Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

"Nowa Lewica" w Sejmie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Sierakowska z Borowskim

w jednej drużynie? Kobita się chyba zbyt szybko starzeje, bo traci komórki nerwowe

autor: Thor, data nadania: 2008-04-23 22:24:47, suma postów tego autora: 990

hm

pewnie ikonowicz się wkurzy troszeczkę...

autor: rote_fahne, data nadania: 2008-04-23 22:35:52, suma postów tego autora: 1805

Otwarta Lewica było ładniej, proszę klubu ośmioosobowego...

ale widać po kilku godzinach ktoś z kimś za ileś do porozumienia doszedł, hę?
Ja ogłaszam konkurs na przymiotnik do rzeczownika LEWICA. Już niedługo przyda się, bo te Lewice będą wyłazić na powierzchnię jak dżdżownice po wiosennej orce. Trza je jakoś odróżnić w natłoku lewicowości.
Na początek proponuję:
Wspaniała, Najwspanialsza, Prawdziwa, Najprawdziwsza, Niezwyciężona, Jedyna, Po Prostu Lewicowa, Wyjątkowa, Niepowtarzalna,...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-23 23:42:41, suma postów tego autora: 5956

No coz

Czekamy na reakcje prawdziwej Nowej Lewicy P. Ikonowicza.

autor: Berdysznick, data nadania: 2008-04-23 23:47:15, suma postów tego autora: 247

Kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam paradować w szpilkach Mamy...

Kaźmierz do tej pory lubi wskakiwać w cudze buty nie zważając, że są nań za duże...
Eh... iluż to głupków ta polska ziemia wydała...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-23 23:51:40, suma postów tego autora: 5956

Nazwa Lewica Otwarta

Byla nie tyle niefartowna, ze - jak rozumiem - formacja Borowy jest otwarta zarowno dla tych ktorzy do niej przychodza, jak i dla tych ktorzy chca ja opuscic. Podejrzewam, ze ta druga grupa jest zdecydowanie liczniejsza.

autor: Berdysznick, data nadania: 2008-04-24 00:02:05, suma postów tego autora: 247

To o tych szpilkach miało być pod Każmierzem PiSdzielcem,

który londyńskiego Burmistrza kreuje. Kurde, zaś przeholowałam...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-24 00:18:24, suma postów tego autora: 5956

hahahahaha

najśmieszniejsze jest to że oni ani nowi ani lewicowi

autor: yoda, data nadania: 2008-04-24 00:44:33, suma postów tego autora: 141

lifting

stara dobra NOWA LEWICA niektóre rzeczy poprostu nie zmieniają się nigdy

autor: grad1984, data nadania: 2008-04-24 07:16:56, suma postów tego autora: 16

UWAGA OSZUśCI!!!!

Grupa wielokrotnych, politycznych recydywistów nadal groźna!!!
Jak donoszą dziennikarskie raporty śledcze, w ostatnim czasie operują w okolicach sejmu. Podszywając sie pod polityczną lewicę przybrali ostatnio cudzą nazwę "nowa lewica" tj. nazwę istniejącej już partii politycznej. Po cudzą nazwą oszuści organizują masowe wyłudzenie głosów wyborczych.
Ktokolwiek może pomóc w identyfikacji oszustów proszony jest o ostrzeżenie wszelkich osób z najbliższego otoczenia.
Przypominamy, że za pomoc oszustom grozi kara smierci politycznej i odebrania sobie praw politycznych na okres zasiegu ludzkiej pamięci.

autor: red spider 666, data nadania: 2008-04-24 09:46:53, suma postów tego autora: 1549

To już jest koniec...

nie ma już nic ... jak siewały elektryczne gitary. Koniec Sdpl. Ambicje Borowskiego i Celińskiego są chore, po co nowy klub w SEJMIE, niech se idą do Demokratów a reszta do Lewicy, będzie czytelniej w sejmie.

autor: Viking, data nadania: 2008-04-24 10:04:27, suma postów tego autora: 36

pytanie

moi drodzy, czy możecie mi powiedzieć, kiedy te paskudne i trujące gady wyzdychają?

autor: rote_fahne, data nadania: 2008-04-24 10:17:58, suma postów tego autora: 1805

Rote Fahne

Obawiam się, że same nie zdechną. należy je uspić.

autor: red spider 666, data nadania: 2008-04-24 10:36:04, suma postów tego autora: 1549

do yoda

To jest tak jak ze świnką morską. Ani świnka ani morska. Po prostu świnka morska - pardon: "Nowa Lewica".

"Otwarta Lewica" byłaby rzeczywiście lepsza. Tylko trzeba ustalić, czy otwarta od góry (może jeszcze ktoś tam wpadnie), czy otwarta od dołu - żeby się wszystko wy...sypało na glebę.

autor: Andrzej_B, data nadania: 2008-04-24 12:37:48, suma postów tego autora: 145

nowe lewice !?

Najlepszy komentarz dał chyba poseł Kurski z PIS.
Mniej więcej tak:
Tak bardzo lubimy lewicę, że życzymy im żeby tych lewic było jak najwięcej.

autor: Adrem63, data nadania: 2008-04-24 15:21:33, suma postów tego autora: 2307

To jest chamstwo !!!

Tak podszywać się pod czyjś szyld !!!

Przecz z Borówkami i tą całą salonową pseudo lewicą !!!!

