Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Bogdan Borusewicz Marszałkiem Senatu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Frytka

jest "złocista" i "efektowna"? Przecież to tani "zapychacz żołądka".
Metafory miejscowych Europejczyków mimowolnie ich demaskują.
Cytat z Dunin i z innych względów został dobrze dobrany. Dzięki niemu, "lewicowych" obrońców demokracji przed PiS-owskich autorytaryzmem i faszyzmem będzie można przygważdżać, wskazując że nie zgadzają się z Dunin. A w ich pluralistycznym i wolnościowym środowisku na takie wybryki nie ma miejsca.

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-06 10:34:58, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Chodziło o "Frytkę" czyli Agnieszkę Frykowską! Wnuczkę znanego birbanta, zamordowanego w willi Polańskiego przez bandę Mansona. Siadaj, pała!

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2007-11-06 14:05:45, suma postów tego autora: 6199

Dunin i lewica

Na nieszczęście dla lewicy, są tacy, którym wydaje się, że Kinga Dunin to lewica ;-)

autor: Xyan, data nadania: 2007-11-06 20:20:33, suma postów tego autora: 195

No nie

Coraz bardziej zaczynam się zgadzać z abcd.Chyba ide po nastepne piwsko...

autor: Saint_Just, data nadania: 2007-11-06 21:03:37, suma postów tego autora: 201

Xyanie,

A są tacy, ktorym tak się nie wydaje?

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-06 21:05:12, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Ten kaczy faszyzm w twoim poście, to żart, czy chęć dorżnięcia watah?

autor: senior, data nadania: 2007-11-06 21:28:39, suma postów tego autora: 105

Jasne chyba, seniorze,

iż to gorzka kpina.

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-06 22:13:27, suma postów tego autora: 20871

ABCD... :-)

...są jednak tacy, którzy uważają, że nie każda feministka myśli jak Kinga Dunin, i nie każda "Dunin" jest od razu lewicą...ja, jako duchem swym człek staroświecki uważam, że jeśli już jakaś pisarka była lewicowcem, to nazywała się Maria Dąbrowska ;-)

autor: Xyan, data nadania: 2007-11-06 22:33:35, suma postów tego autora: 195

ABCD

Mogę teraz spać spokojnie. Jestem trochę wnerwiony, gdyż wchodząc na tą stronę, widzę nieprzyjazne mi oblicza dwóch marszałków.

autor: senior, data nadania: 2007-11-06 23:06:42, suma postów tego autora: 105

Xyanie,

Albo Stanisława Przybyszewska.

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-06 23:36:23, suma postów tego autora: 20871

Koszmar

Najbardziej konserwatywny skład Prezydcium Sejmu. Niesiołowski! Ludzie, czy SLD zwariowało? Nawet Kalisz bronił chama (i tak łagodne określenie z arsenału tego "gołąbka" - jak nazwał go poseł Zdrojewski). A jednak szkoda mi Romaszewskiego. Kiedy bili robotników (Radom 76) wtedy to był jeden z tych ludzi gdzie można było szukać pomocy. No i pani Zosia oczywiście. I pani Gaja Kuroniowa... Teraz jest zły, konfliktowy i w ogóle. A ja wiem, że gdyby była powtórka i trzeba by było ratować ludzi przed przemocą - tacy ludzie jak Romaszewscy pomogliby. Bo istotą takich ludzi jest człowieczeństwo, nie ideologia... Wygrywają jednak Niesiołowscy, których językiem i sensem jest nienawiść. Boli.

autor: Potworniusz, data nadania: 2007-11-07 00:11:33, suma postów tego autora: 35

Kolejny przykład

obrzydliwego lizusostwa SLD-owców wobec PO.
Czy ktoś widział pro-Platformerskie wystąpienie Senyszyn?
Horror!

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-07 08:14:36, suma postów tego autora: 20871

Xyan, ABCD

Zapomnieliście o Helenie Boguszewskiej.

autor: front_ludowy, data nadania: 2007-11-07 13:06:51, suma postów tego autora: 626

do Potworniusza

Romaszewski już dawno stał się zwolennikiem silnego, policyjnego państwa. To on osobiście wymyślił, aby Urząd Skarbowy zbierał informacje o przekonaniach politycznych obywateli. Służy do tego PIT, w który trzeba wpisać nazwę organizacji pożytku politycznego, na którą podatnik przekazuje 1% podatku. Właśnie PiS to wprawadził na deklaracjach za 2007 rok. Teraz Urząd Skarbowy będzie donosił na policję polityczną, kto wpłacił na Kampanię Przeciwko Homofobii a kto na Fundację im. Jana Pawła II.
Razem z Romaszewskim takimi zwolennikami są Bugaj i Okraska. Portal Obywatel powinien zmienić nazwę na Państwo.

autor: Roger, data nadania: 2007-11-07 19:11:59, suma postów tego autora: 514

PełO jest czasami złocistą efektowną Frytką

gżącą się w dżakuzi z jakimś fiutem, którym zapycha sobie no... tę... fisię!!! Ty masz Sumień rację! Dla widzów PełO zrobi wiele, nawet striptiz, mimo że płaskie jak decha i ciuliki ma jak liliputy...

Częściej natomiast jest PełO sztmfowanymi kartoflami, czyli takim rozciapanym dżistem, co niektórzy nazywają purre, żeby eleganciej brzmiało...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-11-08 03:59:26, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz