Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: Koniec moratorium na egzekucje

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kurde, na podobnej "leżance" niedawno lezałam,

ale ona pasów nie miała ino mięciutki kocyk. Jolka zrobiła mi na niej demakijaż, masaż gęby i szyi, regulację i hennę brwi oraz maseczkę z nagietka. Odradzała mi zastrzyki z botoksu (nawet nie wiem "czym się to je", ponoć to zastrzyki "młodości" - miła babka, no nie?).
A tu proszę... te durne Jankesy zamiast zająć się zdrowiem psychicznym swoich obywateli, kładąc nacisk na bezpłatne leczenie, owszem, kładą ich na "amerykanki", przywiązują, częstują "koktajlem trzech substancji" i patrzą jak delikwent wije się w konwulsjach...
Wie ktoś może jak się wabi konstruktor tej kozetki? Na pewno John Mc'Fiut...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-17 12:02:24, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

Przeciez przed sadem dowiedziono, ze taka smierc jest bezbolesna i wlasnie dlatego konczy sie moratorium. Poczytaj dla pewnosci na innych portalach.

A niehumanitarne, to jest dozywocie. Ale to juz zupelnie inna historia...

autor: marcin, data nadania: 2008-04-17 19:32:53, suma postów tego autora: 193

Uhm...

Dowiedziono tego przed jankeskim sądem w trybie przyśpieszonym. Też mi wyrocznia. Bezbolesna to nawet sraczka nie jest, marcinie...
A jeszcze dla pewności wskaż mi te portale. Tam pewnie sami skazańcy się wypowiadają, którzy doświadczyli tej humanitarnej jankeskiej "amerykanki". Z zaświatów się wypowiadają...
Eh... świat pełen jest matołków. Ale to już zupełnie inna historia...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-18 07:23:52, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

Poszukaj po prostu u źródeł. Nie znajdziesz informacji o trybie przyspieszonym. Zupełnie nieoczekiwanie pojawia się w trakcie tłumaczenia tekstu.

Ci nieszczęśni skazańcy z USA (w warunkach pokoju, na karę śmierci można tam skazać tylko mordercę, który planował morderstwo - w ChRL można np. za nieterminowe[!!!] płacenie podatku VAT) na szczęście już niczego nie powiedzą i nie zrobią.

U nas mogą i mówić i działać na swoich przepustkach z dożywocia. A jaką to karę można jeszcze wymierzyć komuś kto ma dożywocie? Zakazać przepustek? To chyba przeczy definicji "resocjalizacji" jakiej ma służyć pobyt w więzieniu.

autor: marcin, data nadania: 2008-04-19 23:50:45, suma postów tego autora: 193

Dodaj komentarz