Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wlk. Brytania: Demonstracja przeciwko wizycie króla Arabii Saudyjskiej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Deputowani z Labour Party

Deputowani "Partii Pracy" biorą udział w akcji która jest skierowana przeciwko praktykom saudyjskiego reżimu a pomimo to i tak biernie przyglądają się na zwrot ideowy obrany przez władzę partii nastawiony m.in. na zacieśnienie dobrych relacji z przyjaciółmi innego reżimu, tego panującego w USA.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-11-01 12:15:52, suma postów tego autora: 1000

Jaki brutalny reżim?

Żartujecie sobie? Przecież gdyby tak było, tandem Bush-Blair już dawno wpisałby to państwo na listę krajów bandyckich i powziął interwencję w obronie wolności i demokracji, tak jak to miało miejsce w Afganistanie i Iraku! Prawda kwaku?

MIŁOŚNIK WIELKIEGO BRATA

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-11-01 13:47:49, suma postów tego autora: 2157

Beczenie owiec

Arabia Saudyjska - źle,
Hamas i Hezbollach - dobrze.
SKRAJNIE LEWICOWE OWCE

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-01 14:03:11, suma postów tego autora: 20871

i mają racje

a sytuacji obywateli USA nawet nie porownywalbym z ta w Arabii.

autor: moskwa, data nadania: 2007-11-01 15:22:39, suma postów tego autora: 605

moskwo

Tu nie chodzi o porównywanie sytuacji obywateli Arabii Saudyjskiej i USA na zasadzie przestrzegania pewnych wolności osobistych takich ja wyznanie czy sposób ubierania się.
Ja np. mając na myśli reżim panujący w USA myślałem o reżimie kapitalistycznym.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-11-01 20:14:08, suma postów tego autora: 1000

Dodaj komentarz