Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Uniwersytet Letni Europejskiej Partii Lewicy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie ma to jak być człowiekiem lewicy,

bo wtedy się człowiek zawsze załapie na jaką fajną konfę.
CHERWONY WARSZAWIAK

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-16 14:21:56, suma postów tego autora: 20871

Też mi atrakcja

Wyjazd na konfę... Nawet gdyby płacili całkiem dobre diety, to są przecież dość groszowe sprawy. Myślę, że znacznie lepiej popromować w jakiejś gazecie o śladowym nakładzie "sojusz ekstremów" albo "społeczne oblicze" PiS-u i można liczyć na dobrą posadkę w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. Jarosław Wielki jest wprawdzie surowym władcą, ale dla "swoich ludzi" synekurka jakaś zawsze się znajdzie.

autor: Zoran, data nadania: 2007-07-16 18:23:12, suma postów tego autora: 49

Chyba nas mylisz, Zoranie,

z Trybunką Robotniczą.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-16 18:37:51, suma postów tego autora: 20871

ABCD - Całkiem możliwe

Trudno się połapać w tym planktonie. Ale przejrzę w wolnej chwili skład rady programowej Trybuny Robotniczej. Może rzeczywiście znajdę tam jakieś nazwiska z PiS-u rodem?

autor: Zoran, data nadania: 2007-07-16 20:04:59, suma postów tego autora: 49

Czy z PiS-u

to nie wiem.
Ale z okolic NOP-u i Le Pena - na pewno.

autor: ABCD, data nadania: 2007-07-16 20:24:53, suma postów tego autora: 20871

...

Z PiS-u nie znajdziesz - za to z ZOO bez wątpienia.

Jeśli zaś chodzi o rady nadzorcze i synekury, to rozumiemy, że żal wam d... ściska, bo koledzy z SLD już was nie ciągną za sobą na ciepłe posadki - ale to jeszcze nie powód, by do innych przykładać swoją miarkę. My synekury omijamy szerokim łukiem, obojętnie kto je rozdaje, a że was sumienie gryzie, bo chętnie z nich korzystacie, to widzę, że bardzo was boli ta nasza postawa i usiłujecie obrzucać g... pomówień i kłamstw.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-07-16 20:43:55, suma postów tego autora: 3848

...

gadka na poziomie, kto komu robotę załatwiał a kto jest kryształowy, większego pożytku z takiej rozmowy nie ma... a konferencje odbywają się od prawa do lewa i przynajmniej na tych których ja byłem "dietek" nie płacili.

autor: bizbi, data nadania: 2007-07-17 10:34:25, suma postów tego autora: 17

Dodaj komentarz