Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rynek pocztowy zliberalizowany

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Na tym przykładzie doskonale widać

jak PiS broni monopoli ze szkodą dla ogółu obywateli.

autor: west, data nadania: 2007-10-01 22:46:12, suma postów tego autora: 6717

PRACOWNICY

Pracownicy na tym nie skorzystają ze szkodą dla obywateli...
Skorzystają na tym natomiast prywatne firmy, ich udziałowcy które tzw monopol będą się starały osłabić.
Jak dotąd nie widziałem aby Kaczyńscy byli zbytnio przejęci losem usług pocztowych...

autor: towPaweł, data nadania: 2007-10-01 23:12:09, suma postów tego autora: 155

to nie pracownicy mają skorzystać

tylko właśnie obywatele, którzy chcą aby pocztówka wysłana za Zakopanego nie szła do Warszawy 3 tygodnie...

i o to w tym chodzi towarzyszu...

autor: dr(e)s, data nadania: 2007-10-02 07:43:12, suma postów tego autora: 1539

dresie

Tak, pracowników zawsze można zwolnić i na przysłowiową trawkę wyrzucić.
Fakt dresie, nie pomyślałem o tym... ;)

autor: towPaweł, data nadania: 2007-10-02 09:14:08, suma postów tego autora: 155

towarzyszu

celem firmy nie jest zatrudnianie pracowników, tylko świadczenie usług w możliwie najlepszy sposób, wbijcie to sobie w swoję zżartą marksizmem głowke...

autor: dr(e)s, data nadania: 2007-10-02 10:55:04, suma postów tego autora: 1539

dresie

czyli jelsi kiedys okaze sie oplacalna sytuacje, ze nie potrzeba niemal sily roboczej, a wszystko robia automaty, to uznasz, ze tak byc powinno, mimo iz bezrobocie siegnie dajmy na to 80%? Pisal o tym bodajze Sismondini smiejac sie z takich jak Ty, ze ostatecznie chcieliby zeby zatrudniony zostal jeden czlowiek krecacy tylko korbka i wprawiajacy reszte maszynerii w ruch.

autor: wojtas, data nadania: 2007-10-02 14:51:36, suma postów tego autora: 4863

...

Póki co prywatne firmy doręczycielskie działają gorzej niż PP - wiem to, bo mam często do czynienia zawodowo z kilkoma doręczycielami. Więc jeśli chodzi o mnie-klienta, to wolę obecny monopol niż jutrzejszy burdel i chaos.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-10-02 19:48:56, suma postów tego autora: 3848

Dodaj komentarz