Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Afganistan: Partyzanci atakują

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

i to na lewica.pl?

Czyżby to były bojówki islamskich marksistów?

autor: quasar, data nadania: 2007-08-10 22:54:38, suma postów tego autora: 74

Dane podało

brytyjskie ministerstwo obrony, zaprzecza natomiast dowództwo sił NATO... Wojna gangów?

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-08-11 10:32:25, suma postów tego autora: 5956

Zero mózga

Nienawiść do USA i Zachodu totalnie poraża umysły poniektórych. Oto na portalu, którego protoplastami były (albo mogłyby być) a to kobiety traktorzystki, a to kobiety murarki z budowy Huty im. Lenina w Nowej Hucie (często prowadzące nad wyraz wyzwolone "życie imtymne") wychwala się ludzi, których celem życia jest totalne upodlenie i zdeptanie swoich kobiet. Przypomina mi to rozumowanie Jarosława Kaczyńskiego, który dla władzy sprzymierzył się z Lepperem i Giertychem, a teraz im ubliża i za...ać usiłuje. Naprawdę, żeby dopiec Bush'owi to już można wszystko? Ja osobiście jestem przeciw udzialowi Polski w afgańskiej wojnie, ale nikt mnie nie przekona, że talibowie (i im podobni) są OK. Przynajmniej dla lewicowych zwolenników praw kobiet.

autor: Nemo, data nadania: 2007-08-12 11:40:33, suma postów tego autora: 693

Nemo

Problem w ty, że ikt nie pisze, że talibowie są ok. Nie będę jednak płakał gdy okupanci ponoszą w Afganistanie straty.

Wycofania wojsk okupacyjnych pomaga się już nawet pełniące role parlamentu Loja Dżirga.

autor: SzymonM, data nadania: 2007-08-12 11:42:45, suma postów tego autora: 915

SzymonN

Jasna sprawa, że nikt nie pisze, iż talibowie są OK. I pewnie nawet nikt tak nie myśli. Aliści ciesząc się z ich sukcesów, automatycznie jesteście za zniewoleniem afgańskich kobiet. Niestety. A tak naprawdę, to te całe zło rozpętał rozkładający się Breżniew doprowadzajc w końcu lat 70-tych do detronizacji króla Afganistanu. A potem to tamtejsi mieli już tylko przes..ne. I nic, ale to nic nie zapowiada im poprawy losu. Ale już chyba lepszy obecny dyktat, od talibanu.

autor: Nemo, data nadania: 2007-08-13 21:03:23, suma postów tego autora: 693

Dodaj komentarz