Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

SMS: Obniżyć ceny wiz dla Białorusinów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Pani Genowefie Grabowskiej kłaniam się nisko do ziemi (głosowałam na Nią)..

Wiadomo od dawna, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Chodzi o pieniądze nieprzeliczalne, bo dystrybuowane przez Europę, nie na rozwój i "przyjaźń", ale na złość Polakom, "ruskim", "białoruskim"... i in,. za to ku chwale "przyjaciół" zza Oceanu...

Szanowna Deputowana pewnie nie wie, że wzrost kosztów wiz ma na celu ograniczenie kontaktów z Białorusinami? Bo o to przecież chodzi. Nie o walkę z terroryzmem i przemytem, ani o dobro sąsiedzkie kontakty tu chodzi... Chodzi o przyspieszenie kolejnej fioletowo-różowo-brunatnej rewolucji...
Niech się Szanowna Genowefa ocknie i więcej apeli pisze... może poskutkują...
Ja na Panię głosowałam...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-02-02 11:23:25, suma postów tego autora: 5956

..

jestem daleki od krytykowania w czambuł Białorusi itd ale w tym przypadku wina leży po stronie Łukaszenki który nie zgodził się na przyjmowanie zatrzymanych na granicy białoruś-UE nielegalnych emigrantów..Ukraina wyraziłą taką zgodę i automatycznie szengeńska wiza kosztuja u nich nie 60 ale 35 euro..tak samo mogła kosztowac na Białorusi ale Łukaszenko stanowoczo odrzucił propozycje brukseli

pani posłanka wali durnia bo zapewne była za przyłączeniem Polski do strefy Shengen..i wiedziała z czym łączy sie wejsćie do niej.....a jeżeli nie wiedziała to jest to jakaś ciemniaczka która nie ma pojęcia o co chodzi

autor: Ramones, data nadania: 2008-02-02 11:35:00, suma postów tego autora: 595

A co

"profesor" ma wspólnego z jakąś "Młodzieżówką"? W Polsce ww. tytuł wiąże się z bynajmniej nie młodzieżówkowym wiekiem.

autor: Nemo, data nadania: 2008-02-02 15:35:52, suma postów tego autora: 693

Dlaczego tylko Białorusinom, a nie tez Ukraińcom i Rosjanom?

Czyżby za inicjatywą pani profesor kryła się zwykła chęc dokopania Łukaszence?:)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-02-02 19:14:17, suma postów tego autora: 568

do Tomka Sosnowskiego

Jak już jeden z komentujących wyżej zauważył, Ukraińcy i Rosjanie już mają tańsze wizy. Oczywiście chciałoby się, aby ceny były jeszcze niższe. Natomiast najbardziej dyskryminowani są obecnie Białorusini, chociaż są znacznie biedniejszym narodem. Dlatego też taki, a nie inny apel.

Walczmy z białoruskim reżimem, ale nie z Białorusinami!

autor: lukasz, data nadania: 2008-02-03 20:42:33, suma postów tego autora: 154

Dodaj komentarz