Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wrocław: Pikieta OZZPiP i WZZ "Sierpień 80"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Demagogiczna bzdura

jeśli pieniądze na służbę zdrowia mają "się znaleźć", wymaga to systemowych reform w sektorach ubezpieczeń, budżetu i podatków, a nie tylko doraźnego przerzucenia pieniędzy z resortu obrony do resortu zdrowia.
Nie będzie "wojny", to będzie na zdrowie - takie farmazony można wciskać radiomaryjnym inaczej, sędziwym bywalcom festynow Trybuny Robotniczej.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-12 20:42:08, suma postów tego autora: 20871

Jestem przeciwko

prywatyzacji służby zdrowia. Dlatego też popieram protesty zorganizowane przez gorących zwolenników prywatyzacji, skrajnie prawicowych związkowców Radziwiłła i Bukiela. Solidaryzuje się też z aktywistkami związków pielęgniarek, popierającymi wyżej wymiernionych dżentelmenów. I wreszcie, atakując obecny rząd, walczę o dojście do władzy Platformy, która przyznaje już jawnie, że chce wprowadzić prywatyzację usług medycznych.
OGŁUPIONY LEWICOWIEC

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-12 20:47:21, suma postów tego autora: 20871

Śmiechu warte

"Do pikietujących licznie dołączali mieszkańcy miasta"...
- Jak wam się powodzi, kochani? - żartuje działaczka PPP, gawedząc z mieszkańcami - a jakvy tez były wybory, to kogo byście poparli?
- Oczywiście, że PPP - żartują mieszkańcy, gawędząc z działaczką.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-12 20:50:00, suma postów tego autora: 20871

Brawo!

szkoda, że nie mogłem być tam z wami. gratuluję udanej akcji!

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-07-12 23:48:51, suma postów tego autora: 1805

Coraz mniej uczestników

na pikietach PPP.
Niedługo cała pikieta zmieści się na moim wozie.
DRZYMAŁA

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 00:25:29, suma postów tego autora: 20871

ABCD

kilka wątków temu krytykował pielęgfniarki teraz znowu chwali wszystko zależy od kontektu, ale wazne aby uderzyć w Sierpień 80. Ciekawe, że tutaj jest taki odważny, ale do działaczy Sierpnia nie ma odwagi podejśc i powyzywać ich...
To sie zdaje nazywa tchórzostwo

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-13 07:42:57, suma postów tego autora: 700

Oj PPP nieźle miesza w głowach pielęgniarkom,

teraz na pewno nie będą wiedziały o co chodzi ze służbą zdrowia- będą myślały że 300 mln wydawane rocznie na wojnę w Iraku i Afganistanie rozwiązałoby problem podwyżek (na które trzeba co najmniej 10x więcej, a utrzymanie tych żołnierzy w Polsce też by kosztowało....).

autor: Luke, data nadania: 2007-07-13 08:39:07, suma postów tego autora: 1782

Ahoj !

Czy ktoś z tu obecnych słyszy jakieś pobąkiwania sfrustrowanego człowieczka !? Bo ja nie ;)

autor: Scyzoryk, data nadania: 2007-07-13 09:10:25, suma postów tego autora: 158

trochę nie na temat

ale zabawa, Pan Politt wściekł się na wywaid z Bogusławem Ziętkiem w Junge Welt i sie poskarżył do redakcji... oprócz tłumaczeń moich postów z lewicy.pl Pan Politt dosłał do redakcji tego dziennika Laurkę wystawioną przez "Przegląd Socjalistyczny" - w stylu jakim to on jest ludzkim panem dla polskeij lewicy. Zapomnieli jednak dodać, że 99 % buzetu tego dwumiesiecznika pochodzi z kasy Fundacji Róży Luksemburg, ale już o tym wiedzą i opatrzyli laurkę stosownym komentarzem i przesłali dalej... Typowa metoda stalinowska pisać skargi i donosy... tylko, że w dzisiejszych czasach tak sie zachowuje tylko stara agentura i smarkacze polityczni!

