Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Happening: Lech Kaczyński "aresztowany" przez ABW!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Tez wyrazam protest na takie

dzialania Ziobry. Blizej nam do Bialorusi niz do UE

autor: zygmunt, data nadania: 2007-09-02 07:15:48, suma postów tego autora: 364

Młodzieżówka partii,

do której należą m.in. Jacek Piechota i Leszek Miller, wieszczy, że korupcja w Polsce jest wymysłem złych ludzi.
Dziwne? Ho, ho, ho, ho, może i wcale nie takie dziwne! Partyjnych kumotrów trzeba bronić przed zasłużoną karą, ot, co!
Proponuję hasła na kolejne demonstracje FMS:
- W obronie Lwa Rywina, nieskazitelnego producenta filmowego i wielkiego przyjaciela artystów!
- Niech żyje Zbigniew Sobotka, najuczciwszy wiceminister spraw wewnętrznych w historii świata!

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-02 08:35:46, suma postów tego autora: 20871

Hehe

Tak właśnie będzie wyglądał koniec tego cyrku - Jarosław aresztuje Lecha.

autor: antyprawak, data nadania: 2007-09-02 09:35:11, suma postów tego autora: 69

Ktoś już w TV mówił,

że ostatnim etapem walki PiS z układem będzie pojedynek pomiędzy Lechem i Jarusiem.
Tylko kto kogo zaaresztuje? :)

autor: Zirhan, data nadania: 2007-09-02 11:21:26, suma postów tego autora: 187

Piasał antyprawak, że

Jarek aresztuje Lecha. Z tej prostej przyczyny Zirhanie, że ma Ziobrę, czyli aparat wykonawczy... Może go nie zastrzelą w łazience?

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-02 11:53:40, suma postów tego autora: 5956

Młodzieżówka

powinna przestać zabawiać się w jasełka, a zabrać do pracy nad prawdziwym programem.Szukanie taniego poklasku mści się prędzej czy poźniej. Jest głupie i krótkowzroczne.

autor: nana, data nadania: 2007-09-02 12:04:37, suma postów tego autora: 4653

Chcę jeszcze dodać,że aresztowanie

kogokolwiek, Kaczyńskiego czy Tuska, czy Kowalskiego, jest sprawą poważną i nieprzyjemną, jest faktycznym pozbawieniem wolności CZłOWIEKA.Takie zabawy Młodzieżówki świadczą o jej niskim poziomie i uleganiu wpływom mody amerykańskiej na tanie przedstawienia.

autor: nana, data nadania: 2007-09-02 12:11:21, suma postów tego autora: 4653

Ja natomiast sądzę, że przywilejem młodości jest zabawa....

szczególnie kiedy rzeczywistość wokół skrzeczy. Dla mnie takie happeningi to doskonała odtrutka na idiotów rządowo-belwederskich. Zawsze satyra była lepszym orężem, niż koktajl Mołotowa.
Brawo Młodzi!!! (*_*) Więcej podobnych akcji!!! (*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-02 12:32:39, suma postów tego autora: 5956

Tak tak

broncie dalej Krauzego i Rywina.

autor: wojtas, data nadania: 2007-09-02 13:17:08, suma postów tego autora: 4863

Hyjdlo,

a co powiesz na satyryczny happening mojego pomysłu?
Można by założyć różowy Licheń, czyli sanktuarium dla ofiar kaczyzmu.
Wśród uwielbianych tam świętych powinni się znaleźć w szczególności:
"Beza" Kwaśniewska, "Absolwent-Magister" Kwaśniewski, Jakubowska, Czarzasty, Jagiełło, Długosz, Sobotka, Pęczak, Dochnal, Miller senior, Miller junior, Urban, Kiszczak, Jaruzelski-Wolski herbu Ślepowron

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-02 13:30:11, suma postów tego autora: 20871

Dlaczego różowy Licheń,

a nie na przykład siermiężny Belweder, szanowny alfacecie? W nim zmieszczą się także obecni bohaterowie, nie mniej "uroczy"...

Poza tym z tego co pamiętam jeszcze do niedawna byłeś gorącym zwolennikiem SLD. W archiwum można odnaleźć Twoje teksty i dyskusje (m.in. z Albisią), w których broniłeś tej "lewicowej" formacji, wg Ciebie jedynej mającej realną szansę na sporą reprezentację w sejmie. Skąd ta wolta, którą obserwuję od niedawna z nieukrywanym niesmakiem? Niedawni idole stali Ci się obmierzli, więc "sprzedajesz ich Hyjdli? Nic z tych rzeczy - nie moja bajka, nie moje krasnoludki...

Mam lepsze propozycje na happeningi:
1. kilka toi-toi, magnetofony - "Dzień Tajniaka (kapusia)";
2. rozstawione klozety, stadko kacząt - Święto PiSuarów" ;
3. młódź w panterkach i hełmach, tarcze strzelnice - "Dzień Wojska Polskiego (w Debilolandii)";
4. można jeszcze urządzić "Dzień Kobiet", "Dzień Służby Zdrowia", "Klepanie Biedy", "Bicie Piany", "Wyścigi Szczurów", "Spacery Wyborcze", "Niewidzialna Ręka Rynku"... itp., itd. - wystarczy odświeżyć Majora Frydrycha, dobrać współczesne gadżety, dopasować muzyczkę i będzie jak znalazł. Każdy znajdzie coś dla siebie, a nie tylko alfacet parodię swoich niedawnych idoli...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-02 14:16:38, suma postów tego autora: 5956

buhaaaa

Ale śmieszne!!!
Na poziomie Marcina Wolskiego i Michała Ogórka. Aż się skrzy dowcipem.
Walczcie młode wilki LiDu bo wam umiłowanych przywódców pozamykają. Ola, Milera, Oleja i Napierałę a to w końcu jedynie słuszna światła europejska lewica z rozsądnym programem gospodarczym. Pragmatycy a nie awanturnicze lewactwo. No nie?

autor: red spider 666, data nadania: 2007-09-02 14:54:33, suma postów tego autora: 1549

Hyjdlo,

nigdy nie uważałem liderów SLD za swoich idoli. Co najwyżej, w dość odległych już czasach byłem skłonny uważać, że reprezentują oni nieco mniejsze zło w porównaniu z prawicą.
Wyraźnie jednak formułowałem warunki, pod którymi będę zmuszony zmienić zdanie. Jeśli SLD pójdzie na jawny sojusz z reliktami Unii Wolności, podpisując się pod programem dyktowanym przez Gazetę Wyborczą - zapowiadałem - wówczas koniec z mym poparciem dla tej opcji.
Nie wspominam już, że ostatnimi czasy wyszły na jaw dość szokujące fakty (domy, zegarki i paramafijne układy Kwaśniewskiego, rewelacje Oleksego o sitwie itd.) A jednocześnie, czołówka SLD przestała już nawet symulować lewicowość. Jest ona związkiem zawodowym do nieprzyzwoitości bogatych, cynicznych i egoistycznych właścicieli III RP.
Partię, na którą się głosuje, można zmienić. Ważne, żeby nie sprzeniewierzać się swojemu systemowi wartości.

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-02 14:56:37, suma postów tego autora: 20871

awantura o nic (?)

ja tam wcale nie zaluje tych wszystkich zatrzymanych cwaniaczkow ze swiecznika. nie uwazam tez,by polska byla rosja za stalina i irakiem za husajna.
a juz najmniej wierze giertychwi i lepperowi gdy krzycza o zagrozeniu ze storny PiS.

autor: moskwa, data nadania: 2007-09-02 15:45:34, suma postów tego autora: 605

Jak Młodzi urządzą happening "Dzień Świra",

może się załapiesz na "konferansjera". Masz "gadane"...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-02 15:59:56, suma postów tego autora: 5956

