Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Zmarła Elżbieta Szubert

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

nie znalem

Jej osobiscie. ale duzo z Nia rozmawialem na tym najstarszym forum PPS wiele lat temu. Bardzo sensowna i sympatyczn osoba. Wielka szkoda :-(

[*]

autor: wojtas, data nadania: 2007-11-15 11:10:03, suma postów tego autora: 4863

***

Cześć Jej Pamięci.

autor: mi, data nadania: 2007-11-15 12:00:55, suma postów tego autora: 86

uzupełnienie

Powyższą informację o śmierci Elżbiety Szubert redagowały i podpisały także Małgorzata Michalska-Kulig, Barbara Rosołowska, Jacek Rosołowski i Jeremi Łapiński.

autor: altstettiner, data nadania: 2007-11-15 12:24:51, suma postów tego autora: 1512

Wielka strata dla socjalistów .

Miałem przyjemnosć poznać Ele podczas tworzenia Unii Lewicy w woj. śląskim ,dała sie poznac jako hazyzmatyczna osoba i zdeterminowana, wiezyła w to co robi i przekonywała innych do swoich racji ,szoda ze PPS nie potrafił wykorzystać takiego potęcjału ,ja osobiście reprezentowałem PPS w Uowej lewicy i zazdrościłem Piotrowi I że ma w swoich szeregach tak wspaniała działaczke.
Cześć Jej Pamięci.

autor: pps, data nadania: 2007-11-15 13:45:21, suma postów tego autora: 14

[*] [*] [*]

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Towarzyszki Eli.
W imieniu byłych członków NL z Ełku składam wyrazy współczucia Córce, najbliższej Rodzinie Eli oraz lewicowej Rodzince. Pomimo, że w swoim czasie nasze drogi polityczne rozeszły się, z powodu różnicy w obiektywnej ocenie realizowanej przez NL linii politycznej, zawsze ceniliśmy wkład Eli w tworzenie partii, jej oddanie idei lewicowej, uczciwość i pracowitość.
Przed dwoma laty odszedł od nas inny lewicowy aktywista - Marek Gański, twórca i administrator ,,Czerwonego salonu", inicjator zjednoczenia polskiej lewicy,Prezes pozarządowej organizacji Związku Bezrobotnych w Lublinie.
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!

autor: czerwona małpa, data nadania: 2007-11-15 15:34:14, suma postów tego autora: 105

Cześć Jej pamięci

To wielka strata dla nas wszystkich

autor: red spider 666, data nadania: 2007-11-15 15:39:37, suma postów tego autora: 1549

Kolejna strata dla lewicy...pomimo wszystko...

Pomimo iż nie podoba mi się dzisiejsza działalność NL pragnę złożyć wyrazy współczucia wszystkim tym którzy czują się blisko związani z Towarzyszką Szubert.
Dodam jeszcze że bardzo podoba mi się, tejże niestety nieżyjącej już działaczki, pewien artykuł o takim charakterze wspomnieniowym czy też biograficznym poświęconym komunistce - Paulinie Maciejowskiej. Był to niestety też chyba jeden z jej z ostatnich artykułów...




autor: CHErwony, data nadania: 2007-11-15 20:33:28, suma postów tego autora: 1000

Dodaj komentarz