Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Helsińska Fundacja Praw Człowieka o tajnych więzieniach CIA

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Pan prezydent nie ma głowy,

aby zajmować się jakimiś duperelami. Rodzina mu się powiększyła, Jarek rozrabia, PiSdzielce się tłuką...
Zresztą jak pojedzie ze swoją czarownicą na śniadanie do Debiliusza, to się go zapyta jak to Kwachowe potknięcie wytłumaczyć. Fundacja se poczeka...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-08-12 11:05:16, suma postów tego autora: 5956

Prawda jest prosta ja glajza

W owym czasie pieczę nad Szymanami, Klewkami i innymi tajnymi miejscami sprawował triumwirat: Kwaśniewski, Miller i Szmajdziński. Skoro oni zaprzeczają; to ja im wierzę. Hezbollahowie i Lepper kłamią. Kaczory w tym czasie pływali po jakimś mało znaczącym stawie.

autor: Bicz Boży, data nadania: 2007-08-12 13:25:04, suma postów tego autora: 23

bazy

ciekawi mnie jak bylo z tymi wiezniami. bo jakos naszym politkom nie wierze.

autor: moskwa, data nadania: 2007-08-12 14:37:04, suma postów tego autora: 605

A ja sądzę, że coś jest na rzeczy

Nikomu jednak nie zależy na tym, by to wyjaśnić, nawet gdyby można było dzięki temu udupić Kwacha. Na śledztwo w tego typu sprawie mogłyby sobie pozwolić służby państwa suwerennego, nam pozostaje jedynie śmiać się z lepperowych Klewek.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-08-12 14:38:34, suma postów tego autora: 2157

Kaczyńscy...kontynuatorzy polityki wasalizacji

i służalczości wobec ekspansji kapitalizmu i polityki jankeskiej.
Kwach, Kaczor dwa bratanki...razem z Bushem czas do ich walki z "terroryzmem" nagli.

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-08-12 15:54:24, suma postów tego autora: 350

Moskwa

To taka prawda jak Klewki.

autor: buszcz, data nadania: 2007-08-12 17:25:59, suma postów tego autora: 29

Zastanawiające

Zastanawiające, że ekipy Kwaśniewskiego i Kaczyńskich tak zgodnie zaprzeczają jakichkolwiek związków z działaniami CIA wobec jeńców wojennych.
A mnie przychodzi na myśl powiedzonko korespondentów politycznych:
"Nie uwierzę dopóki nie usłyszę dementi"

autor: Andrzej_B, data nadania: 2007-08-12 19:36:00, suma postów tego autora: 145

Hyjdla

Daruj sobie tę "Czarownicę", bo zniżasz się do poziomu Rydzyka. To chyba nie jest poziom docelowy?

autor: J.K, data nadania: 2007-08-12 20:53:33, suma postów tego autora: 948

Nie daruję sobie tej "czarownicy",

bo jest ona jednym z mierników degrengolady naszego bagna politycznego, czyli zrydzyjkowacenia o sPiSdzielczenia Polski, na które to choroby nie mam żadnego wpływu, więc się chociaż ponapier....ć mogę. A choroby będą postępować w tym kaczym bajorze. Zapewniam...
Tym bardziej, że jak zerknę w lustro, to nawet po wstaniu z łóżku wyglądam lepiej, niż Maryśka po kompleksowym makijażu. Ot taka babska próżność... (*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-08-12 22:50:22, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz