Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Włocławek: Młodzi Socjaliści przeciwko wyrzutniom rakietowym

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie wiedzialem ze we Włocławku są Młodzi Socjalisci:)

No i mają niezły zmysł marketingowy:)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2007-09-08 22:02:09, suma postów tego autora: 568

Zły tytuł

Nawet ja, Nemo, jestem przeciw tarczy. Podobają mi się WSZELKIE akcje protestacyjne przeciwko rozmieszczeniu w Polsce tego wątpliwego gadżetu. Niestety, informacja o "akcji informacyjnej" Młodych Socjalistów rozbawiła mnie jak mało co. Ci ludzie to tak naprawdę niezwykle mało o tej tarczy wiedzą, jak zresztą przytłaczająca większość nie tylko Polaków, ale i naszych polityków i decydentów forsujących to badziewie. Oni zresztą o wiedzę nie dbają, im o politykę chodzi. Przedmiotowa akcja tej niewiedzy nie zlikwiduje, bo to nie jest "akcja informacyjna", tylko "akcja protestacyjna".

autor: Nemo, data nadania: 2007-09-08 22:46:05, suma postów tego autora: 693

...

ładne dziewczyny...

autor: moskwa, data nadania: 2007-09-08 23:59:27, suma postów tego autora: 605

Podobno rucj w którym są ładne dziewczyny....

jest blisko zdobycia władzy, bo ładne dziewczyny wiedzą gdzie miodek leży:)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2007-09-09 10:41:46, suma postów tego autora: 568

seksizm w MS

wpis Tomasza Sosnowskiego wskazuje jak te ładne kobiety traktowane są przez niektóych działączy MS... to już nawet nie paprotki... miana dziłacza nie są godne tylko to "ladne dziewczyny" ciągnace do miodu obrzydliwe.
Wiecie czemu przegrmy w sprawie tarczy? bo wszyskie organizacje występujące przeciw tarczy działają na zasadzie "każdy sobie rzepkę skrobie" !!!

autor: Kuba P, data nadania: 2007-09-09 11:03:03, suma postów tego autora: 700

napisalem

tylko tyle, bo o tarczy chyba powiedziano juz na tym forum wszystko co bylo do poiwedzenia. a MS maja moje poparcie w tej sprawie i wcale nie jest to kwestia plci pieknej w ich szeregach, choc kiedys przekonywal mnie jeden MS do wstapienia w ich szeregi, a za glowny powod podawal wlasnie sympatyczne i zgrabne kobiety.

takze uwazam,ze w sprawie tarczy powinnismy sie zjednoczyc,ale na tym forum sa osoby z roznych srodowisk i wszyscy sie ze soba kloca. takze w tym temacie.

autor: moskwa, data nadania: 2007-09-09 13:26:16, suma postów tego autora: 605

rany chyba wyszedłem na szowinistę

Nie jestem działaczem MS i mogę byc nawet szowinistą, co mi tam, a prawidłowosc o ktorej pisałem odkrył już Arthur Koestler, z tego co mi sie wydaje , on raczej lewicowy był...
A w ogóle to jestem bezpartyjny....Bezpartyjny konserwatywny socjalista i szczerze mówiac rzepki karłowatych organizacji lewicy dawno przestały mnie już interesowac...

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2007-09-09 21:21:29, suma postów tego autora: 568

ehhhh Nie jestem Młodym, Socjalistą

Jestem bezpartyjny:)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2007-09-09 21:32:14, suma postów tego autora: 568

Dodaj komentarz