Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Bratkowska: Bajka o Babie czyli koza innymi słowami

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Bardzo

zabawne :)))))

autor: ABCD, data nadania: 2008-01-18 23:08:34, suma postów tego autora: 20871

Bratkowska cieszy

totalny infantylizm tekstu poraża :(

autor: Parvus, data nadania: 2008-01-18 23:17:55, suma postów tego autora: 202

Jak to okien nie było, że światło nie wpadało?

Nawet otworów okiennych nie było? To baba w stodole mieszkała, Katarzyno, tam wody nie potrzeba. A otwory drzwiowe chociaż były? Chyba były, bo jak by na to betonowe klepisko wchodziła. A ta baba to Polska właśnie? A zarząd cieciów to rząd? A..... cieniutki ten tekścik na tym blodziku.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-01-19 02:32:31, suma postów tego autora: 5956

Kurczę...

Nie no, bez jaj...
Przeczytawszy kilka pierwszych zdań, sądziłam prostodusznie, że coś się dziwnego stało Katarzynie Bratkowskiej i popełniła tekst obrazujący niedolę polskiego lokatora, wszystko jedno, spółdzielniowego, gminnego czy prywatnego. I się naiwnie ucieszyłam, że nawet Katarzyna Bratkowska taka wszechstronna, wrażliwa, z szerokimi horyzontami i najróżniejsze obszary ludzkiej biedy chce zauważać. I że robi to w bezpretensjonalnej formie...
Przymknęłam nawet oczy na domniemaną licencję poetycką (brakujące drzwi i okna) i życzliwie czytałam dalej. A tu nie dosyć, że nic z tego, że znowuż o jakimś betonowym ciemnogrodzie, to jeszcze metafora co najmniej mocno kulejąca i bardzo niekonsekwentna...
Chyba się zdenerwuję i popełnię tekst porównujący zabijanie zwierząt futerkowych do aborcji.

autor: front_ludowy, data nadania: 2008-01-20 15:25:00, suma postów tego autora: 626

Dodaj komentarz