Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Stanowisko SMS w sprawie oświadczenia FMS

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Oświadczenie to

- nawiązując do Krytyki politycznej Przewodnika lewicy oraz jego recepcji wśród lewicowych recenzentów - "stanowi odrzucenia popularnego na polskiej lewicy przekonania o koniecdzności istnienia rozdziału między sferą społeczno-polityczną i zawodową".
Dlatego też lewicowe stanowiska dotyczą - nomen omen - stanowisk.

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-14 16:50:27, suma postów tego autora: 20871

Lizuski

"Stowarzyszenie Młoda Socjaldemokracja zgadza się z FMS w tym, że „listę koalicji LiD w tak prestiżowym okręgu, jakim jest Warszawa, powinna otwierać osoba, która cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią wśród społeczeństwa. Osoba, która jest fachowcem i jedną z najlepiej rozpoznawalnych twarzy lewicy w Polsce.” Według SMS do opisu tego najlepiej pasuje jednak Marek Borowski."

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-14 17:41:45, suma postów tego autora: 2157

SMS czy FMS

JEDNA "LEWICA"

autor: czewony, data nadania: 2007-09-14 18:15:23, suma postów tego autora: 350

Oświadczenie

Oświadczenie to
- ...- "stanowi odrzucenia popularnego na polskiej lewicy przekonania o koniecdzności istnienia rozdziału między sferą społeczno-polityczną i zawodową".
Dlatego też...
Ładnie, po polskiemu rozpoczęta dyskusja.
Kto pierwszy zareagował na "młoda socjaldemokracja"? No kto, kto?

autor: prezio, data nadania: 2007-09-14 19:02:35, suma postów tego autora: 878

preziu,

wiesz, do czego używamy cudzysłowu?
Najczęściej do zaznaczenia cytatu.

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-14 20:17:54, suma postów tego autora: 20871

Federacja Młodych Socjaldemokratów...

kłóci się z SMS o....stanowiska dla zasłużonych karierowiczów i "wielkich pragmatyków" na koncesjonowanej lewicy...
Co za...spór...

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-09-14 22:50:56, suma postów tego autora: 350

ABCD

No nie wiedziałem. Ale bez tego w cudzysłowiu to zdanie już nawet nie po polskiemu, ale nawet nie po socjaldemokratycznemu. Ale za to pierwsze.

autor: prezio, data nadania: 2007-09-14 23:30:53, suma postów tego autora: 878

Po co tyle kłutni

Rozmawiam z różnymi ludźmi! Niektórzy z nich cenią PiS za ich zewnętrzną jedność mimo iż wewnącz sięu nich gotuje. PO, LiD i inne podmioty nie potrafią tego robić! Kłucić sie we własnym gronie a na zewnątrz być JEDNYM ciałem!
Lubie Borowskiego i Kalisza. Lubie Chrzanowskiego i Filemonowicza (Kraków). Do całej 4 mam różne zastrzeżenia. Ale wk.... mnie to ich zachowanie!

autor: ganesia, data nadania: 2007-09-20 11:19:09, suma postów tego autora: 41

Dodaj komentarz