Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Blogi na lewica.pl

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Czy każda chętna osoba może prowadzić bloga na lewica.pl, czy też obowiązuje tu - podobnie jak w przypadku przedruków tekstów - cenzorski zapis na określone osoby i środowiska?

autor: Durango 95, data nadania: 2007-12-19 13:36:55, suma postów tego autora: 3848

To dobrze...

Lewica musi się rozwijać w internecie, bo prawica jest na razie silniejsza...

autor: Dylan, data nadania: 2007-12-19 13:44:14, suma postów tego autora: 91

Blogi tylko lewicowe!!!!

Mam nadzieje że redakcja lewica.pl będzie dbała o to żeby blogi były prowadzone tylko przez osoby lewicowe.Nie dla prawicowego trollingu

autor: czerwony93, data nadania: 2007-12-19 13:50:28, suma postów tego autora: 2775

...

Przyłączam się do apelu czerwonego93 - niech blogi piszą tylko prawdziwi lewicowcy, czyli ci, których redakcja mocą swego majestatu namaści na tę godność. Precz z cenzurą prawicowych mediów! Precz z dominującym dyskursem konserwatywnym! Niech żyje wolność słowa!

autor: Durango 95, data nadania: 2007-12-19 14:57:46, suma postów tego autora: 3848

Czy

lewicowy jest bloq o "krytyce kultury", na którym demaskuje się Marksa jako wroga antykoncepcji i zamaskowanego wyznawcę reakcyjnego chrześcijaństwa?

autor: ABCD, data nadania: 2007-12-19 15:01:55, suma postów tego autora: 20871

blogersi

plizzz, tylko nie dajcie się zwieść jakiemuś tam miętoleniu o wolności słowa! prawica obywatelska niech pisze na stronach frondy, niech mówi co chce w radiu maryja, niech pokazuje się w telewizji trwam, ale niech nie męczy nas, chociaż tu!

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-12-19 15:46:42, suma postów tego autora: 1805

Blogi, blogami

ale może by tak dodać do lewicy.pl kanał RSS/Atom? Zarówno dla wiadomości, blogów jak i tekstów...

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2007-12-19 15:52:19, suma postów tego autora: 387

Rote

nie bój nic, musiałbym na głowę upaść, żeby mi się chciało tutaj pisać bloga, nawet gdyby cenzura to umożliwiła. Ja po prostu mam z was ubaw, bo cenzury, zamordyzmu i dążenia do jedynej słusznej prawdy jest tu sto razy więcej niż w mediach najskrajniejszej prawicy. A przeciętny prawak to przy takim stalinowskim zamordyście jak ty, prawdziwy orędownik wolności.

autor: Durango 95, data nadania: 2007-12-19 18:38:49, suma postów tego autora: 3848

Zapowiedzi

Z dużym zainteresowaniem będę czytał bloga Piotra Ciszewskiego. Z Piotrem można się zgadzać bądź też nie, ale trudno mu zarzucić brak samodzielności w myśleniu. Cisza jest jest jedną z nielicznych osób funkcjonujących w polskiej lewicy, która samodzielnie dochodzi do różnorakich wniosków, a nie odtwarza konformistycznie panujące w środowisku slogany. Tak jak ma to miejsce w przypadku pewnej redaktorki...

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-12-19 18:41:22, suma postów tego autora: 2157

No właśnie...

też jestem ciekawa zasad, na jakich mogą pisać bloga osoby nie będące w redakcji? Pytam z uwagi na siebie samą, choć nie obrażę się, jeśli nie spełniam kryteriów, w końcu miejsc do blogowania jest masę.

Zasadniczo uważam blogowanie za dosyć ekshibicjonistyczną rozrywkę, ale może to trochę bezpieczniejsza zabawa, niż forumowanie...

autor: front_ludowy, data nadania: 2007-12-19 20:11:17, suma postów tego autora: 626

front_ludowy

bezpieczniejsza? w jakim sensie?

autor: rote_fahne, data nadania: 2007-12-19 22:44:58, suma postów tego autora: 1805

Rote,

bezpieczniejsza, bo mniej osób bierze to do siebie i mniej się obraża:)

autor: front_ludowy, data nadania: 2007-12-19 23:33:05, suma postów tego autora: 626

Dodaj komentarz