Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Radziechowski: Głośnociemni

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Teraz Tusk chce

przyśpieszac negocjację, licząc że coś skubną zanim ekipa Busha odejdzie w niepamięc.
Mam nadzieję że Clintonowa jest przeciwko tarczy, ktoś coś wie na ten temat?

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-03-28 10:06:01, suma postów tego autora: 568

ja nie zgadzam się na budowę tarczy, nie zgadzam się na rujowanie kraju dla kaprysu Jankesów

nie zgadzam się na Tuska i uważam,że wybory w wyniku których doszedł on do władzy zostały sfałszowane- dowożenie rzekomo brakujących kart i ich dodrukowywanie, (w każdym okręgu ma być przecież tyle kart do głosowania,ilu jest zgłoszonych uprawnionych do oddania głosu), bajanie nas tym,że brano procentowo na podstawie tego,że kiedyś tam ktoś nie przyszedł głosować jest oszustwem: nie był może kiedyś, ale mógł chcieć teraz i pozbawianie kogokolwiek w ten sposób prawa głosu jest prawnym nadużyciem. Uważam za niedopuszczalne, aby polska polityka zagraniczna była kształtowana przez człowieka z obcym obywatelstwem.Wyrażam kategoryczny protest,że chce się narażać życie mojej rodziny i moje w imię absurdalnych rozgrywek politycznych. Jest to stanowisko moje i mojej rodziny, a każdy niech postępuje jak uważa.

autor: nana, data nadania: 2008-03-28 14:16:59, suma postów tego autora: 4653

I znów płytka manipulacja !

Cytuje:

"W sprawie antytarczy rząd Donalda Tuska nie ma do powiedzenia wiele więcej niż Kaczyński"

Brzmi to tak jak by coś do powiedzenia mieli Olewniczak, Napierdalalski, flaszka Kwaśniewski, Szmaciński, Kalisz , Szenyszin i spółka.

A to jest obrzydliwa manipulacja towarzyszu pisarzu.

Tu się chyba nie mylę?

autor: dzeus, data nadania: 2008-03-30 12:07:18, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz