Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

ZKDP: Spadek sprzedaży tygodników opinii

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Urbanowa gadzinówka straciła 18 tys. w ciągu roku

Serce rośnie jak się to widzi. Znaczy się elektorat SLD, do którego skierowany był rozstrzelany druk i duże kolorowe rysunki mocno się wykruszył.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-03-21 15:16:47, suma postów tego autora: 6199

Sumienie,

dobrze by było, ale raczej nie ma się zbytno z czego cieszyć. Elektorat nie tyle wykruszył się, co zasilił PO.

autor: Bury, data nadania: 2008-03-21 16:02:22, suma postów tego autora: 5751

prasa

ja polecam "Fakty I Mity" najlepszy chyba obok Trybuny Robotniczej lewicowy tygodnik

autor: liber, data nadania: 2008-03-21 17:52:32, suma postów tego autora: 114

A po co ludziom opinie?

Wiadomo, że obowiązuje liberalizm który zamyka wszelką dyskusję o czymkolwiek- poza "stylem sprawowania władzy" (liberalnej).

autor: Luke, data nadania: 2008-03-21 18:40:12, suma postów tego autora: 1782

Najlepszy styl sprawowania władzy

jakby ktoś nie wiedział reprezentują w Polsce, politycy o usposobieniu liberalnym.
No bo któż by inny się mógł nadawać na pełnienie funkcji publicznych w państwie.
Wyjątki w Polsce stanowią tacy radykalni konserwatyści jak Jurek, Ujazdowski, czy Marcinkiewicz.
Gazety o bardziej wyrazistych orientacjach politycznych w świecie "końca idei" wedle "społeczeństwa obywatelskiego" i kręgów liberalnych które je reprezentują, są tylko zamierzchłą częścią przeszłości.

autor: Paweł Marels Lencki, data nadania: 2008-03-21 21:44:43, suma postów tego autora: 333

Może to kwestia internetu?

Wiele gazet, również tygodników ma swoje wersje internetowe, to właśnie może zmniejszać sprzedaż.
Przyczyną mogą być też kłopoty finansowe społeczeństwa, bo najłatwiejsze, a zatem pierwsze oszczędności robi się w dziedzinie kultury.
Jakoś tak niemrawo teraz tutaj toczą się dyskusje

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2008-03-22 03:03:28, suma postów tego autora: 291

Polecam Przegląd:)

To chyba jedyny ciekawy i profesjonalny tygodnik lewicowy...
Szkoda że traci czytelników...
Może kultura czytania w ogóle odchodzi w niepamiec?

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-03-22 11:43:47, suma postów tego autora: 568

prasa w Polsce

nie ma gorszego od Rzepy! do prasa partyjna jak mówił prof. Bartoszewski chociaz nie jest przeciez gazeta Nasz Dziennik kto kupuje?

autor: socjal, data nadania: 2008-03-22 12:13:40, suma postów tego autora: 50

Tomku

"przegląd" kiedyś czytałem, ale wg mnie jest za drogi.
też ubolewam nad tym, że czytelnictwo zamiera,ale może faktycznie to przez internet? ja akurat nie potrafię czytać z monitora większych partii tekstu, ale może ktoś lubi.

autor: moskwa, data nadania: 2008-03-22 17:45:10, suma postów tego autora: 605

Przegląd kiedyś był bardziej lewicowy.

Dzisiaj czytając felietony Widackiego czy Kuczyńskiego mam wrażenie czytam jakąś liberalną bibułę.
Ostatnio się pojawiały bardziej lewicowe artykuły Grabskiego (analiza "Strachu" Grossa) czy Radziechowskiego (sprawa Tesco) lecz to nie jest jakaś ciągła domena występująca w Przeglądzie.
Trybunę czytałem gdy był wydawany jeszcze z nią Impuls.
Trybunę Robotniczą staram się jak mogę co tydzień zakupić.
TR jest w tej chwili według mnie najbardziej lewicową gazetą.

autor: Paweł Marels Lencki, data nadania: 2008-03-22 21:06:25, suma postów tego autora: 333

???

Ja to się dziwię, że ktoś w ogóle te szmatławce jeszcze kupuje.

A ci co to jeszcze kupują robią to chyba jedynie z przyzwyczjenia, gdyż opinie które tam się znajdują już od dawna (o ile nie od zawsze) są gówno warte.

autor: dzeus, data nadania: 2008-03-26 11:40:31, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz