Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Białoruś: Protest przeciwko elektrowni atomowej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

elektrownie atomowe są fajne

nigdy nie rozumiałem osób protestujących przeciwka EA.
Często są to osoby , które nie mają pojęcia jak funkcjonuje tego typu elektrownia.
Większym zagrożeniem dla środowiska są elektrownie węglowe , emitujące CO2 ,CO , NOx , SO3 a także rtęć pochodzącą z węgla i radon.

autor: Unimor, data nadania: 2008-02-02 15:34:40, suma postów tego autora: 11

tja...

sprawa wzgledna.
Z elektrowni atomowej trzeba wywiezc odpady, trzeba ja ochlodzic woda z rzeki, trzeba ja dobrze wybudowac.
Ja raczej jestem zwolennikiem energii atomowej, ale bezkrytyczne wychwalanie jej jest kpina z rzeczywistosci.

autor: niewazne, data nadania: 2008-02-02 16:55:08, suma postów tego autora: 127

Przecież

projekt budowy elektrowni atomowej jest projektem ekipy Prezydenta Łukaszenki, naszego europejskego Castro&Chavez'a w jednej osobie. Ergo, jest to dobry projekt, ba debeściak. Tutejsza lewica powinna dać zdecydowany odpór "protestującym". Może ktoś o dogłębnej wiedzy i żelaznej argumentacji powinien wyjaśnić, kto stoi za "protestami" i o co tutaj faktycznie chodzi. Ja powiem tylko po protu, że to atak na Baćkową Rewolucję!

autor: Nemo, data nadania: 2008-02-03 17:33:41, suma postów tego autora: 693

Dodaj komentarz