Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rozłam w Samoobronie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

:)

a co z piotrkiem ikonowiczem wchodzi w to? już za półtora roku wybory, może niech próbuje przejąć partię regionów skoro w samoobronie mu nie poszło. filipek to nie lepper, da się go zagadać "na wykluczonych" , spokojnie.

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-11-24 23:26:15, suma postów tego autora: 1805

Czy PPP

prowadzi rozmowy o koalicji z polską Partią Regionów? Bo z Samoobroną je prowadziła.

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-24 23:46:04, suma postów tego autora: 20871

ABCD

samoobrona to przeciez Twoja partia, nie badz taki wojowniczy.

autor: moskwa, data nadania: 2007-11-25 00:03:19, suma postów tego autora: 605

rote_fahne

Z tego, co piszesz, wyziera bezgraniczna niewiedza, a mimo to piszesz. Zdecydowanie nie masz najmniejszego wyobrażenia o tym, kto to jest Filipek. Po co więc piszesz takie androny?

autor: krik, data nadania: 2007-11-25 03:12:19, suma postów tego autora: 1649

To już jest koniec,nie ma już nic.

Pozostały tanie świnie i drogie zboże.Nie można blokować dróg bo już dawno same się zablokowały.

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2007-11-25 08:27:02, suma postów tego autora: 623

krik

racja. nie znam fililipka, bo i jak miałbym go poznać skoro nie jestem z ekipy piotrka? skoro nie jestem z żadnej ekipy?

nie miałem okazji integrować się z ziomami z samoobrony. nie żałuje. no, i zawsze możesz oświecić mnie i innych- machnij na szybko jakiś portret psychologiczny hojarskiej i filipka, tak żeby okazało się, że to już "to" i trzeba strategicznie za piotrkiem poprzeć nową perspektywiczną, "ludową" partię regionalnych przekręciaży.

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-11-25 14:46:37, suma postów tego autora: 1805

Same dobre wieści

Według ostatnich sondaży, PO popiera 98 proc. Polaków, a LiD 8 proc. Specjaliści spodziewają się dalszego gwałtownego wzrostu obu ugrupowań.

autor: senior, data nadania: 2007-11-25 15:36:03, suma postów tego autora: 105

rote_fahne

Wybacz, ale twoje tu wynurzenia nie zachęcają do edukowania cię w czymkolwiek. A zamienianie dyskusji, czy też wymiany opinii w plotkarski magiel - ku czemu znów zmierzasz - od informowania cię o czymkolwiek wręcz odstręcza.

autor: krik, data nadania: 2007-11-25 15:35:58, suma postów tego autora: 1649

krik

powtórzę, rozumiem obiekcje. trzeba wciskać kit tym, którzy chwycą gadkę o "strategiach", "koniunkturach politycznych" i "walce od wewnątrz". trzeba przemawiać do tych, którzy lecą na wewnętrzny spokój filipka i urok hojarskiej. wiesz, mnie edukować się już raczej nie da, ale kto wie, może ktoś na lewica.pl chciałby, żebyś go oświecił w kwestii "lewicowości" nowej, lepszej samoobrony: partii-regionalnych-odpadów-powyborczych

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-11-25 16:54:51, suma postów tego autora: 1805

rote_fahne,

nie jesteś z żadnej ekipy? To dlaczego w każdej dyskusji wypowiadasz się jak rzecznik Trybuny Robotniczej?

autor: ABCD, data nadania: 2007-11-25 17:13:43, suma postów tego autora: 20871

ABCD

osiągnął mistrzostwo w łączebniu każdego newsa z PPP, gdy jednak dostał propozycję konkurencji w czymś pożytecznym nabrał wody w usta...
Proszę aby forumowicze obejrzyli wpisy ABCD w wyvborów parlamentarnych jak piał pieśni pochwalne na temat Samooborny...

autor: Kuba P, data nadania: 2007-11-25 20:38:52, suma postów tego autora: 700

A w ogóle...

to o co chodzi w tej dyskusji?
Rote fahne, nie chcę się czepiać, ale czepiasz się... i to wcale nie jako rzecznik PPP;) Co niekiedy podzielam (w mniej radykalnej wersji), ale akurat tu nie bardzo widzę powód.

autor: front_ludowy, data nadania: 2007-11-25 23:24:51, suma postów tego autora: 626

swietlana przyszlosc

no no rote_fahne naraziles sie calej polskiej myslacej lewicy, ktora nareszcie w osobach filipka i hojarskiej odnalazla swoja swietlana przyszlosc. danka luxemburg - miedzynarodowy kapital juz drzy...

autor: kalkomania, data nadania: 2007-11-28 23:48:02, suma postów tego autora: 6

Dodaj komentarz