Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Zablokowana eksmisja

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

matuszewska

to już taka gwiazda? Była jedna, a już pisze się, że ugrupowanie. Fajnie...
Pozdro dla blokujących, nie dla lanserów.

autor: RB, data nadania: 2008-05-12 18:20:32, suma postów tego autora: 78

...

Jak raz zrobi coś pożytecznego to dobrze. Inna sprawa, że obecna UP to kwintesencja nijakości (politycznej, intelektualnej, moralnej, estetycznej itd.).

autor: _Michal_, data nadania: 2008-05-12 18:42:58, suma postów tego autora: 4409

re:

to że przychodzi to dobrze, ale nie przychodzi się po to by o jednej jednostce pisano ugrupowanie

autor: RB, data nadania: 2008-05-12 19:31:02, suma postów tego autora: 78

pytanie

czy Pani Katarzyna nie jest przypadkiem również cżłonkiem Młodych Socjalistów?

autor: Kuba P, data nadania: 2008-05-12 19:34:11, suma postów tego autora: 700

Jakie są szczegóły sprawy?

o co chodzi z tym "niefortunnym" wyrokiem spadkowym? Czyżby mieszkanko dostało sie innemu spadkobiercy?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2008-05-13 12:21:51, suma postów tego autora: 2714

Czyny się liczą, nie słowa

Jak ktoś przychodzi i staje po stronie słabszego to jaka róznica czy jest z UP PiS czy nawet PO. Słuszne jest i przenajswiętsze by stawać po stronie poszkodowanego i bronic ludzi przed niesprawiedliwością.

autor: red spider 666, data nadania: 2008-05-13 13:35:52, suma postów tego autora: 1549

Katarzyna Matuszewska

Brałem udział w tej eksmisji i nie mogę potwierdzić powyższych zarzutów. Katarzyna Matuszewska o której piszecie, mimo obecności kamer TVN ani WOT nie zachowywała się jak "gwiazda" ani ktoś,kogo celem jest lansowanie się. Jako osoba o bardzo żywiołowym stylu bycia i należąca do budzącego kontrowersje ugrupowania zrobiła ,jak widać,na czytelnikach słabo znających psychologię i fakty wrażenie osoby, która uwielbia lans. Wielkie mi lansowanie się-siedzenie na schodach!

Nikt nie twierdził, że w eksmisji uczestniczyła Unia Pracy, tylko po prostu podano przynależność partyjną uczestników blokady.

autor: rewolucjoner, data nadania: 2008-05-13 14:05:12, suma postów tego autora: 490

Bez przesady

P. Wioletta Schwartz napisała przecież wyraźnie według schematu: NN z parti XY, MM z partii XYZ, czyli osoba i z jakiej organizacji się wywodzi. Równie dobrze można by się krzywić na fragment o Piskorskim z Samoobrony, bo nie było Leppera i całej SO. Bez przesady (choć IMHO oczywiście SO i UP to jak niebo a ziemia :-).

autor: _Michal_, data nadania: 2008-05-13 14:29:04, suma postów tego autora: 4409

odpowiedź

1 Maja tego roku przyszła na pochód z flagą UP. To jej wybór i trzeba to szanować.

autor: krik, data nadania: 2008-05-13 15:10:46, suma postów tego autora: 1649

Film z blokady

Film - relacja z blokady jest pod adresem:

http://pl.youtube.com/watch?v=Q02mruPaXBQ

autor: krik, data nadania: 2008-05-13 21:36:16, suma postów tego autora: 1649

członkostwo

a czy członkostwo w MS wyklucza cłzonkostwo w UP i na odwrót?

autor: Kuba P, data nadania: 2008-05-13 21:48:12, suma postów tego autora: 700

Pozdrawiam serdecznie

Ja to sie wam wcale nie dziwie, ze politykom nie ufacie. Od lat rozne ludki twierdza, ze sa lewica. Miedzy bombardowaniem Iraku a uchwalaniem ustaw, pozwalajacych ludzi z mieszkan wyrzucac, chodza i deklaruja swoje "lewicowe idealy". Petam sie w ich okolicy, to sie zalapalam, ze tez taka jestem. Nie dziwota.

Ale trzeba robic swoje. Moja mame o malo z jej domu nie wyrzucili swego czasu. Gdyby trzeba bylo pomoc, Ikon i reszta by przyszli.

Jestem ostatnio na chorobowym, mam czasu wiecej, niz zwykle. Juz nie siedze w PE, zawalona sprawami Komisji ds. Przemyslu i szukajac namiaru na ludzi z naszej strony barykady, gdy biznes skutecznie lobbuje europoslow w sprawach roznych. (nie macie pojecia, jacy so, kurcze, skuteczni i jak my slabo zorganizowani! a przeciez tam powstaje 70% naszego prawa! tylko, ze czerwono-zieloni ze swoimi argumentami do decydentow nie docieraja, wiec przebija sie jedynie sluszna wersja biznesu :-( no - z wyjatkiem walki z Microsoftem. tusmy wygrali i software nie jest patentowalny w UE :)

W kazdym badz razie mam ostatnio wiecej czasu. Moge jak za starych dobrych czasow znowu na schodach usciasc i zablokowac grabarzowi droge, moge na demo w W-wie pojsc. Tak - z flaga UP. I wiem, ze nekrofilia. Trudno. Ten typ tak ma.

W MS jestem. Wspolzakladalam swego czasu. Mlodzi Socjalisci to organizacja pozarzadowa. A UP to partia. Czlonkostwo sie nie wyklucza.

Co do kwestii prawnych tej eksmisji:
nie, nikt inny sprawy spadkowej nie wygral. Spoldzielnia wykorzystlala sprytnie jakis trik prawny, by po smierci ojca Mariusza syna na liste swoich czlonkow nie wpisac. Po czym mu zaproponowali, by swoje rodzinne mieszkanie, gdzie okna wychodza na podworko, gdzie sie wychowal, by to mieszkanie ... KUPIL!
Za 7 tys zl za metr!

Badzcie w czerwcu na kolejnej blokadzie ekmsmisji. Policjantiw bedzie wiecej, nas tez wiecej bedzie trzeba.

kaska

autor: Kaska Matuszewska, data nadania: 2008-05-14 10:42:20, suma postów tego autora: 5

Dodaj komentarz