Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Udaremniona eksmisja na bruk

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Brawo!

Komornik, który podejmuje się "czynności prawnych" kiedy są one pozaprawne jest zwykłym nieukiem, bądź pazernym na kasę złodziejem czyhającym na tzw "koszta". Za wszelką cenę. Nawet śmieszności...
Natomiast spółdzielnia "Bródno" jest brudną spółdzielnią. Jej zasoby mieszkaniowe już niedługo przejdą w posiadanie brudasów kupujących lokale za mafijne dutki. I to będzie koniec spółdzielczości bródnowskiej i bródnych prezesów...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-07-26 01:18:52, suma postów tego autora: 5956

gratulacje

gratuluję Młodym Socjalistą - pokazali jak powinna działać lewica

autor: atryda, data nadania: 2007-07-26 12:47:15, suma postów tego autora: 4

ponadto

obecny był także Wojtek Orowiecki, posiadający potrójną przynależność, skromnie się jednak przedstawiał jako Sierpień 80. Dał nam wiele radości, opowiadając o politycznym sensie poparcia protestu pielęgniarek jako "apolitycznego protestu płacowego". Odrobina niezamierzonej autoparodii w tym ciężkim dniu.

autor: altstettiner, data nadania: 2007-07-26 17:03:28, suma postów tego autora: 1512

Brawo, bis!

Wreszcie skuteczne działanie polskiej lewicy zamiast mielenia ozorem. Szkoda wprawdzie, że jedynie w Warszawie, ale i tak jestem pod wrażeniem. Może za przykładem stolicy pójdą towarzysze z innych miast?

autor: araya, data nadania: 2007-07-26 19:17:42, suma postów tego autora: 413

???

Ciągle czytam na tym forum, że najważniejszą rzeczą jest, by SLD, a teraz LID zasiadały w sejmie.

A ja w świetle tej sprawy mam pytanie.

A na cholerę towarzysze?!
Skoro to właśnie oni uchwalili takie antyspołeczne prawo!
Na cholerę więc nam jeszcze jedna prawica w sejmie.

Przecież to jest kompletnie pozbawione sensu!



autor: mruk, data nadania: 2007-07-28 10:51:27, suma postów tego autora: 87

cenzura

Brak na forum moich tekstów z dn.28-07-2007.
Raz jeszcze zapytam - co takiego rewolucyjnego zrobiła NL i MS.
To bardziej podchodzi pod Armie Zbawienia a nie pod działania lewicy.
Takie działania to w kosciołach na co dzień są omawiane.
Pozdrawiam: a

autor: a, data nadania: 2007-07-29 10:46:48, suma postów tego autora: 193

"tysiąc razy moga burzyć - tysiąc razy wzniesiem je!"

Bardzo mnie cieszy, że Młodzi Socjaliści działają razem z weteranem lewicy tow. Piotrem!

Super!

Pozdrawiam!
abi

autor: abangel666, data nadania: 2007-07-29 17:51:03, suma postów tego autora: 411

błyskotliwa uwaga a

C

autor: altstettiner, data nadania: 2007-07-30 13:00:48, suma postów tego autora: 1512

sorry, jeszcze raz

że to takie rewolucyjne, pani/panie "a", nigdy nie twierdziliśmy, ale powiedzenie zwracającym się do nas eksmitowanym lokatorom i spółdzielcom, że nie ma sprawy, poczekajcie sobie troszeczkę w noclegowni, aż "a" zrobi rewolucję i rozwiąże wszystkie problemy, nie jest ani rewolucyjne ani mądre. Ujawnij się, następnym razem to do Ciebie przyślemy eksmitowanych, zapewne staniesz na wysokości zadania i zrobisz rewolucję, jak się zamachniesz, to Bushowi wypadną z rączki kody atomowe. A teraz śpij grzecznie, za oknem deszczyk pada, nie wychodź z domku, bo zmokniesz i co będzie z rewolucją?

