Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nepal: Powstała partia reprezentująca homoseksualistów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

czy

oni maja cos wspolnego z maoistami?

autor: wojtas, data nadania: 2008-03-17 09:11:33, suma postów tego autora: 4863

Kto to są osoby interseksualne ?

Jak długo na tym świecie żyję, jeszcze nie spotkałam się z takim "czymś". Proszę o naukową wykładnię. Wdzięczna będę. Dziękuję.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-17 10:05:26, suma postów tego autora: 5956

Na czym polega ta interseksualność?

Mnie to spokoju nie daje. Bo może ja, urodziwszy trójkę dzieci, interseksualistką jestem?
Bardzo proszę o wykładnię. Bo szukałam w encyklopedii, i nie znalazłam...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-17 10:18:41, suma postów tego autora: 5956

trzecia płeć?!

cóż to za stwór leksykalno-polityczny?

autor: worek, data nadania: 2008-03-17 13:51:55, suma postów tego autora: 123

ja wiem;)

To są osoby wyglądające jak mężczyźni, ale mające narządy wewnętrzne kobiet, lub odwrotnie, kobiety z wyglądu mające narządy mężczyzn, po prostu tacy się rodzą raz na jakiś czas

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-03-17 17:57:40, suma postów tego autora: 568

skoro

takie osoby, ktore sa naturalnym elektoratem tej partii rodza sie "raz na jakis czas", to wroce tej partii oszalamiajace sukcesy.

autor: wojtas, data nadania: 2008-03-17 20:45:42, suma postów tego autora: 4863

Lewicowy portal informacyjny...

w dniu zamieszek ba nawet otwartych walk, gdzie USA dziala niepodlegle panstwo nie ma o tym wiadomosci. Jednak o tym, ze powstala partia (chociaz byscie zauwazyli ze komunistyczna) w Nepalu jest wiadomosc i najwazniejsze, ze reprezentuje gejow, lesbijki, osoby trans i inter... jakie jeszcze?

Po cholere sie uzalac na "liberalne media" skoro samemu daje sie takie bzdury zamiast powaznych wydarzen?

Wiem skoro mi sie nie podoba to moge nie wchodzic, ale ja nie mam pretensji o to, ze nie macie sztabu grafikow i nie zamieszczecie wiadomosci z predkoscia swiatla.

Pzdr z zyczeniami zmienienia sie na lepsze (a nawet lepsiejsze:)

autor: Lalek, data nadania: 2008-03-17 23:41:23, suma postów tego autora: 223

Słuchaj mnie, Tomek, Ty se jajców ze starej kobiety nie rób...

Facet, który ma cycki nazywany jest hermafrodytą, kobieta mająca fiuta to była Aśka Dark... ponoć.
Facet, który ma narządy wewnętrzne kobiet, mógłby urodzić dziecko i to byłby ewenement na skalę światową (ponoć ktoś dawał miliona jankeskich dolarów takiemu ewenementowi).

Ja jestem normalna. Dzieci pooglądały mnie z każdej strony (w półprzeźroczystym szlafroku) i orzekły: "Matka, jesteś hetero. Na zicher!"
Nadal nie wiem co to jest ta osoba "interseksualna". Szukałam i nie znalazłam.
"Inter" to coś "między", "pomiędzy", "w środku", czasem "obok", lub "przy"... Ja translatorką nie jestem ,a znawczynią hybryd tym bardziej. Dlatego mój apel i prośba: powiedzcie mi jak wygląda osoba interseksualna. Zaproszę ją na "Dębowe", "Pod Orzech"...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-18 08:55:35, suma postów tego autora: 5956

Lalek, Ty się nie dziw, że tutaj są takie ausdruki,

Ty się dziw, że Cię przedrukowywują, mimo że na temat
piszesz...

Czy ja się dowiem Szymonie M., kto to jest ta osoba interseksualna? Całą noc nie spałam. Żądna wiedzy jestem i ócz nie zmrużyłam...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-18 11:05:51, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

osoba interseksualna = osoba, ktora glosuje na Komunistyczna Partie Nepalu-Zjednoczeni. Proste?

autor: wojtas, data nadania: 2008-03-18 12:08:49, suma postów tego autora: 4863

Nie, no wojtas, nic nie jest proste....

nie szydź se ze mnie proszę, bo ja przed chwilą wlazłam na pewną skomplikowaną dyskusję interseksualną, gdzie dowiedziałam się, że te osobniki płci skomplikowanej, same nie wiedzą kim są. Oni mają problem nie tylko z tożsamością, ale i dowodami. Ponoć 3 miliony Polaków nie ma dowodów osobistych!!! Czujesz bluesa???

I to są właśnie interseksualiści. Ja już wiem i proszę mnie nie edukować. Interseksualiści to osobniki bez dowodzików...



autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-18 13:50:32, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

A moze w Nepalu w ogole nie ma dowodow osobistych? W ten niecny sposob, nepalscy komunisci wydedukowali, ze wszyscy sa interseksualistami i beda na nich glosowac.

autor: wojtas, data nadania: 2008-03-19 07:49:43, suma postów tego autora: 4863

wojtas, "morze" to jest szerokie i głębokie...

Może w Nepalu nie ma dowodów osobistych. Nie wiem...

Morza natomiast oblewają zewsząd Jankesolandię. I tam dowodów faktycznie ni ma. Są ino prawka i paszporty bez wiz ale z wjazdem wszędzie. Do Iraku, Afganistanu, Polski...

Więc gdybasz, że w Nepalu, w niecny sposób sposób grasują komuniści, którzy rządzą interseksualistami i każą na siebie głosować? Zatkało mnie, wiesz? A mnie niełatwo zatkać. Pójdę "Pod Orzech", żeby przepłukać gardło i się odetkać. Józek zawiera o pierwszej. Cześć. Może spotkam tam jakiegoś interseksualistę. Opiszę ci go...
Wypiję twoje zdrowie. Chcesz?

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-19 22:04:05, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

pij smialo. Wypij tez za nepalskich interseksualistow, co by ich coraz wiecej bylo a Komunistyczna Partia Nepalu - Zjednoczeni mogla osiagac szczyty powodzenia i najwieszke sukcesy.


autor: wojtas, data nadania: 2008-03-20 10:34:55, suma postów tego autora: 4863

Ale interseksualni mają np

Zewnętrzne narządy męskie - penisy, a wewnętrzne jajniki i jajowody, albo waginy i jądra jednocześnie

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-03-22 23:42:27, suma postów tego autora: 568

jeszcze jedno

Kiedyś osoby interseksualne były nazywane rzeczywiście hermafrodytami:)

Chyba Hyjdla jest mi winna piwo;)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-03-23 19:57:05, suma postów tego autora: 568

Dodaj komentarz