Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

MS: Chcemy minister od edukacji, nie do prywatyzacji!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie wiem jakim p. Hall byłaby ministrem.

Ale wiem, że p.Katarzyna Hall szkołę, potrzeby nauczycieli i uczniów zna znakomicie. Po pierwsze od strony praktyki nauczycielskiej, po drugie od strony pracy naukowej (zajmowała się metodologią nauk matematycznych na Uniwersytecie Gdańskim).

Prywatyzacji szkolnictwa nie popieram, ale mam świadomość, że ta osoba zna temat...

autor: Cierń, data nadania: 2007-11-03 18:13:02, suma postów tego autora: 133

...

Pewnie z tej nominacji nie będzie nic dobrego, ale dajmy jej 100 dni na działanie

autor: ziuczek, data nadania: 2007-11-03 20:01:33, suma postów tego autora: 47

ZNP

Ciekawe jakie stanowisko przyjmie ZNP jeśli jednak dojdzie do zaprzysiężenia na MEN, Katarzyny Hall.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-11-03 20:51:39, suma postów tego autora: 1000

placówka oświatowa

Może rzeczywiscie najwyższy czas, aby szkoła w Polsce przestała być "placówka oświatową", czyli przechowalnią nieudaczników (nauczyciela można zwolnić z pracy wyłącznie za molestowanie uczniów głupota i skrajna niekompetencja nie stanowią wystarczajacej ku temu podstawy), a stała się wreszcie "kramikiem z (rzetelną) wiedzą"?

autor: pilaster, data nadania: 2007-11-04 13:54:12, suma postów tego autora: 147

pilaster

A Ty skończyłeś "przechowalnie nieudaczników" czy chodziłeś do szkoły w USA?

autor: Cierń, data nadania: 2007-11-04 19:00:19, suma postów tego autora: 133

przechowalnia

Owszem, chodziłem do takiej własnie przechowalni i dlatego do dzisiaj mam luki w wiedzy w wielu dziedzinach. A i tak wszystkiego musiałem uczyć się sam, albo dopiero na studiach

autor: pilaster, data nadania: 2007-11-04 20:17:30, suma postów tego autora: 147

Dodaj komentarz