Boki zrywać

nie tyle może z powodu happeningu młodych socjalliberałow, co nieudolnych wykrętów alfaceta. Nie tylko Hyjdla, ale wszyscy chyba starzy forumowicze pamiętają gromy, którymi ciskał w lewactwo niechętne kolaborowaniu z $LD, a teraz na odwrót.
I cóż sprawiło zmianę tak radykalną? Kwachu zamienił swoją starą pobiedę na zegarek droższej marki...
Zaprawdę, niezbadane są ścieżki, którymi podążają ludzkie myśli.

autor: ak, data nadania: 2007-09-02 16:17:37, suma postów tego autora: 85

a kolaboracja z premierem Rakowskim

nadal trwa...hehehe:)

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-09-02 16:47:47, suma postów tego autora: 350

Gdyby

trolle dworskie miałyby lepszy refleks, to by zauważyły, że akurat poglądów na "lewactwo", z którego wywodzą się ich tutejsi Burboni, nie zmieniłem.

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-02 16:53:28, suma postów tego autora: 20871

IV RP

Nie jestem sympatykiem PiS i Kaczyńskich, ale nie można przesadzać! Nie mamy u nas żadnej stalinowskiej Rosji, przecież to kpina!
Oczywiście, że nie powinno się nikogo podsłuchiwać w tak perfidny sposób jak to czynią teraz, ale ludzie ze świecznika także nie mają czystych rąk. Przekręty tam idą takie, że prostemu człowiekowi by się to nie zmieściło w głowie. Trzeba być naiwniakiem, by wierzyć tym „męczennikom” IV RP jakimi są Lepper, Giertych i inne Kaczmarki. Przecież oni maczali w tym swoje paluchy! Takimi samymi naiwniakami są ci, którzy wierzą w szczere intencje partii- jeszcze- rządzącej. Ale nie warto się przejmować, bo następne ekipy ich rozliczą ze wszystkiego (być może będą także stosować obecne metody).
Słuchać się nie chce słów zawodowych piewców odnowy moralnej i budowniczych IV RP, którzy nagle ocknęli się z amoku i twierdzą, że jednak PiS jest fe! Nie panikujmy, nie demonizujmy. Jest bagno, to fakt, ale raczej nie potrwa ono zbyt długo.


autor: moskwa, data nadania: 2007-09-02 17:21:00, suma postów tego autora: 605

ano własnie...

Kaczmarek, Lepper i Giertych bagienko III RP (przepraszam jej kontynuatorki IV) umacniali i zadziwiające jest iż są teraz mu przeciw...
Taka..."wojna domowa w rodzinie"...

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-09-02 17:45:18, suma postów tego autora: 350

Czy młodzi socjaldemokraci...

zrobią kiedykolwiek happening przeciwko przekupywaniu polityków przez oligarchów pokroju Ryszarda Krauze? Czy też może chodzi o to, by nadal Polską rządziła oligarchia?

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-02 18:26:37, suma postów tego autora: 2157

Gdyby Naczelny Troll lewicy.pl

miał odrobinę szacunku do siebie, nie kwitowałby w ten sposób dyskusji o sobie.

Śmieszy mnie, kiedy piszesz: "formułowałem warunki, pod którymi będę zmuszony zmienić zdanie. Jeśli SLD pójdzie na jawny sojusz z reliktami Unii Wolności, podpisując się pod programem dyktowanym przez Gazetę Wyborczą - zapowiadałem - wówczas koniec z mym poparciem dla tej opcji"... Dużo se LSD robiło z Twoich warunków, zdania, zapowiedzi, poparcia bądź nie, alfacecie (*_*)
Jesteś człowiekiem wykształconym, oczytanym, osłuchanym, obytym (mam nadzieję), a nie wyczaiłeś już w 2001 roku, po słynnym "belkowym exposé", ze formuła tej formacji się wyczerpała??? Potrzebowałeś czasu do 2006 roku? Ja czytam jedynie książki kucharskie, a już wtedy zapaliła mi się lampka ostrzegawcza, Mnie - gospodyni domowej...