PRECZ !!!

autor: dzeus, data nadania: 2008-04-24 15:24:30, suma postów tego autora: 1046

Nowa Lewica w Sejmie

Ho, ho, ale NL awansowała.Wcale nie trzeba brac udziału w wyborach, żeby być Klubem Parlamentarnym.Gratulacje.

autor: czerwona małpa, data nadania: 2008-04-24 16:53:05, suma postów tego autora: 105

Proponuje NOL

Nowa Otwarta Lewica z Niezindentyfikowanym Obiektem Latającym ( od partii do partii) Wielkim Intelektualistą i Najwspanialszym Szachistą Borowskim:)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-04-24 18:39:28, suma postów tego autora: 568

PO CO NAM SLD SDPL

jeśli mamy prawdziwą lewice PIS!!!!!!!!

autor: katto maximus, data nadania: 2008-04-24 20:03:38, suma postów tego autora: 99

Borówka - największy zdrajca lewicy - kto mu płaci?

Podejrzewam że Borówka działa na zlecenie Kwacha. Niech jeszcze się nazwie skrajną lewicą lub trockistą i będzie git... Polski Tony Blair, choć jeszcze większy nieudacznik
A Piotrek bądź co bądź ma reklamę... jak będzie sprytny to jeszcze to wykorzysta

autor: AntykapitalistA, data nadania: 2008-04-24 20:31:21, suma postów tego autora: 306

Propozycja !

Wygląda na to, że wiosną nastąpi wysyp lewic wszelkiego gatunku dlatego proponuję dobierać do słowa lewica przymiotnik od grzybow polskich.
Na przykład: Lewica Borowikowa, Lewica Borowikowo- Szatanska,
Lewica Boczniakowata, Maślakowata, Gąskowata, Czarnołepkowa, Sromotnikowa, Sromotnikowo-Smrodliwa, Bezwstydna itd.
Znam na grzybach i na lewicach, mogę dobierać nazwy za darmo.
:-)

autor: Adrem63, data nadania: 2008-04-25 09:24:03, suma postów tego autora: 2307

Rany julek, Adrem'ie,

nigdy nie wpadłabym na tego typu alegorie, mimo że na grzybach też się znam...
Super!!!
Masz u mnie randkę w ciemno...
Zawsze możesz się wycofać (*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-25 20:06:25, suma postów tego autora: 5956

Jedno jest pewne

W lewice latoś obrodzi.To jest pewniejsze jak śmierć i płacenie podatków.-:)

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2008-04-25 21:42:54, suma postów tego autora: 623

No i wykrakałem.

Nie minęła doba a zostaje poczęta następna lewica.I to jaka!Eliminująca SLD i SdPL zarazem.http://wiadomosci.onet.pl/1737955,11,item.html. Musze pospieszyć się z z zabezpieczeniem nazw moich lewic:Lewica Lewa Sierpowa,Lewica Lewa Prosta,Lewica Lewa Podbródkowa i Lewica Lewa Hakowa.-:)

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2008-04-26 09:30:52, suma postów tego autora: 623

Nic nie jest pewne, FRychu...

Wczoraj dostałam zwrot podatku na moje konto (dwie "ulgi" na synów, plus "moja" na mnie, plus "internetowa", plus tam cóóóś... Cóóóś circa trzy tauzeny)...
Kurde, Państwo Polskie jest łaskawe dla maluczkich i sprytnych...Więc
Przepuszczę to... Na czynsz, telefony, i "Dębowe" (*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-26 09:44:14, suma postów tego autora: 5956

dzięki, Hyjdla

Więc może by tak na grzyby ?
:-)

autor: Adrem63, data nadania: 2008-04-26 10:53:42, suma postów tego autora: 2307

Ale nie ma jeszcze sezonu na grzyby...

Nawet pieczarki na łąkach nie rosną, bo się konie jeszcze nie pasą (na końskim łajnie przepięknie rosną).
Za to stare grzyby biorą się za reanimację lewicy. Cimoszewicz się ocknął i za męża opatrznościowego chce robić. Mam nadzieję, że powodzi znowu na Polskę i lewicę nie sprowadzi...
W każdym bądź razie kobiałkę już ze strychu przytargałam...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-27 09:22:16, suma postów tego autora: 5956

Stary grzyb ?

nie tylko Cimoszewicz, ale zdaje się i Oleksy czerwonogłowiec.
„to co że stary,
a może właśnie niedorozwinięty, może spóźniony i to znacznie i teraz się dopiero zacznie”
jak pisał M. Załucki.
Poza tym przysłowie grzybiarskie nówi:
u starego grzyba twardy trzon.
Dziwię się więc, że go wtedy tak łatwo wykopano z politycznej gleby.
Ja stare grzyby nie wykopuję, niech zostają w lesie (nomen omen), a może wysieją jeszcze zarodniki?

autor: Adrem63, data nadania: 2008-04-28 10:26:47, suma postów tego autora: 2307

Ty mnie tu pod włos nie bierz, Adrem63...

Stary grzyb, to stary grzyb, a trzon ma czasem twardy, bo z reguły robaczywy i to robale się w nim tak prężą. To co miał rozsiać już rozsiał, teraz se może ino kapeluszem pomachać... (*_*) Ale "kapelusze" tyż ładne są (to alegoria była, Adrem, co by młodzieży nie deprawować!!!)

Cimoszka z Oleksym i resztą ferajny to se mogą kółko wzajemnej adoracji założyć, a nie młodzieży o "lewicowości" nawijać. Swoje pięć minut już mieli. Teraz to oni są jeno boczniaki i muchomory...
Ale tak prawdę powiedziawszy, to gdyby nie obciach Włodka podczas powodzi stulecia, to on jeszcze najbardziej kumaty był. Bo jak se wspomnę Źdźbło i Młynarza, to mi się nawet "Dębowego" odechciewa...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-29 01:30:31, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz