Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Dancewicz: Jestem racjonalistką

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie przepadam za jej emploi, szczególnie ostatnim,

ale dziewczyna ma poukładane w głowie. No i w brydża dobrze gra, więc ma uznanie u moich synów. A moje syny mają świetny gust...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-08 02:44:33, suma postów tego autora: 5956

Czy

p. Dancewicz grywa Precision Clubem, czy silnym pasem?

autor: ABCD, data nadania: 2008-03-08 09:10:22, suma postów tego autora: 20871

"racjonalizm"

Nie znam nazwisk aktorów, tak jak nie znam nazwisk np. hutników z huty Baildon. Ale wystarczy spojrzeć na tytuł tego tekstu, by wiedzieć że będzie on o feminizmie, klerykalizmie, wpływach Kościoła itp.

autor: Bury, data nadania: 2008-03-08 15:44:53, suma postów tego autora: 5751

Nie wiem jakie systemy licytacyjne

stosuje pani Renata. Podejrzewam, że zna i stosuje wszystkie, bo często wygrywa, przede wszystkim z facetami...
Ja w brydża nie gram, bo nie umiem, mimo że mnie syny molestują i chcą nauczyć, bo nie mają czwartego...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-08 17:44:34, suma postów tego autora: 5956

Czy to nie niekonsekwencja:

religia to sprawa prywatna ale feminizm już nie?

autor: Angka Leu, data nadania: 2008-03-08 20:14:07, suma postów tego autora: 3102

szownistycznie stwierdze że jest piękna;)

:)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-03-08 20:23:16, suma postów tego autora: 568

Hyjdlo,

radzę zacząc od naturalnego systemu licytacyjnego Acol, którego zasady można opanować w 15 minut.
A rozgrywka i wistowanie - to już głównie kwestia praktyki przy stoliku.

autor: ABCD, data nadania: 2008-03-08 21:04:35, suma postów tego autora: 20871

Alfacet, ja już mam za mało czasu, żeby uczyć się czegoś,

co na nic mi się nie przyda, i w czym będę przeciętniakiem. Teraz szlifuję umiejętności nabyte, aby być perfekcjonistką. A i tak czasu mi nie styknie...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-08 21:49:37, suma postów tego autora: 5956

wywiad z aktorką,

w którym zwierza się ze swoich planów zawodowych i sposobów spędzania wolnego czasu - a wszystko to na politycznym portalu lewicowym. Ktoś pytał się mnie o bolączki lewicy i ich przyczyny - tu mamy ilustrację wręcz modelową. "Salon, salon, salon" (intonować jak "pupa, pupa, pupa" w "Thirtydoorkey".

autor: _Michal_, data nadania: 2008-03-09 14:20:56, suma postów tego autora: 4409

Wywiad z aktorką, Michale,

ukazał się z okazji "męskiego szowinistycznego" święta. I dobrze. Jak by człowiek cięgiem na portalu politycznym czytał tekściory a la Zbigniew Marcin K., to by tu nie zaglądał w ogóle.
Aktorka przy okazji opowiadania o sobie mówi także o polityce - religii, feminizmie, aborcji. Uważam, że dobrze wiedzieć, iż w tym środowisku wszelkiej maści chałturników i liberałów zdarzają się osoby myślące.
Proszę częściej o podobne lekkie teksty, Szanowna Redakcjo. Następny niech będzie "z okazji" Dnia Matki, potem Dnia Dziecka. Oczywiście z "elementami" lewicowymi. Mnie to na lewicowym politycznym portalu nie mierzi, mimo że też mam bolączki...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-09 15:29:25, suma postów tego autora: 5956

:)

"W ogóle nie rozumiem innego podejścia. I dziwię się facetom, że mogą mieć takie stanowisko jak na przykład Marek Jurek. To jest fundamentalizm religijny, a przecież z litery nie jesteśmy państwem wyznaniowym"

..........jednym słowem trzeba tego jurka gdzieś zamknąć?

autor: Ramones, data nadania: 2008-03-11 08:34:07, suma postów tego autora: 595

> Szczęście nie jest stanem stałym.

Zgadza się.
Szczęście to ulotny stan quasi-eufori odczuwany w działaniu w słusznej sprawie, w pracy twórczej, w bezpośrednim obcowaniu z przyrodą, z ciekawym człowiekiem.
To uczucie radości spełnienia, miłości, która pozwala człowiekowi na zapomnienie o swym osamotnieniu.

Ciekawa rozmowa, nie wszystko na lewicy musi być ideologiczne.

autor: Adrem63, data nadania: 2008-03-11 12:22:22, suma postów tego autora: 2307

Właśnie, Adremie,. zgadza się (*_*)

.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-12 23:05:25, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz