Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Łódź: Leszek Miller liderem LiD-u?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jasne, że Miller powinien dostać szansę

poddania się ocenie mieszkańców Łodzi, ale z OSTATNIEGO MIEJSCA. Jeżeli go wybiorą, wtedy uwierzę, że Miller wielkim autorytetem lewicy wszelakiej jest. Blida w Siemianowicach w wyborach "na senatory" przepadła. Ufam, że łodzianie też doceniliby wielkość killera lewicy i pokazali mu miejsce przy hasioku...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-08-27 22:27:19, suma postów tego autora: 5956

Lewica potrzebuje nowych ludzi

Miller jest już dla wielu spalony i podobnie jak Kwaśniewski będzie psuł obraz Sojuszowi. Ludzie odbierają to jako powrót do "dawnych czasów", niezbyt chlubnych. Henryka Bochniarz, zaczyna mnie przerażać, po kogo sięga LiD. Czy już naprawdę nie ma prawdziwych ludzi lewicy, za którymi nie ciągną się żadne afery?

autor: Femina, data nadania: 2007-08-27 22:32:17, suma postów tego autora: 68

Miller

Szykuj się na nowy thriller - wraca Leszek "Zombie" Miller.

Swoją drogą szlag mnie trafił, kiedy oglądałem w TV relację z konferencji prasowej Millera poświęconej odpowiedzi na zarzuty ludzi Ziobry pod adresem byłego premiera związane ze śledztwem w sprawie śmierci gen. Papały. Miller dużo mówił o braku przyzwoitości u osób, zdaniem których w czasie, kiedy były szef SLD był premierem, jego podwładni utrudniali śledztwo.

"Ty chamie skończony" - pomyślałem sobie wtedy (o Millerze, nie Ziobrze). Wiadomo, że sam nie utrudniałeś śledztwa. Robili to ludzie, których w czasie, gdy nastała twoja era, przywróciłeś do władzy. "Tyle lat walczyliśmy w SdRP, żeby ubecja nie miała wpływu na partię i nam się to udawało. A ten sk... przyszedł na przewodniczącego i ściągnął ich wszystkich" - te słowa usłyszałem kiedyś od jednego z liderów SLD.

Panie Miller, chciałeś w 2001 stworzyć imperium gospodarczo-finansowo-medialne razem z gnojkami, bierz teraz za to odpowiedzialność jak prawdziwy mężczyzna, a nie wycieraj sobie gęby frazesami o przyzwoitości.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-08-27 23:28:55, suma postów tego autora: 2157

No i po co tak...

...sie tam tkać z powrotem, już zapomniał jak zruinował poparcie jakie mu dali i potrzebuje odświeżenia czy jak ?

autor: Talanar, data nadania: 2007-08-27 23:31:49, suma postów tego autora: 25

Lodz

Femina W SOJUSZU LEWYCH DUPKOW nie ma i nie bedzie z wyjatkiem uzytecznych glupcow

autor: arz, data nadania: 2007-08-28 08:37:45, suma postów tego autora: 230

Paweł Kończyk

Wy macie swoich solidaruchów na kandydatów(0,001%),a Łódź ma swoich,z SLD(40%).Nie pchajcie nosa, w nie swoje sprawy.Trzymajcie się tego waszego PPP,aż zostanie z niego jedno P.
ps.Czy to jest portal lewicy,czy solidaruchów?

autor: stanislaw1, data nadania: 2007-08-28 08:40:24, suma postów tego autora: 220

Miller powinien wystartować

Prawica rządzi już dwa lata, a wobec Millera nie toczy się nawet żadne postępowanie prokuratorskie. To można świetnie obrócić przeciwko rządzącym zwiększając jednocześnie wiarygodność Millera.
Oczywiście były premier powinien wystartować w wyborach, jest jednym z czołowych polityków SLD, członkiem Rady Krajowej, powinien mieć szansę na poddanie się weryfikacji. Sądzę, że nawet kandydując z ostatniego miejsca zdołałby wygrać listę i wejść do Sejmu, a LiD zrobiłby w Łodzi dobry wynik, być może nawet wygrał.

autor: wLewoZwrot, data nadania: 2007-08-28 09:14:13, suma postów tego autora: 134

W środek zwrot,

A Henryka "Dziada" Niewiadomskiego też wystawiacie?
Miałby szansę zrobić jeszcze lepszy wynik niż Miller.
En passant: co jest warte jojczenie o "faszyzmie", jeśli przeciwko Millerowi nie ma nawet postępowania prokuratorskiego?

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-28 09:27:48, suma postów tego autora: 20871

stanislaw1

Nie popieram PPP. ;)

Zaś podział na "komuchów" i "solidaruchów" traktuję jako zwykłe mydlenie oczu i zasłonę dymną dla neoliberalnych reform wprowadzanych przez Prezia i Konusa.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-08-28 09:35:04, suma postów tego autora: 2157

Miller Bałuci Łodzian.

Nie wiem czemu ludzie mieliby głosować nz tego pana? Miller pokazał, jak został Premierem co myśli o swoich wyborcach.
Kłaniał się nisko, całując rączki ludziom z Watykanu i Waszyngtonu, a wyborcom wypinał tylną część ciała. Ja gdybym mógł to wnioskowałbym o postawienie go przed Trybunałem Stanu za działanie na szkodę Polski (Irak, F-16 itd).
Józef Brzozowski Żory.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-08-28 09:59:47, suma postów tego autora: 441

Miller w komisji śledczej?

Średnio mi się podoba ten pomysł. Wszystko zależy od tego jak bardzo Olejniczak boi się pozycji Kwaśniewskiego i jego frakcji wewnątrz LiD-u, wtedy może się okazać, że woli zaryzykować właśnie z powrotem starej gwardii, aby się wzajemnie pogryźli i odeszli.
Jednak jakby Miller wrócił, a potem powołano by komisję śledczą do sprawdzenia nadużyć prawnych PiS, a w szczególności Ziobry i Braci. To byłoby piękne, jakby Miller przesłuchiwał Ziobrę.

autor: jaguar, data nadania: 2007-08-28 10:06:38, suma postów tego autora: 41

Paweł Kończyk

Ja także nie popieram "prezia""konusa"jak ich nazywasz, ale popieram partię SLD.W tej partii są porządni ludzie,z sercem po lewej stronie.Nie popierając "prezia" nie znaczy ,że mam popierać ABCD czy Michała.SLD to jedyna w Polsce partia lewicowa i jedyna reprezentująca nas lewicowców w SEJMIE RP.Pozostałe tzw. partie "lewicowe" to folklor filozofów,czego dowodem są ich bazgroły na portalu "lewica.pl".Jeśli się czujesz lewicowcem ,to powinieneś głosować na członka SLD,napewno będziesz reprezentowany w Sejmie.Szkoda głosu na niszowe partie.

autor: stanislaw1, data nadania: 2007-08-28 10:12:44, suma postów tego autora: 220

Lodz

Jeszcze jedna wazna sprawa Warunkiem odrodzenia lewicy jest znikniecie ze sceny politycznej kwacha millera gieremka balcerowicza hausnera belki onyszkiewicza janika szmajdzinskiego i calej tu nie wymienionej bandy Roboty mnogo ale WARTO

autor: arz, data nadania: 2007-08-28 10:32:25, suma postów tego autora: 230

Najśmieszniejsze,

że W centrum zwrot ma rację. Miller żeczywiście (!) ma szansę na niezły wynik. W szczątkowym elektoracie SLD odbiera się go pewnie tak: rozsądne poglądy ekonomiczne, kaczym faszystom się nie kłania, z czarnymi raz dał plamę, bo spotkał się z Jankowskim, ale potrafi też im przywalić. Słowem, zębaty lewicowiec!
Wraca era Millera.

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-28 10:24:03, suma postów tego autora: 20871

Stanisławie,

opamiętaj się! Gdzie i kiedy SLD-ówek Ciebie reprezentował? Okupując Irak!?
Głosy takich wyborców jak Ty są wykorzystywane przez cwaniaków typu Olejniczak i Kalisz, ktorzy chcą od czasu do czasu pobełkotać sobie w telewizji. Dlaczego uparłeś się im to zapewniać?
A jak chcesz popierać partię z silną reprezentacją w Sejmie, to większy sens już głosować na PO.

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-28 12:07:11, suma postów tego autora: 20871

stanislaw1

on ma troche racji. nie dziwie sie, ze lewica, ta "prawdziwa" (a prawdziwych na tym forum jest z 10), ma takie male poparcie. przeciez to nie trafia do ludzi!!! zreszta wystrczy zajrzec na lewica.pl i poczytac te ciagle, glupie spory.
ze salonowa i gejowska? owszem,cos w tym jest. ale wy, ABCD, tez nie traficie i takze tworzycie swoj salon.

autor: moskwa, data nadania: 2007-08-28 12:44:11, suma postów tego autora: 605

Moskwo,

czytaj to, co mamy do powiedzenia na swojej stronie internetowej i w gazecie. Ile tam jest szyderstw z salonowej lewicy obyczajowej? Może 1%.
Żadnego swojego salonu nie tworzymy, bo naprawdę nam się nie podoba ta instytucja.

