Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

SMS: Pierwszy dzień wiosny z "Tadeuszanną" i "Lewiatanem"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Troche malo

Przydala by sie jeszcze Borównanna i Olejniczanna do kompletu - bez nich Lewiatanna wyraznie traci powera.

autor: Saint_Just, data nadania: 2008-03-23 11:08:33, suma postów tego autora: 201

Zatrudniciele ignorują

takie happeningi. Lewiatanna jest żarłoczna i bezwzględna naprawdę.

autor: zdzi, data nadania: 2008-03-23 11:36:09, suma postów tego autora: 183

Tadeuszanna kojarzy mi wyłącznie z Tadeuszem M.,

twórcą Niepokalanej Rzeczpospolitej i kreatorem Tadeuszy Maślaków. i Tadeudzy Pierońskich...
Smacznego jajka życzę.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-23 12:05:06, suma postów tego autora: 5956

Celińskanna

Nie utopili celińśkanny, żądającej wprowadzenia odpłatności za studia dzienne. Dlatego są niewiarygodni.
Niepokalaną Rzepę otworzyła...żółwianna;)

autor: Paweł Marels Lencki, data nadania: 2008-03-23 14:27:45, suma postów tego autora: 333

Młoda lewica nie potrafi nawet uszanować ...

Tak ważnego okresu dla Chrześcijan jak Wielki Tydzień i Zmartwychwstanie Chrystusa. Ci ludzie - niestety - są niereformowalni w żaden sposób. Niejednokrotnie zostałem pośrednio niesprawiedliwie osądzony przez jakieś biskupa, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby jakieś straszydło ubierać w sutannę i topić. Jak widać, młodzi uczą się od swoich ojców, dziadków, pradziadków. Przykre.

autor: konserwatysta, data nadania: 2008-03-23 20:47:28, suma postów tego autora: 108

Mnie się ta Tadeuszanna podoba,

tym bardziej, że rzecz miało miejsce w konserwatywnym Krakowie. Młodzież to ma fantazję, nie to co te mieszczuchy... Pieronkowi od dawna się należało za jego niewyparzoną gębę. Hierarsze wolno, a "cywilom" nie?

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-24 05:42:27, suma postów tego autora: 5956

Konserwatysta...

Jeszcze bardziej przykre jest słuchanie tej mendy Pieronka. Ale on może, tak? "Cywilom" nie wolno, jak to Hyjdla pisze...

autor: Getzz, data nadania: 2008-03-24 14:03:02, suma postów tego autora: 3554

Ha, ha, ha...

Kiedyś topiono czarownice, teraz podobizny "pieronków".

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-03-24 17:08:23, suma postów tego autora: 5956

Hmmm...

A czyż obecni działacze SdPl nie byli kiedyś w rządzie, który znacząco zliberalizował Kodeks Pracy, kłaniając się w pas środowiskom biznesowym, które Lewiatan reprezentuje? Bo coś kojarzę że obecnie planowana liberalizacja KP to przy tamtejszej mały pikuś...

autor: RRRadykał, data nadania: 2008-03-24 20:30:49, suma postów tego autora: 1084

Dodaj komentarz