Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Sowińska na tropie seksu w zeszytach

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

na zeszytach nie powinno być ŻADNYCH reklam.....tym bardziej gołych bab

autor: Ramones, data nadania: 2007-09-29 15:31:18, suma postów tego autora: 595

...

co za głupota. a kto każe kupować zeszyty z "wkładką"? wszystkie mają reklamy z laskami w stringach? i co to za niebezpieczeństwo? idiotyzm do kwadratu. tak jak walka z teletubisiami.

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-09-29 16:05:24, suma postów tego autora: 1805

...

Niech panstwo finansuje produkcje zeszytow, problem reklam zniknie. Proste?

autor: Mao Tan Wen, data nadania: 2007-09-29 16:24:47, suma postów tego autora: 368

Szkoda, że Ewa Sowińska...

nie wykazuje takiej czujności przy wprowadzaniu ocen z religii! A przecież jest to sprzeczne z Konstytucją, w przeciwieństwie do zamieszczania reklam w zeszytach.
O tym czy kupować zeszyty z reklamami i jakimi, powinni dbać rodzice!
Czy w tym zwariowanym PiSo-landzie każda czynność i rzecz musi być regulowana jakimiś spec. przepisami? PiS przestrzega tylko tę część Prawa, która im pasuje. Reszta może sobie być napisana, a oni i tak będą ją mieli gdzieś.
Z drugiej strony nie ma się czemu dziwić, gdy krajem rządzi Czarna Mafia z Rydzykiem na czele.

autor: Zirhan, data nadania: 2007-09-29 16:40:52, suma postów tego autora: 187

ho ho

lewica zacznie teraz bronic cyckow dody -elektrody na okladne zeszytow.
Juz widze Spartakow - "O gole dupy na zeszytach gimnazjalistow, o nowa rewolucje padziernikowa!"

autor: wojtas, data nadania: 2007-09-29 18:27:29, suma postów tego autora: 4863

Są rzeczy mądre i są rzeczy głupie

to ,co robi Sowińska jest według mnie mądre.

autor: nana, data nadania: 2007-09-29 20:09:58, suma postów tego autora: 4653

Był kiedyś taki rysunek Mleczki -

"Jestem kontrolerem. Kontroluję wszystko w promieniu stu metrów od tego słupka". Na chorobę kontrolowania wszystkiego i wszystkich PiS choruje od początku istnienia, przypadłość ta nie jest obca także części lewicy. Czasami objawy przybierają formy kuriozalne, jak w tym przypadku, niekiedy - bardziej łagodne (koncesje na sprzedaż alkoholu, resrykcyjne przepisy prawa pracy, zakaz handlu w święta itp.). Ale choroba jest przecież ta sama - urzędnik decyduje za obywateli, co mają jeść, w czym pisać, co czytać, jak myśleć. Warto się nad tym zastanowić, zanim kolejny raz się poprze np. zakaz handlu w niedzielę.

autor: west, data nadania: 2007-09-29 20:41:50, suma postów tego autora: 6710

popieram darmowe zeszty finansowane przez państwo

koszty administracyjne w firmie zawsze trochę spadną, hehe...

autor: dr(e)s, data nadania: 2007-09-29 20:45:32, suma postów tego autora: 1539

Ramones et consortes

Gdyby w szkole było wychowanie seksualne, jak zapisano w ustawie, nie byłoby potrzeba wsadzać gołych bab do zeszytów.
Poza tym: jakimż to zagrożeniem może dla dziecka być goła baba? Gdyby tam było zdjęcie Rydzyka z różańcem, albo Busha z karabinem, to rozumiem: zagrożenie. Ale anatomia?
Niczego sobie jeszcze kobitka a taka (nie)popieprzona.

autor: araya, data nadania: 2007-09-29 22:32:02, suma postów tego autora: 413

Nie wiem, czy

wygładzane Photoshopem silikonowe cycki Dody mają dużo wspólnego z prawidłową anatomią :]

autor: Vanzetti, data nadania: 2007-09-29 23:51:28, suma postów tego autora: 139

A czym my za przeproszeniem się zajmujemy?

Cyckami Dody?
Jak pani Sowińska lubi se patrzeć na jej cyce to niech ogląda, nawet od rana do wieczora...
Co za popieprzony kraj...ehh...

autor: towPaweł, data nadania: 2007-09-30 00:04:15, suma postów tego autora: 155

Vanzetti

Ja też nie wiem, ale przynajmniej nie zabraniam.
Naprawdę myślisz, że małolat cycków nie da rady zobaczyć?
Ale nawet nie o to chodzi. Chodzi o to, dlaczego widok cycków jest zły w jakimkolwiek sensie, a wojna w Iraku dobra. Tylko mi nie mów, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego - obaj wiemy aż za dobrze, że układa się to w całość aksjologii zbrodniczej religii, której hołduje Bush i inni krwiopijcy.
Seks - broń Boże! Krucjata - daj Boże!
Byleby przynosiła zyski.
Zmień nick, Vanzetti. Profanujesz.
Sacco.

autor: araya, data nadania: 2007-09-30 00:20:36, suma postów tego autora: 413

No ale gdyby zaprotestowala nasza polska uroda-

-Magdalena Sroda. I nakazala wycofac zeszyty bo prowadza do uprzedmiotowienia kobiety to co niektorzy by nie posiadali sie z podziwu...

autor: Lalek, data nadania: 2007-09-30 02:01:10, suma postów tego autora: 223

Tylko ,że..

dla Sowińskiej pewnie największym zagrożeniem są te reklamy poradników o antykoncepcji...

autor: Gizbern, data nadania: 2007-09-30 08:42:38, suma postów tego autora: 12

Dodaj komentarz