Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Sri Lanka: Protest przeciwko podwyżkom cen

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

przyłączam się do prostestu

urzeczony opowieściami znajomych powoli przymierzam się do wakacji w Galle późną jesienią, po kozakończeniu monsunu, jedziemy rodzinnie z dwomadzieciakami, więc planuję AI, ale podwyżki mogą nadszarpnać stan mojego portfela, bo dzieciaki "na mieście" jedzą i piją jak szalone, a nie zamierzmy się zamknać na dwa tygodnie w hotelu...

no i większy pieniążek trzeba będzie rzucić na ulicy tubylcom, reputacja białego sahiba musi pozostać nietknięta, hehe...

autor: dr(e)s, data nadania: 2007-08-17 11:51:36, suma postów tego autora: 1539

Lewica przecież uwielbia wysokie ceny!

Wysokie podatki, cła importowe, płace minimalne, kosztowne regulacje, ceny gwarantowane to wszystko sztandarowe środki w których lubuje się merkantylistyczna metodyka socjalizmu, a które bezpośrednio lub pośrednio prowadzą do podwyższania cen dla konsumentów. Więc nie rozumiem jaki ma lewica problem z wysokimi cenami na Sri Lance?

autor: jliber, data nadania: 2007-08-17 13:38:43, suma postów tego autora: 4329

:-)

Dres, nie mogę się doczekać na kolejną relację z twoich wojaży po zagranicznych plażach i hotelach. Dwóch było w Polsce wielkich podróżników: Tony Halik i Dres!

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-08-18 11:24:08, suma postów tego autora: 3102

E tam Tony Halik

dr(e)s to nowy Kapuściński, przecież zawsze świetny reportaż z podróży napisze.

autor: Getzz, data nadania: 2007-08-19 17:34:25, suma postów tego autora: 3554

Ja też jestem przeciw

Teściowej, mrozowi i wypadkom drogowym. Zaproponowali jakieś rozwiązanie, czy oczywiście rząd ma za nich myśleć?

autor: araya, data nadania: 2007-08-20 22:18:34, suma postów tego autora: 413

Dodaj komentarz