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-13 09:37:31, suma postów tego autora: 700

SKOKOWY WZROST ZAINTERESOWANIA

Przeciwnie, ABCD. Ewa Groszewska może nawet odnotować na swoim podwórku skokowy wzrost zainteresowania (z 20 do 80). Tak czy siak, to jednak ostatnie podrygi, zwiastujące rychły koniec. Może nie tyle protestów, co SŁUŻBY zdrowia i... pacjentów. Pielęgniarki już grożą ODEJŚCIEM OD ŁÓŻEK! Zresztą dla nas to nie pierwszyzna. Znamy to z autopsji - mój ojciec zmarł w szpitalu (odleżyny, brudna i mokra pościel, zakażenie, sepsa i... koniec). Podobnie było z prof. Józefem Balcerkiem na OIOM-ie (mokra pościel, brak piżamy, otwarte okna, zapalenie płuc, sepsa...). W obu przypadkach spisały się pielęgniarki, które mimo zaleceń prowadzącego lekarza nie znalazły czasu na przewinięcie i przykrycie chorego. Nawet wydawane leki pozostawały z reguły na szafkach pacjentów. Nota bene, ekipa przewijająca złożona z trzech pielęgniarek zawsze wkraczała do akcji na 5-10 minut przed obchodem lekarza dyżurnego. Nocna opieka pielęgniarki kosztowała już wówczas 100-150 zł. Nie każdego było na nią stać.
Na nocnych prywatnych dyżurach bywało różnie - zdarzały się nawet odparzenia. Cóż, pielęgniarki były zmęczone walką o przetrwanie. Trudno nie solidaryzować się z Arturem Sandauerem.

autor: BB, data nadania: 2007-07-13 09:40:16, suma postów tego autora: 4605

Cha, cha, Kubo,

przez swoją indolencję, "dziennikarzu" miły, komporomitujesz i siebie, i swoich mocodawców. Przecież sam przyznałeś, że donosicie do niszowego pisemka niemieckiego Junge Welt na superniszowy Przegląd Socjalistyczny.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 10:50:18, suma postów tego autora: 20871

A to niech pielęgniarki

"odchodzą od łóżek"!. Takiej zdemoralizowanej kadry, myślącej o forsie dla siebie kosztem chorych, w szpitalach i przychodniach nie potrzeba. Łatwo można wyedukować kadrę młodszą, lepszą i z wyższymi kwalifikacjami.
Chyba nie uwierzyliście, BB, w propagandę Bukiela, że lekarze (może jeszcze z pielęgniarkami?!)wyemigrują?
Kilka procent najlepiej wykwalifikowanych lekarzy może się załapie w krajach UE.
Reszta personelu medycznego albo wyniesie się na Wyspy Bergamuty, albo przerwie nielegalny strajk i grzecznie pójdzie do roboty.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 11:16:27, suma postów tego autora: 20871

ABCD

twoje kłamstwa i bark wiedzy na tematy o których sie tutaj mądrzysz udowodniono nie raz...
Nie donoszę tylko miałem rozmowę z ludźmi Junge Welt i spytali się, co to jest za pismo...I dostali ataku śmiechu jak się dowiedzieli o zależnośći PS od Politta. Facet jest już na wylocie, wiec wykonuje nerowwe ruchy, które go jeszcze bardziej pogrążają.
A twoi mocodawcy z PiSu pewnie się cięszą twoja "indolencją". Uważaj, bo przestanac ic płacić za pisanie na lewicy.pl

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-13 11:39:17, suma postów tego autora: 700

Próbka

"nerowwe ruchy", "przestanac ic" - tak pisze dziennikarz Trybuny Robotniczej.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 12:17:09, suma postów tego autora: 20871

Brawo, Kubo!

- "Nie donoszę, tylko miałem rozmowę" - znać dobrą, starą szkołę!

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 12:26:35, suma postów tego autora: 20871

Wroclaw

Cale NL z ABCD i agentura miesci sie na tandemie

autor: arz, data nadania: 2007-07-13 12:42:25, suma postów tego autora: 230

Teraz tylko pozostaje czekać na newsa:

"Sierpień'80 uratował służbę zdrowia. Dzięki prostestom Sierpnia 80 rząd wysłuchał postulatów prostestujących pielęgniarek i lekarzy, i doprowadził do podwyżki płac do postulowanego poziomu. Prostesty tym samym zakończyły się. Całe społeczeństwo dziękuje Sierpniowi'80 a w szczególności jego czołowym działaczom. Bez nich służba zdrowia w Polsce by upadła".

autor: Luke, data nadania: 2007-07-13 13:32:19, suma postów tego autora: 1782

...

Z tego, co widzę, nerwowe ruchy wykonuje głównie Puchan z Sierpnia 80, bo ktoś wreszcie zwrócił uwagę na naziolskie konszachty jego bossów z Sierpnia 80. Jakiegoś Politta to może i załatwicie - ale ja wiem, że neofaszystowskimi konszachtami szefów Sierpnia 80 interesuje się już kilka innych środowisk, które chcą to nagłośnić i których już tak łatwo nie uciszycie, bo za mali na to jesteście. I bardzo dobrze - sami rozpoczęliście nagonki na innych i teraz dostaniecie za swoje.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-13 13:39:33, suma postów tego autora: 3848

ABCD

widać kto się zna na szkołąch nie ja dzwoniłem... nie bój się... to, że twoje środowisko ma w niemczech układy tylko w NPD to trudno

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-13 14:02:14, suma postów tego autora: 700

...

A we Francji Puchan gdzie macie układy? We Froncie Narodowym, z którym Ziętek współpracował? Wasz niedawny współpracownik Bruno Gollnisch dostał niedawno wyrok za negowanie Holocaustu. Kiedy znów zaprosicie tego typa do Polski?

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-13 14:16:14, suma postów tego autora: 3848

...

Puchan, a pokazałeś facetom z Junge Welt te 5 waszych gazetek, gdzie nawzajem chwalicie i reklamujcie siebie samych? Trybuna Robotnicza chwali Le Monde Diplomatique, LMD chwali Lewą Nogą, Lewą Nogą chwali Bez Dogmatu i tak bez końca, praktyka znana od dawna w waszym środowisku. A może powiedz facetom z Junge Welt, jak to w Trybunie Robotniczej drukowaliście laurki na cześć samych siebie: wywiad z geniuszem Ziętkiem, prezentacja "rolnika z Sierpnia 80" i panienki z KPiORP, ręka rękę myje. Sami stosujecie szmatławe zagrywki, będące na bakier z elementarnymi zasadami dziennikarstwa, więc nie czepiaj się Politta i Przeglądu Socjalistycznego.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-13 14:24:52, suma postów tego autora: 3848

Z dobrego serca, Kubo,

radzę tobie, i twoim mocodawcom odpuścić sobie kontakty z fundacją Róży Luksemburg. Żadna instytucja niemiecka nie może sobie pozwolić na dotowanie grupy, która - jak PPP - współpracowała z neofaszystą Le Penem i jego zatępcą, prawomocnie skazanym negacjonistą Holocaustu, Bruno Gollnischem. Bo gdyby dała takiej grupie chociaż jedno euro, wybuchłby skandal ogólnoniemiecki, w którym by poległa.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 15:03:06, suma postów tego autora: 20871

A co powiesz, Kubo,

jak nie w jakimś niszowym brukowcu typu Junge Welt, tylko w poważnym dzienniku (chociażby Die Welt) ukaże się artykuł: Groźba wielkiego skandalu. Polscy partnerzy Le Pena i Gollnischa starają się o dotacje w niemieckiej fundacji!
Myślisz, że nie damy rady tego załatwić? Spokojna głowa!

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-13 15:13:26, suma postów tego autora: 20871

Wroclaw

Ewie naleza sie brawa za zorganizowanie takiej pikiety Ale nic tak mnie nie cieszy jak wycie i skowyk agentury wplywu Co widac slychac i czuc he he he he he he he he he he he he he

autor: arz, data nadania: 2007-07-13 15:53:11, suma postów tego autora: 230

ABCD

anie tego nei załatwisz... no chyba, że kanałami PiSu... i musisz mieć dowód a my nie staramy się o ich doatcje, ani nie staraliśmy... ale wiem, że tobie to nei przeszkadza byle rzucać oskarżeniami

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-13 17:08:51, suma postów tego autora: 700

ABCD

widze że twój umysł jest bardzo ogranbiczony i nie przyjmujesz do wiadomości , że nei staramy się o przyjaźń i pieniądze z Fundacji !!!
Nie przyjmujesz tego do wiadomosci tylko piszesz z posty pod z góry posatwioną tezę. Zgodnie z zasada kłastwo wielokrotnie powtarzae staje sie prawdom... (to jeden z ideologów waszych kolezków).
I choćbyś ty z Polittem stawli na głwoie i tak wiele moich osobistych przjaźni nawiązanych jeszcze w okresie przetrwało i pewnie przetrw nadal...
Rozumiem, że ty słowa przyjaźń również nie rozumiesz bo wszędzie gdzie byłeś i spólpracowałeś jesteś spalony jako człowiek...

autor: Kuba P, data nadania: 2007-07-13 22:36:26, suma postów tego autora: 700

Kuba

Jesli moge Ci zasugerować- nie rozmawiaj z tymi, którzy sa tu po to by forsować swoją brudną propagande. Stosują strategie dążące do opanowania i kontroli dyskusji, rzucają się na delikwenta i jada po nim, powtarzając coraz bardziej wierutne bzdury, a gdy zaczynasz im odpowiadać, to własnie stajesz się elementem ich gry. Bo nie idzie tu o merytoryczność w zadnym calu. zlekceważ ich, bo przeciez to co najbardziej zaboli, to jak zostaną w tych komentarzach ze swoją propagandową robotą sami. I sie bedą przerzucać a to że Zietek kocha nazioli, a to ze kocha sie z SLD. We dwójke, heheh

autor: Ewa G, data nadania: 2007-07-14 10:10:58, suma postów tego autora: 398

Ewo

Ziętek kocha wszystkich, dzięki którym może zrobić karierę, ten niezrealizowany wodzuś z kompleksem Podrzyckiego. Raz kochał nazioli, raz KPN-owców, a gdy mu z nimi nie wyszło, to pokochał was, niszowych lewaków. Kogo pokocha jutro, wie chyba tylko jasnowidz.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-14 12:33:09, suma postów tego autora: 3848

bylbym pierwszy ktory przenioslby cala kase

z wojen w Arganistanie, Iraku, czy nawet zkupionych F-16 na podwyzki dla pielegniarek czy anwet lekarzy. Ale ktos chyba nie ma zielonego pojecia o liczbach powyzej 100 jesli uwaza ze kozta tych brudnych wojen zaspokoja choc w malym zakresie zadania lekarzy i pielgniarek.

autor: wojtas, data nadania: 2007-07-14 16:33:31, suma postów tego autora: 4863

Ja myślę, Durango,

że Ziętek, po klęsce w najbliższych wyborach, zwinie Trybunę, rozwiąże KPiORP i zacznie kręcić się wokół bloku LPR-Samoobrona jako przywódca katolicko-patriotycznych górników.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-14 18:14:35, suma postów tego autora: 20871

Nie bój się, Ewo,

wyczerpaliśmy dopiero 5% znanej nam prawdy o Przywódcy i jego akolitach z PPP, WZZ, KiP itd.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-14 18:16:30, suma postów tego autora: 20871

A na zdrowie

młóćcie dalej. Te 5 % znudziło mnie wystarczająco, by więcej nie zaglądać do komentarzy zdominowanych przez Waszą jazdę. No dorośli ludzie a jak pacholęta w okresie irracjonalnej burzy i naporu

autor: Ewa G, data nadania: 2007-07-14 19:06:10, suma postów tego autora: 398

Wroclaw

Ewo z kim Ty gadasz z prostakami prostrzymi od najprostrzej struktory cepa? AGENTURA Ktoś to już pisal Ja tylko powtarzam

autor: arz, data nadania: 2007-07-14 20:28:09, suma postów tego autora: 230

Po prostu, Ewo,

wiesz, że Przewodniczącego i jego partii nie da się bronić żadnymi sensownymi argumentami

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-14 22:03:18, suma postów tego autora: 20871

...

Ach, w co ja sie wpakowałam ABCD , ratuj!!!!

autor: Ewa G, data nadania: 2007-07-15 00:41:51, suma postów tego autora: 398

Chętnie, Ewo!

Myślę jednak, że nie muszę się wysilać.
KPiORP już uwiądł. Po nieudanjej próbie zaistnienia na fali prywatyzatorskich strajki lekarsko-pielęgniarskich, ten sam los spotka PPP.
A ty - mam nadzieję - wrócisz do porządnej partii lewicowej (pierwsza litera na N, druga na L), gdzie wiele osób Cię miło wspomina.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-15 10:51:01, suma postów tego autora: 20871

hie hie, niedoczekanie

Twoje. Choć oczywiscie zawsze możesz sobie pomarzyc. Amen

autor: Ewa G, data nadania: 2007-07-15 12:39:47, suma postów tego autora: 398

Dodaj komentarz