:09, suma postów tego autora: 350

Dlaczego, scyzoredzie?

Kuroń odegrał bardzo poważną rolę podczas wprowadzania terapii szokowej. Jakie są powody, żeby go oszczędzać? Że plótł trochę na alterglobalistyczną nutę, kiedy politycznie już nic nie znaczył?

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 11:35:43, suma postów tego autora: 20871

Jacek Kuroń

Niestety Kuroń stał się mimowolnie zakładnikiem swojego własnego środowiska wywodzącego się z tzw. opozycji i często robił to co mu te środowisko nakazywało. Wydaje mi się że mimo to miał jakieś wyrzuty sumienia w związku z tym i pod koniec życia, rzeczywiście za późno ale zrozumiał swoje błędy stąd fascynacja z jego strony ruchem alterglobalistycznym.

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-07-13 12:09:42, suma postów tego autora: 350

Dodaj komentarz