Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

ZKDP: Duża przewaga "Faktu" i "Gazety Wyborczej"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Pokonaliśmy faszyzm to i ludzie, w dowód wdzięczności, chętniej zaczęli kupować "Gazetę Wyborczą" oraz "Fakt" i "Super Ekspres" dla rozrywki. "Dziennikowi" za to spadło, bo był bardziej pro-pisowski.
CHERWONY WARSZAWIAK

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2008-02-10 10:13:56, suma postów tego autora: 2157

jeszcze jeden tytuł

a co z 'Trybuna' ?

autor: Parvus, data nadania: 2008-02-10 10:42:31, suma postów tego autora: 202

Trybuna

prawdopodobnie już nie należy do tego związku(?)
może nie chcą się kompromitować tak małym nakładem.

autor: moskwa, data nadania: 2008-02-10 10:59:02, suma postów tego autora: 605

Fakt

Ta gazeta jest tak głupia, tak niskiego poziomu, że aż powinni tego zabronić.

autor: J.K, data nadania: 2008-02-11 18:45:17, suma postów tego autora: 948

Dodali dobre płyty

No właśnie ostatnio dodali do Wyborczej parę razy dobre płyty, to kupiłam. Zastanawiałam się nawet, czy papierzyska niezostawić w kiosku, a zabrać tylko płyty.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2008-02-12 03:20:53, suma postów tego autora: 291

Ueee

lewackoliberalny mainstream i niemieckie korporacje trzymają się niestety - dobrze

autor: Wujek Włodek, data nadania: 2008-02-12 14:04:28, suma postów tego autora: 141

Miła Iwonko

Ja akurat byłem, jestem i będę fanatycznym zwolennikiem dziennika, papierzyskiem przez Ciebie zwanego, ale pewnych innych dzienników nienawidzę, to Cię rozumiem. Niemniej wydaje mi się, że wszelkie gadżety dodawane do "GW" można nabyć solo, bez nabywania owej. Mimo napisów groźnych w treści mojego ulubionego dziennika. Ja tak nabyłem, na polecenie Damy mojej, DVD o 4 bezbronnych i psie. Film ten, migiem się w Wwie rozszedł, to w podejściu pierwszym li tylko gazetę nabyłem. Ale potem - na szczęście - i DVD dopadłem. Już i bez gazety.

autor: Nemo, data nadania: 2008-02-12 14:09:05, suma postów tego autora: 693

Do Nemo

Jak papierzysko do domu przyniosłam, to starałam się i coś tam poczytać, ale niestety się nie dało.
Nie pisałam o poziomie GW, ale komentowałam to, że wzrósł nakład i zauważyłam wpływ płyt.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2008-02-16 03:57:06, suma postów tego autora: 291

Dodaj komentarz