Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Dzień Walki z AIDS we Wrocławiu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

"Tradycyjne już

rozdawanie prezerwatyw".
Ot, i trafna summa aktywności społecznej dzisiejszej lewicy

autor: ABCD, data nadania: 2007-12-03 21:37:44, suma postów tego autora: 20871

xyz

wiesz xyz, ze jestes z lekka nudny? caly czas powtarzasz te same nudne narzekania. Rozumiem, ze wygodniej ci zauwazac tylko niektore dzialania organizacji takich jak ms i je krytykować a inne, ktore nie pasują do twojego obrazu ms jako organizacji zajmujacej sie tylko i wylacznie tym co zapewne jest dla Ciebie pierdołami omijać.

Ogolnie nie ma wiekszego sensu dyskutowac z Tobą ale apelowałbym mimowszystko o odrobinę uczciwości w ocenie cudzej działalności. pozdrawiam

autor: bartek_n, data nadania: 2007-12-03 23:21:36, suma postów tego autora: 138

bartku,

nie sądzisz, że byłoby nieco wiarygodniej, gdyby działalności MS bronił jakiś niezależny obserwator? Bo że ty jesteś z tej działalności wysoce zadowolony, jest sprawą dość oczywistą.

autor: ABCD, data nadania: 2007-12-04 00:07:32, suma postów tego autora: 20871

Dodam, bartku,

że moją ocenę działalności ugrupowań skrajnej lewicy systematycznie potwierdza społeczeństwo (np. nie głosując na te ugrupowania, nie kupując ich gazetek itd.)

autor: ABCD, data nadania: 2007-12-04 00:11:29, suma postów tego autora: 20871

alfabet

jestem zadowolony z dzialalnosci ms? w częsci jestem, w częsci nie. Mozesz krytykowac i ms i każdą inną polityczna ile chcesz. To o co bym prosił to uczciwość w owej krytyce. Uczciwość ta mogłaby polegać na przykład na tym, że nie powtarzamy po tysiąc razy nieprawdziwego twierdzenia, że lewica zajmuje sie tylko jedną kwestią. Bo niestety jest tak, ze jak sie pojawia informacja, że lewica robi coś np. w sprawie gejów to krzyczysz: a nie mówiłem? oni ciągle się zajmują tymi gejami a pracownicy są nie reprezentowani. Kiedy lewica działa na rzecz praw pracowniczysz to milczysz. kiedy ponownie lewica działa w ogólnie określonej sferze wolnosci osobistej znowu krzyczysz: oni ciągle i wyłącznie się zajmują "pierdołami". Taką formułę prowadzenia dysuksji określam jako nieuczciwą. Domyślam się, że moj postulat nie wpłynie zbytnio na twoje działanie ale liczę, że przemyślisz co powiedziałem. :)

autor: bartek_n, data nadania: 2007-12-04 00:39:58, suma postów tego autora: 138

ABCD

ABCD, uważaj bo Cię Lepperowicz wykluczy z partii. W MS-ach jest jego córka, a Ty śmiesz ciskać kamieniami w tę organizację. Swoją drogą, to dziwne, że Julia nie jest w Nowej Lewicy, ale w MS... A w sumie to nie dziwota hahaha!

autor: PaKo, data nadania: 2007-12-04 09:59:06, suma postów tego autora: 90

bartku,

znasz przysłowie: łyżka dziegciu potrafi zepsuć beczkę miodu?
Wyobraź sobie, że MS zorganizują akcję, na której im będzie zależało, a ktoś nieżyczliwy powie: to ci od rozdawania prezerwatyw? Po co wam to?

autor: ABCD, data nadania: 2007-12-04 10:22:40, suma postów tego autora: 20871

Jeśli mogę

sobie pozwolić na życzliwą krytykę, to wydaje mi się, że akcje MS również w wymiarze pracowniczym czy międzynarodowym mają charakter raczej "jajcarskiej" akcji niż bardziej długofalowo obmyślanego politykowania.
Może się mylę.

autor: ABCD, data nadania: 2007-12-04 10:24:46, suma postów tego autora: 20871

Dodaj komentarz