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-28 12:51:31, suma postów tego autora: 20871

stanislaw1

Żeby nie było nieporozumień: jestem za rozszerzaniem wyborczych list SLD o przedstawicieli choćby nielicznych, ale zaangażowanych grup. Tego procesu nie ułatwiają jednak
lewicowi sekciarze, którzy - jak na przykład Stanislaw - pokrzykują: niech Kaczory przegrają, byle tylko
SLD padł. Skądinąd, w SLD obserwuje się ostatnio duże otwarcie na ludzi znajdujących się na lewo od niego. Każdy poza sekciarzami znajdzie sobie miejsce!

autor: Bicz Boży, data nadania: 2007-08-28 13:13:54, suma postów tego autora: 23

Szanowni towarzysze,

w typowy dla siebie sposób unikacie odpowiedzi na konkretne pytanie (typowe dla sld-owskiej "lewicy"). Zatem któż to umieści L.Millera na liście wyborczej? (a na którym miejscu - to się jeszcze okaże. Może Olejniczak zrezygnuje z rozwożenia pizzy - wtedy konus będzie bez szans.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-08-28 13:20:06, suma postów tego autora: 294

Lodz

Tow bez obaw Lewica bedzie miala jedna liste wyborcza oczywiscie nie z lidami czyt GNIDAMI

autor: arz, data nadania: 2007-08-28 13:43:39, suma postów tego autora: 230

Bicz Boży

Co to znaczy"niech kaczory przegrają,byle tylko SLD padł"?
Wysławiaj się tak abyś był zrozumiały,nie mam poję cia o co ci chodzi biczu Boży.

autor: stanislaw1, data nadania: 2007-08-28 14:16:27, suma postów tego autora: 220

stanislaw1

Przecież wcale nie chodzi o tzw. "okładanie się" na forum. Chodzi tylko o stanowcze "wyostrzenie" pamięci tej części elektoratu, która już zdążyła zapomnieć butę i arogancję
charakteryzującą sld-owską "lewicę". Zresztą wczorajsze występy pardon kandydata do urzędu posła - skutecznie odblokowały (mam nadzieję) pamięć tej części elektoratu,
która już zapomniała o partyjnych korzeniach tegoż. My, elektorat mamy prawo i obowiązek patrzeć na ręce różnej maści uzurpatorów do najwyższych stanowisk w Polsce. Sęk w tym,że nie wszyscy z nich mają ochotę nam "czystość" swoich rąk pokazać. Ad exemplum: wczorajsze cyniczne zachowanie Konusa. W moich oczach bardzo wiele stracił (na jego miejscu
wyrzuciłbym na bruk pseudodoradców). Nie jestem fanem J. Kwaśniewskiego, ale kudy tamKonusowi i do niego. Niestety...

autor: Bicz Boży, data nadania: 2007-08-28 14:55:54, suma postów tego autora: 23

?Wybory?

czy wy naprawde uwazacie, ze elektorat en masse, głosuje na poglady , czy tez raczej głosuje na szyld partyjny w polaczeniu z medialnoscia kandydata????
Ile osób słyszało w ogóle o PPP, o CKL cos tam, itp, nawet nie mówiac...?
Czy sie komu podoba , czy nie podstawowa masa wyborcow za lewice uwaza SLD. A że robi on olbrzymi błąd idąc razem z byłymi UWolami, to inna sprawa. Dlatego SLD zyskałoby wiecej glosów niz dostanie LiD. Ludzie moze nie pamietaja UW/PD, ale pamietaja Balcerowicza,Onsyzkiewicza, Geremka, Bochniarz
e tutti quanti,,,

autor: Wujek Włodek, data nadania: 2007-08-28 19:08:23, suma postów tego autora: 141

Prawica siła !

Jak czytam o takich propozycjach i pomyślę o wszechpolskim liderze Al Kwapone, to jako stary lewicowiec wiem dziś jedno.

Mam w d...e ten cały LID !!!
I wiem też.
Że w najbliższych wyborach zagłosuję na LPR!

Bo Giertych na tle takich lewych sprzedawczyków, jest jako lewica dużo bardziej wiarygodny.

Gratuluję towarzyszom świetnego pomysłu!
Tak trzymać!
A pogrzeb polityczny zrobi sie sam.
Nawet kampanii wyborczej nie potrzeba robić!
Lepiej od razu zapłacić za stypę.
Tak będzie taniej i wreszcie skuteczniej!!


autor: mruk, data nadania: 2007-08-28 20:35:45, suma postów tego autora: 87

ABCD

Czy Miller ma naprawdę takie "rozsądne" poglądy ekonomiczne? Nie sądzę...

autor: Getzz, data nadania: 2007-08-28 21:15:35, suma postów tego autora: 3554

Miller

ma "wprostackie" poglądy ekonomiczne.
Rzecz w tym, iż elektorat SLD mu tego nie zarzuci. Ci wyborcy redukują lewicowość do opozycji: komuchy przeciw solidaruchom, demokraci LiD-owscy przeciw "faszystom".

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-28 21:57:58, suma postów tego autora: 20871

Mam swoją teorię;)

Za każdym razem gdy Miller pokazuje się publicznie i środki masowego przekazu o tym donoszą . notowania lidu spadają o kilka procent...
Miller powinien zostac ogłoszony twórcą dwubiegunowego systemu partyjnego w Polsce- PIS- PO i wielkim zbawcą polskiej prawicy...
A w ogóle to jest po prostu człowiek niedouczony, po jakiejś szkole partyjnej ehhh

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2007-08-29 22:17:29, suma postów tego autora: 568

Dodaj komentarz