Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Katowice: Spotkanie związkowców z Tesco

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Trzy

wymienione związki mają łącznie bardzo niewielkie zaplecze.

autor: ABCD, data nadania: 2008-03-12 20:46:42, suma postów tego autora: 20871

tesco - dla Ciebie i dla Rodziny ... pracowników wydoimy...

Donald Tusk ma ważniejsze problemy od jakiś tam harujących za nędzne pieniądze pracowników tesco. Jedną z takich fundamentalnych kwestii jaką chce załatwić rząd Tuska jest dokonanie reprywatyzacji majątków, wywłaszczonych przez władzę Polski Ludowej po wojnie.
Potomkowie polskich, niemieckich i żydowskich kamieniczników, fabrykantów, bankowców już zacierają ręce i czekają na odpowiednie projekty ustaw. Państwo polskie działa w służbie kapitału.

autor: Paweł Marels Lencki, data nadania: 2008-03-12 20:52:17, suma postów tego autora: 333

Tak jest ! ABCD

My - wszyscy czytelnicy - zrozumieliśmy komunikat.

autor: sal paradise, data nadania: 2008-03-13 00:54:03, suma postów tego autora: 1199

Metoda

desantu na protesty płacowe mogła się sprawdzić w przypadku opozycji z czasów późnego Gierka. Dzisiaj - to anachronizm.

autor: ABCD, data nadania: 2008-03-13 09:56:56, suma postów tego autora: 20871

Lencki:

"Potomkowie polskich, niemieckich i żydowskich kamieniczników"

Lencki - ty antysemito!

http://www.pardon.pl/artykul/4235/_/wszystkie

autor: Bury, data nadania: 2008-03-13 20:46:02, suma postów tego autora: 5751

Bury

Ja antysemityzm uważam za postawę urojoną, mającą mało wspólnego z otaczającą rzeczywistością.
Antysemityzm to dla mnie wytrych dla systemu kapitalistycznego, pewne koło ratunkowe o które najbardziej w gruncie rzeczy zabiega sam kapitał.
To że narodowcy wątek o przywracaniu mienia byłym właścicielom narodowości żydowskiej będą starali się wykorzystywać dla własnych politycznych celów nie jest dla mnie zaskoczeniem.

autor: Paweł Marels Lencki, data nadania: 2008-03-13 21:37:37, suma postów tego autora: 333

Dodaj komentarz