Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kaczmarek, Kornatowski i Netzel zatrzymani przez ABW

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Mam wrażenie czy...

...To "utrudnianie śledztwa" jakoś się robi taką kategorią uniwersalną dzięki której można "na każdego znaleźć paragraf".

autor: Talanar, data nadania: 2007-08-30 12:44:03, suma postów tego autora: 25

Przyznają się do wszystkiego!

Nawet do zoofilii. Sami jeszcze nawet nie wiedzą do czego. A Marzec też zamierzał popełnić samobójstwo, ale go nie zastali. Bracia mniejsi już się nawet nie fatygują tworzeniem pozorów państwa niepolicyjnego.

autor: Antek_Batura, data nadania: 2007-08-30 15:05:13, suma postów tego autora: 14

Pięknie się wali ten straszny projekt

zwany czwartą erpe. Ciekaw jestem czy osoby z tego forum, które uważały, że PiS to wcale taki straszny nie jest, a nawet całkiem niezły, ciągle tak uważają.
PS. Widzieliście te ich żenujące reklamówki? To chyba jakiś sabotażysta im zrobił, bo zamiast się zareklamować to się dodatkowo tymi filmikami ośmieszyli.

autor: Getzz, data nadania: 2007-08-30 19:02:33, suma postów tego autora: 3554

Bereza kar Tuska

Obyś miał rację Getzz. PiS teraz będzie prowadził kampanię wyborczą przy pomocy rządu przez dwa miesiące. Czujesz to? Kaczor już kontempluje stadiony - wchodzi "akcja Gierek". Wstaliśmy z kolan, dobrobyt rośnie, płaca minimalna - a jakże! Dodać do tego parę pomysłowych uderzeń w tę pożal się Boże opozycję i kto wie co będzie. Tusk Hindenburgiem polskiej demokracji?

autor: sal paradise, data nadania: 2007-08-30 21:04:06, suma postów tego autora: 1199

No właśnie !!!

Myślałem , że Al Kwapone, Olewniczk i Szmaciński mają jakiś instynkt samozachowawczy.

A tu co?!!!

Dzisiaj te niedojdy ogłosiły, że będą na najbliższym Sejmie za natychmiastowym jego rozwiązaniem !

Tak więc wygląda na to, że dzięki tym d...kom kaczkom sie uda!

Dlatego mam nadzieje, że po wyborach pozamykają oni tych jełopów.

Bo już nikt nie będzie miał najmniejszego powodu, by tym naiwniakom chociaż by współczuć!

Dla mnie to też następny dowód, że jak bozia chce kogoś ukarać , to mu nawet ptasi rozumek zabiera.

Spytacie, Za co ta kara?
Proste!
Za zdradę lewicy!!!





autor: mruk, data nadania: 2007-08-30 21:12:09, suma postów tego autora: 87

salu,

czy Twoi ideowi towarzysze nie mogliby wymyślić czegoś świeższego niż zagrożenie demokracji liberalnej przez faszyzm?
Bo w ich pisemkach czytam o tym faszyzmie od kilkunastu lat i co? Widocznie faszyzm jak ten Godot: uparł się nie przychodzić.

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-30 21:25:40, suma postów tego autora: 20871

Getzz,

Konsekwetnjie uważam, że największym złem dla Polski będą rządy PO-LiD-u.
PiS oceniam ostrzej niż do niedawna, ponieważ swą polityką znacznie zwiększył on realność tego zagrożenia.

autor: ABCD, data nadania: 2007-08-30 21:33:15, suma postów tego autora: 20871

Getzz,

ten projekt zaledwie trzeszczy lub szeleści, a z budowli to jeszcze nawet fundamentów nie obejrzeliśmy, ale tak to jest w tej nieszczęsnej demokracji gdy rządy muszą w pierwszej kolejności zajmować się walką z opozycją, a nie budową.
Gdyby projekt został ponownie zatwierdzony, co może się zdarzyć, bo Jarek niewątpliwie trzyma jeszcze asa w rękawie, to też niewiele się zmieni.
Moje zdanie w tej kwestii jest identyczne do ABCD, chociaż może podstawy oceny są inne.
PIS był mniejszym złem i takim pozostaje.

Kto to powiedział, że PIS jest obecnie najbardziej lewicową partią w Sejmie ?

autor: Adrem63, data nadania: 2007-08-31 10:15:45, suma postów tego autora: 2307

Stasis

Od 1989 roku rządy się zmieniają, a kluczowe wytyczne polityki (kurs na prywatyzację gospodarki i okcydentalizację polityki zagranicznej) pozostają te same. Przedmiotem sporu są zagadnienia drugo- i trzeciorzędne. Rząd Kaczyńskiego nie różni się niemal niczym od rządów Millera, Buzka, Cimoszewicza czy Mazowieckiego.
Wszystkie rządy po 1989 roku kolaborowały z New World Order. Bez wyjątku...
Reszta stanowi fasadę i teatrzyk kukiełkowy dla naiwnych...

autor: Velimir Draconashvili, data nadania: 2007-08-31 14:27:34, suma postów tego autora: 68

zagrozenie faszyzmem

z tym to troche przesada,tak samo jak z Irakiem za husajna i rosja stalina.
zreszta lepper i roman sami te IVrp budowali, wiec nie powinni za duzo mowic...

autor: moskwa, data nadania: 2007-08-31 18:24:15, suma postów tego autora: 605

Dokładnie...IV RP

to wymysł Romków, Andrzejów, kaczorów, Kaczmarków, Ziobrów co jak "śpiwo" "gorbaczowski" Rosiewicz gdy będzie ich ze stu "będzie lepiej"...;)
Żyjemy w teatrze i społeczeństwo jest zmuszane do oklaskiwania, niespotykanej tragedii w której elity polityczne (wszystkie), elity z mediów, elity biznesowe kształtują tego społeczeństwa świadomość i czynią z jego mózgami papkę...
To nie społeczeństwo jest złe...To elity które nad nim panują.
Społeczeństwu można jednak zarzucić iż nie korzysta z tak ważnego daru "bożego";) jak umysł...

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-09-01 22:45:03, suma postów tego autora: 350

Dodaj komentarz