Dlatego powtórzę - bardzo często śmieszą mnie Twoje diagnozy polityczne i wciskanie własnych trupów politycznych innym.
Ja mam "epizod uwolski i sldowski" w swoim życiorysie (głosowałam na nich). Na obu tych "światłych i uczciwych" partiach się przejechałam. Ale ocknęłam się szybciej niż ekspert polityczny od wszystkiego, alfacet. I przede wszystkim nie szydzę z forumowych zwolenników LiD i SLD personalnie. Szydzę z partii i liderów. Ty natomiast masz czelność "wpychać" mi swoje niespełnione miłości. Śmieszny i malutki jesteś, robaczku.....

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-02 18:58:31, suma postów tego autora: 5956

.....

http://wiadomosci.onet.pl/2616427,relacjetv.html

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-02 19:19:43, suma postów tego autora: 2157

Hyjdlo,

EOT

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-02 20:47:33, suma postów tego autora: 20871

Pytanie do moderatorów

Jaki związek z tematem mają komentarze usera Hyjdli z tego wątku? Łatwo spostrzec, że żaden. A jeśli tak, to zgodnie z regulaminem nie powinny się ukazać.
Ja rozumiem, że Hyjdla jest maskotką portalu i zasiedziałym trollem dworskim, ale co za dużo, to niezdrowo.

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-02 21:01:19, suma postów tego autora: 20871

bardzo ładnie

w końcu zatrzymuje się ludzi Lecha, prokuratura wspominała o wizycie Kaczmarka w Pałacu, a Krauze to znajomy prezydenta. Poszlaki są. Przynajmniej na założenie podsłuchu małemu bratu.

autor: pandada, data nadania: 2007-09-03 01:37:54, suma postów tego autora: 213

Widzicie, do czego mogą doprowadzić takie happeningi?

Miłościwie nam panujący Pan Lech na wieść o tym zachorzeć raczył - i nie dość, że porą nocną w gorączkę sięgającą aż 38 st.C. popadł - to jeszcze na dokładkę odwodnił się i z niemocy w szpitalu wylądował był. Niemal jak człowiek. Ajajaj.

autor: Apotropejusz, data nadania: 2007-09-04 09:42:25, suma postów tego autora: 58

Apotropejuszu,

Czy Michnik może zachorować? Jeśli tak, to wyobraź sobie, że do szpitala trafił nie Lechokacz, tylko właśnie Michnik. Wowczas nie mógłbyś sobie pozwolić na kpiny.

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-04 12:24:08, suma postów tego autora: 20871

A dlaczego NIE ???

Tak się złożyło, że to nie Michnik, a Lechokacz znalazł się zapewne już na granicy śmierci klinicznej dzięki owym 38-miu stopniom(w skali Celsjusza) gorączki. Gdyby było odwrotnie - przedmiotem mojej najwyższej uwagi i troski stałby się Michnik. Bowiem te 38 st. widocznie wywoływać powinno nie tylko lawinę łez, ale przede wszystkim śmiertelną trwogę. (Podsycaną przez pana żołnierza w mundurku i pana lekarza w białym fartuszku, ze stetoskopem na szyjce - którzy co pół godziny przez cały wczorajszy dzień wieścili ten fakt w TVP 3 + info o odwodnieniu i słabości delikwenta).
PS.Żadne kneble jak dotąd nie były w moim przypadku skuteczne, a mechanizm autocenzury zawsze był mi obcy.

autor: Apotropejusz, data nadania: 2007-09-04 14:59:54, suma postów tego autora: 58

FMS czyli szwadrony sekuły

Gadać że PiS to faszyści a w polsce nie ma korupcji i nepotyzmu mogą tylko "ślepi i głusi",FMS niech przestanie bronić układu prezia

autor: czewony, data nadania: 2007-09-04 18:31:55, suma postów tego autora: 350

Dodaj komentarz