Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kolejna kontrowersyjna egzekucja w USA

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Panu Bushowi

I jego do bólu chrześcijańskim kolesiom po raz kolejny gratulujemy. Tylko nie spóźnijcie się na poranne czytanie Biblii w Oval Office.

autor: araya, data nadania: 2007-09-18 00:49:36, suma postów tego autora: 413

araya

Zapewne nie wiesz ale Bush w sprawie kary smierci w stanie Tennessee ma dokladnie tyle samo do gadania co i Ty.
A jeszcze dokladniej - NIC.
Nie wiesz ze w tych sprawach decyduja mieszkancy konkretnych stanow

autor: Rebel, data nadania: 2007-09-18 02:54:46, suma postów tego autora: 152

Kto jest bardziej "psychiczny"?

W większości stanów 20-latkowie nie kupią legalnie piwa ani nie wejdą do nocnych klubów, bo to dozwolone jest od 21 lat. 20-latkowie są bowiem, według prawodawstwa, zbyt niedojrzali, żeby popijać piwo i oglądać striptiz.

W tym samym czasie rekrutuje się w collegach 18-latków na wojnę, na której po kilkumiesięcznym wyszkoleniu zabijają ludzi. Na to młodzi ludzie nie są niedojrzali, wszak kraj potrzebuje bohaterów oddających życie za interesy naftowo-zbrojeniowej oligarchii.

Pytanie kto jest/był bardziej chory psychicznie? Czy Daryl Holton, który stracił rozum po tym co widział w Zatoce czy ci, którzy zdecydowali o poddaniu go karze śmierci?

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-18 09:11:07, suma postów tego autora: 2157

Na czym

polega "syndrom wojny w Zatoce"?

autor: ABCD, data nadania: 2007-09-18 09:45:00, suma postów tego autora: 20871

Pełna zgoda, Pawle.

Przypomniało mi się jak kiedyś Rebel pisał tu o swoim zachwycie jakimś 18-letnim czarnoskórym żołnierzykiem, którego widział w samolocie. Z podziwu i dumy wyleźć nie mógł...
Cóż, Jankesolandia to porąbany kraj...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-18 10:17:21, suma postów tego autora: 5956

ABCD poszperaj

http://www.gulfwarvets.com/

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-18 11:32:16, suma postów tego autora: 2157

Rebel

Dlatego napisałem o kolesiach.

autor: araya, data nadania: 2007-09-18 12:09:08, suma postów tego autora: 413

.

Kara śmierci jest dziedzictwem niewolnictwa i barbarzyńskim przestępstwem, jest zalegalizowanym linczem.

autor: Roux, data nadania: 2007-09-18 13:44:37, suma postów tego autora: 180

:))

Hyjdla,
oczywiscie ze porabany kraj. Zeby znormalnial brakuje w nim Kaczorow, Endriu Lepieya no i Czlowieka Zwanego Koniem.
Wy ich macie dlatego masz szczescie mieszkac w NIE porabanym kRaju.
Ty juz wtedy jak Kassandra (no prawie) przepowiadalas koniec wojny ze wzgledu na brak "miesa armatniego".
No i jak zwykle mialas racje.
Zapomnialas ze zolnierzykow w samolocie bylo duzo wiecej.
Ten akurat siedzial obok mnie :))

araya
kolesie z "oral office" (to pamiatka po Clintonie) maja tyle samo do gadania co Bush.
Holton jezeli mieszkal w TN sam prawdopodobnie glosowal za kara smierci , a wiec przynajmniej byl konsekwentny

PK.
Nie zapomnij ze prawo zabraniajace picia alkoholu przed 21 rokiem zycia uchwalaja Rodzice, starsi bracia i Dziadkowie, a nie przedent USA.
Pod tym wzgledem to napewno przyznasz , ze Polska to wyjatkowo liberalny kraj

autor: Rebel, data nadania: 2007-09-19 01:45:54, suma postów tego autora: 152

Lewica tez ?

Cała Polska pisze do żołnierzy
http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1585&news_id=165970&scroll_article_id=165970&layout=1&page=text&list_position=1

Hyjdla, PK, inni tez zapewne juz wyslaliscie :)

autor: Rebel, data nadania: 2007-09-19 02:01:50, suma postów tego autora: 152

To dal Bozi !!!

Warto w tym miejscu zauważyć, że egzekucje dokonuje się w imię ponadczasowej Boskiej sprawiedliwości oraz jej prawa naturalnego, a wiec w imię przecudnej i miłosiernej Bozi!

