Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

PrzejdĽ do menu

Komentowany tekst

Młodzi Socjali¶ci: List otwarty do Celińskiego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nic nie pomoże....

W ostatnich latach nagromadziło się na lewicy mnóstwo błędów i wypaczeń, a tacy narcyzi jak Borowski czy Celiński nie byli w żaden sposób hamowani...

Ludzie skoncentrowani tylko na sobie, nie s± dobrym materiałem na lewicowych polityków...

Celiński ma się oczywi¶cie za intelektualistę i zawsze ma rację , a przy tym we własnym mniemaniu jest jedynym bezinteresownym człowiekiem na lewicy;)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-02-12 22:14:20, suma postów tego autora: 568

¶miech na sali

co¶ mi się wydaje, ze MS nie zapoznał się z tym co postuluje Celiński, b±dĽ też nie zrozumiał go. Albo co gorsza zrozumiał, ale celowo przekręcił jego słowa? Brawo młodzi socjali¶ci! do boju o dalsze szerzenie przekłamań! Wszak każda okazja to pomówienia posłów lewicy jest dobra!

autor: lukasz, data nadania: 2008-02-12 22:27:41, suma postów tego autora: 154

A co na to LID?

I znów pytam, bo jako¶ stanowiska LiD w tej sprawie do dzi¶ nie znalazłem.

O czym jednak to ¶wiadczy?

Otóż dla mnie jest oczywistym, że Celiński przysłowiowo się wygadał. I że takich kwiatków będzie jeszcze więcej.


A gdy LiD odda już swego ducha, jej dawni kolesie z UW ostatecznie powróc± do swoich (czytaj PO). Gdzie dalej będ± głosić te swoje liberalne farmazony.

A co z lewic±?
Jej od przed wojny już nie ma, Więc nie ma za czym rozdzierać szat. Tylko może już najwyższy czas, by wreszcie zabrać sie do jej tworzenia. I co ważne olewaj±c tych PRL-owskich paniczy.

autor: dzeus, data nadania: 2008-02-12 23:16:11, suma postów tego autora: 1046

Najgorsze to wierzyc

ze listami otwartymi zmieni sie ¶wiat

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-02-13 18:15:58, suma postów tego autora: 568

Dodaj komentarz