autor: altstettiner, data nadania: 2007-07-30 13:07:18, suma postów tego autora: 1512

Gdzie tu rwolucja

Blokowanie eksmisji to juz było - posłowie Samoobrony lubili blokować, i nic rewolucyjnego w tym nie było.
Mieszkałem w budynku gdzie nie wykonano eksmisji bo poseł Samoobrony własną piersią bronił eksmitowanych - była telewizja i prasa.Eksmitowani umieli o siebie zadbać, tylko płacić nie lubili.
Eksmisja wykonana została po 16 latach nie płacenia.Rodzina wielopokoleniowa - babcia, rodzice, dzieci w wieku od 4-rech do 19-tu lat + wnuczka.
W rodzinie nie chlali tyko wnuczka i 4-ro latek, kradli ile wlezie i co wlezie w łapy, niszczyli wszystko w koło itd.
Lokalna społeczność miała ubaw w zwiaku z akcja posła.
Poseł po akcji oberwał parasolka od nabliższej sąsiadki eksmitowanych w podzięce za dalsze udręki śasiadów skazanych na przebywanie blisko tej szacownej rodziny - po akcji tradycyjnie cała rodzina bawiła sie do białego rana - nikt w bloku nie spał.
Pozdrawiam: a
PS
Pomoc blizniemu to nie jest odkrycie NL oani MS - ważne by wiedzieć komu sie pomoga i czy powinien tę pomoc otrzymać - inaczej jest i śmiesznie i groznie.


autor: a, data nadania: 2007-07-30 14:55:42, suma postów tego autora: 193

błyskotliwe uwagi o rewolucji

akurat nie blokowaliśmy eksmisji dresów jeżdżących bmw, tylko samotnej matki, która po likwidacji Funduszu Alimentacyjnego i utracie pracy nie miała na czynsz. Przy okazji blokady mieszkańcy okolicznych domostw przychodzili z poparciem i własnymi, podobnymi sprawami, dlatego tez na niedzielę zwołaliśmy zebranie, by to jakoś opanować i zorganizować. Na zebranie przyszli lokatorzy i spółdzielcy ze swoimi sprawami oraz "delegaci" zarządu. Wszystko sfilmowaliśmy. Do rewolucji jest mi emocjonalnie i intelektualnie blisko, ale droga daleka, warto ją przebyć, a możliwe jest to tylko z tymi ludźmi, których niestety, wbrew oczekiwaniom "a", nie wcieliliśmy jeszcze do Czerwonych Brygad ani Czerwonej Gwardii. Mimo wizji "a" nie pojawił się na Bródnie żaden delegat Kółka Różańcowego czy Rodziny Radyja Maryja, my sami adresu nie znamy, to i nie podaliśmy.

autor: altstettiner, data nadania: 2007-07-30 17:19:00, suma postów tego autora: 1512

altstettiner

Akurat a nigdy się tutaj nie deklarował jako lewicowiec więc nie wiem po co te uwagi o rewolucyjności. Poczytaj sobie jego wpisy w newsami o protestach lokatorskich.

autor: SzymonM, data nadania: 2007-07-30 17:21:19, suma postów tego autora: 915

Dalej

Pomaganie biednym to zbożny cel i macie moje błogosławieństwo - jak to powiedziała Hyjdla ubogacam was za te działania, ale ja dalej twierdzę, że nie da sie załatwić problemu takimi metodami.
Pozdrawiam: a
PS
Sp-nia jest własnościa spółdzielców - oni decyduja kto i jak nimi rządzi - tam NL i MS powinni pomagać spółdzielcą wziąć sprawy we własne ręce i wykopać Radę Nadzorczą i Zarząd skoro działaja na szkodę spółdzielców i tu widzę pole do działania dla działaczy lewicy i jej sympatyków.

autor: a, data nadania: 2007-07-30 17:39:04, suma postów tego autora: 193

Dodaj komentarz