I niech mi teraz ktoś powie, że ta Bozia różni się czymś od wszystkich swoich równie krwawych poprzedników.

Ot zwyczajna błazenada i efekt pracy chorych na władzę religijnych porąbańców.



autor: mruk, data nadania: 2007-09-19 08:14:29, suma postów tego autora: 87

Rebel

Myślisz typowo po amerykańsku tzn. nie oddzielasz sloganów reklamowych i tzw. rzeczywistości medialnej kreowanej przez PR-owców od faktycznych działań większości społeczeństwa. Wydaje ci się zatem, że jeżeli zorganizowano ewent i umieszczono w necie informację o akcji "cała Polska pisze", to faktycznie ma to miejsce, względnie cieszy się ona dużym, ODDOLNIE SPOŁECZNYM, zainteresowaniem.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-19 09:53:19, suma postów tego autora: 2157

Rebelku, mój kraj jest porąbany dlatego, że

różne kaczory, kwachy i donaldy, ślepo zapatrzyły się w debiliuszów. Cięgnie swój do swego jak to w domu wariatów, do którego zbłądziły nasze rodzime przygłupy...

Co się tyczy drugiej kwestii, czyli mojego wieszczenia, to MIJASZ się z prawdą. Otóż kilka razy na tym forum mówiłam coś wręcz odwrotnego - że to Lachy opuszczą Irak i inne "misje stabilizacyjne" krzewiące "demokrację" JAKO OSTATNI, że wręcz sprzątać będą po Jankesach.

O "Całej Polsce piszącej do żołnierzy" usłyszałam dopiero od Ciebie! Cholera, kolejny jankeski wynalazek po waszych makdonaldach... (*_*)

I na koniec - ciekawe, czy ten czarnoskóry żołnierzyk wrócił do Jankesolandii w trumnie, czy może kuśtyka gdzieś o kulach po czarnych slamsach, a może leczy się w jakimś wariatkowie po przeżytych "męskich" wrażeniach na "męskiej" wyprawie?
Jak myślisz, Rebelku?

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-19 14:19:03, suma postów tego autora: 5956

Przemyślałam sprawę tych listów, Rebel...

Otóż ja żadnego listu nie napiszę. Wyślę natomiast usztrykowane własnoręcznie skarpety i szaliki oraz obdziergane chusteczki. Były już podobne akcje w historii...
Zabieram się do roboty.

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-19 22:47:46, suma postów tego autora: 5956

PK

Ja zamiescilem jedynie informacje znaleziona w waszej prasie

Ty niby nie cierpisz sloganow a co wypowiedz to wlasnie "slogan"
"Myslisz typowo po amerykansku"
Tzn zle.
A dokladniej to:
zle, bo inaczej niz PK

autor: Rebel, data nadania: 2007-09-20 01:04:16, suma postów tego autora: 152

Hyjdla

Tu sie z Toba zgadzam w 100 % - wez sie za dzierganie.
Kazdy powinien robic to co najlepiej potrafi.

A to czy zolnierzyk wrocil caly czy w kawalkach, nie jest moim problemem - taki zawod sobie wybral

Moj sasiad jako rezerwista Navy spedzil w Iraqu 6 mcy.
Wrocil caly i normalny.
Te wszystkie "syndromy" to w wiekszosci pic na wode.
Tylko po to zeby dostac wczasniejsze emerytury czy odszkodowanai

autor: Rebel, data nadania: 2007-09-20 00:56:07, suma postów tego autora: 152

Rebel

O tym, że "cała Polska pisze do żołnierzy", podobnie jak Hyjdla, dowiedziałem się od Ciebie. Mieszkając na co dzień w Polsce i nie stroniąc od informacji prasowych nie miałem pojęcia, że coś takiego ma miejsce. Spytałem też kilku moich znajomych: również nie mieli pojęcia.

Masz rację pisząc, że myśląc inaczej niż ja, myślisz źle. Wbrew temu co myślisz nigdy nie wysłałem listu do któregokolwiek z żołnierzy przebywających za granicą, a akcja "cała Polska pisze żołnierzom" wygląda na wewnętrzny pomysł zespołu redakcyjnego, względnie pomysł wynajętej przez redakcję agencji public relations. Pomysł w dodatku nie oryginalny, wzorowano się na was - jak zauważyła Hyjdla.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-20 11:07:39, suma postów tego autora: 2157

Towarzyszu Rebel

Za co wasza milicja obywatelska aresztowała tego człowieka?

http://www.youtube.com/watch?v=rduEe0_LN8w

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-09-20 19:13:33, suma postów tego autora: 2157

Dodaj komentarz