Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Komuniści przeciwko atakowi na Iran

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Więcej takich apeli...

...

autor: CHErwony, data nadania: 2007-10-04 10:02:14, suma postów tego autora: 1000

Pytanie.

Jaki jest stosunek Komunistycznej Partii Wenezueli do Hugo Chaveza? Popierają go?

autor: Getzz, data nadania: 2007-10-04 11:19:52, suma postów tego autora: 3554

A gdzie polscy komuniści?

.

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-10-04 11:57:10, suma postów tego autora: 5956

......

hyjdla..w LiDzie HAHAHA

autor: Ramones, data nadania: 2007-10-04 12:38:30, suma postów tego autora: 595

Słusznie

Ruch komunistyczny zajął słuszne stanowisko w sprawie. Na atak zanosi się już od dawna i w końcy do niego dojdzie. To pewne jak nic. Rzeczywiście brak Komunistycznej Partii Polski wśród sygnatariuszy. Jak to możliwe? Towarzysze obudźcie się!

autor: Bartek, data nadania: 2007-10-04 12:45:16, suma postów tego autora: 2550

Getzz

Komuniści wenezuelscy tworzą z tego co wiem nawet tworzą sojusz Hugo Chavezem.
W socjalistycznym rządzie Hugo Chaveza z tego co wiem pełni funkcje ministra, komunista.
Chavez z tego co wiem nadal jest zainteresowany stworzeniem Zjednoczonej Socjalistycznej Partii Wenezueli w której skład wchodzili by także komuniści z Partido Comunista de Venezulea "PCV".

Polscy komuniści to temat przykry.
W Europie ale i chyba na świecie mają najmniejszą siłę.
Jest to zaskakujące biorąc pod uwagę fakt jak w Polsce ruch komunistyczny został doświadczony przez stalinizm.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-10-04 13:04:14, suma postów tego autora: 1000

No cóż

Po częśći wynika to z tego że w Polsce są tacy kretyni któży za komunistów uważają SLD/LiD,to wskazuje na niski poziom umysłowy i polityczny.

autor: czewony, data nadania: 2007-10-04 17:05:39, suma postów tego autora: 350

czewony

Zgadzam się z wami.
Wystarczy śledzić co się dzieje na forach dyskusyjnych, także tych komercyjnych.
Mam nieodparte wrażenie że administratorzy tych forów promują takie nonsensowne poglądy że $LD czy teraz szeroka koalicja "lewicy" czyli "L"iD to "socjalizm i komunizm" w czystej postaci.
PiS jest przez większość internautów udzielających się na forach komercyjnych uważane za "bolszewie" czy "socjalizm" co bardzo obrazuje stan (nie)wiedzy ludzi piszących na tych forach.
Swoją drogą sporą winę za takie a nie inne poglądy głoszone najpewniej z reguły przez młodych ludzi ponosi m.in. SLD...
Prze lata brak ze strony "lewicy" prób uświadamiania ludzi czym są lewicowe idee spowodowało że dziś samo określenie kogoś "lewicowym" brzmi niestety jak inwektywa nie mówiąc już o takich słowach jak socjalizm czy komunizm...
W Polsce nawet tzw. "inteligencja" ta już po studiach często wpisuje się w takie czcze gadanie...
Długo nam będzie chyba dane czekać żeby coś się w tym kraju zmieniło w kwestii interpretowania idei politycznych.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-10-04 18:26:53, suma postów tego autora: 1000

niepotrzebnie oburzacie sie na etykietki

Co komu przyjdzie z tego, ze SLD bedzie sie okreslac nie per komuchy ale faktycznie poprawniej liberalowie, skoro i tak kryje sie z atym ta sama tresc. Wiekszosc ludzi mowiac komuchy, komunisci i tak rozumie przez to typow, ktorzy sie uwlaszczyli i robia super interesy koszte spoleczenstwa. Wiec faktycznie na jedno wychodzi.

autor: wojtas, data nadania: 2007-10-05 10:35:06, suma postów tego autora: 4863

Dzięki

CHErwony.

autor: Getzz, data nadania: 2007-10-05 15:45:19, suma postów tego autora: 3554

wojtas nie na jedno

analfabetyzm ideowy nigdy nie jest dobry,tak jak niska świadomość społeczna i klacowa.Mówie to jako postępowy,lewicowy inteligent

autor: czewony, data nadania: 2007-10-05 18:55:24, suma postów tego autora: 350

Mam podobne zdanie co czewony

Nie sądzę też że wszyscy ludzie co nazywają polityków SLD "komunistami" mają świadomość że akurat ci politycy się uwłaszczyli.
Odkłamywanie prawdy o tym że SLD nic wspólnego z ideologią komunistyczną nie ma powinno było mieć miejsce już wiele lat temu...
Niestety żadna siła na lewo od SLD temu nie podołała co teraz jest tylko pretekstem dla różnych prawicowców którzy rzucają takie a nie inne określenia na temat osób związanych z SLD czy w ogóle formacji.
Ja bronię komunizmu jako ideologii która z SLD, z działalnością praktyczną tegoż ugrupowania nic nie ma.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-10-05 21:48:20, suma postów tego autora: 1000

Nie rozumiem

To kogo chcą atakować komuniści.

autor: Kasia Pazurek, data nadania: 2007-10-10 09:55:47, suma postów tego autora: 164

Dodaj komentarz