Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

SMS: Klęcznik dla Hanny Gronkiewicz-Waltz

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

towarzysze

Tworzycie z Hanią koalicję, więc jako dżentelmeni postanowiliście ulżyc jej cierpieniom. Zamiast na grochu będzie w miarę wygodnie odbywać karę na klęczniku. Za co? Za służenie dwóm [Bb]ogom - PO i SLD. To trudna sztuka.

autor: senior, data nadania: 2008-01-10 19:54:48, suma postów tego autora: 105

A ja zamówiłem

u rzemieślnika, specjalnie dla młodych socjaldemokratów, figurkę Adama Michnika.
Czas i miejsce wręczenie tej cennej świętości - do uzgodnienia.

autor: ABCD, data nadania: 2008-01-10 21:39:52, suma postów tego autora: 20871

PREZENTY

Przypomnieć należy , że Pani Prezydent też lubi rozdawać prezenty. Zwłaszcza pieniądze dla urzędników. Można rozdawać , zwłaszcza nieswoje. hehehheee!

autor: browar, data nadania: 2008-01-11 08:28:49, suma postów tego autora: 104

Głupota oraz ignorancja młodych lewaków nie zna granic ...

Wszędzie doszukują się "katolickich spisków", to jest już mania prześladowcza, którą ponoć skutecznie leczą.

Nie chciałbym być na miejscu tych głupców przed obliczem Pana Boga na Sądzie Ostatecznym.

PS Szacunek dla Pani Prezydent, która pokazała w tym przypadku charakter ;-)

autor: konserwatysta, data nadania: 2008-01-11 03:47:02, suma postów tego autora: 108

konserwatysta

"Nie chciałbym być na miejscu tych głupców przed obliczem Pana Boga na Sądzie Ostatecznym."

Spokojnie! Na szczęście żadnego Sądu Ostatecznego nie będzie.

autor: Mandark, data nadania: 2008-01-11 16:56:01, suma postów tego autora: 731

Ja mam poglądy jak i serce

po lewej stronie. Ale tego pitolenia o religii nie rozumiem.

W Niemczech nie ma z tym problemu, odniesienie do Boga jest w zapisach landów, miast, jest matura z religii, religia w szkole. W Szwecji też nie z tym problemu, luteranie są nawet blisko rządu.

A u nas walkę o godne płace dzieciaki z SMS zastępują takimi głupotami. Rozumiem, że dorośli politycy szukając popularności uciekają się do takich rzeczy, ale czy młodzi muszą wpadać w ten schemat? W Szwecji czy q Niemczech pielęgniarki zarabiają godniej, to można gadać o pierdołach. Ale w Polsce są ważniejsze rzeczy do zrobienia dla lewicy. A te młode umysły walkę o lepsze jutro zaczynają mi tu od walki z rozpanoszonym katolicyzmem - błazenada.

Młode Millery nam rosną.

autor: Cierń, data nadania: 2008-01-11 20:00:43, suma postów tego autora: 133

ja bym Walzowej ofiarował...

..gilotyne. Bardziej praktyczne a też nawiązuje do historii kościoła.

autor: syndykalista, data nadania: 2008-01-11 23:46:36, suma postów tego autora: 181

konserwatysta

kolejnego pajaca przywiało.
pewnie jakiś z błękitną krwią (czerwoną mają tylko pospolite chamy).

autor: moskwa, data nadania: 2008-01-12 10:25:36, suma postów tego autora: 605

A jednak, gilotyna bardziej

nawiązuje do historii szeroko rozumianej lewicy;)

Chrześcijanie nie dekapitowali, rewolucjoniści tak.

autor: Cierń, data nadania: 2008-01-12 10:51:33, suma postów tego autora: 133

...

młodzież powinna teraz namówić swoich starszych kolegów by zerwali koalicję:)

kupa śmeichu z takich akcji w momencie kiedy ratusz warszawski ma w tym rok wydać 2.5 mln zł na dokarmianie bezpańskich kotów i psów
stawka dzienna na 1 zwierzaka ma wynieść 2.9 zł

dla porównania: rodzice w warszawskich szkołach ZE SWOJEJ KASY muszą płacić 3.50 za obiad!

to jest dopiero urzędniczy kretynizm! a nie (słuszne zresztą bo demokratyczne ...większość warszawkiaków to wierzący) odwoływanie sie do Boga

autor: Ramones, data nadania: 2008-01-12 12:07:11, suma postów tego autora: 595

Dodaj komentarz