Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kierownicy z Frito Lay uniewinnieni

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

W ogóle dobrze by bylo

gdyby ktoś zrobił listę towarów produkowanych przez PepsiCo i Coca Colę/Nestle. Można by było wiedziec czego nie kupowac...

Np. do Coca Coli należy Kropla Beskidu;)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-05-16 08:56:44, suma postów tego autora: 568

No cóż...

Kilka biedaczek kontra wielki koncern. Rezultat był do przewidzenia...

autor: RRRadykał, data nadania: 2008-05-16 11:59:27, suma postów tego autora: 1084

trzeba zaznazyć

- co zostało pominięte w tej notatce, ale nie w PAP-owskim materiale - że wyrok został wydany głosami ławników, orzekający w tym składzie sędzia zawodowy miał inne zdanie

autor: altstettiner, data nadania: 2008-05-16 15:56:07, suma postów tego autora: 1512

tak czy siak,

oni są tylko tymi, którzy wykonują rozkazy. Ot, tacy współcześni Ohlerst, Fahrenwirst czy inny Luebbow.

autor: Bury, data nadania: 2008-05-16 19:56:42, suma postów tego autora: 5751

Ławnikami pewnie byli faceci, a sędzią kobieta, altstettiner?

Ja tam chłopów lubię, ale jak by mi jeden z drugim takim ciulem łapy za dekolt ładował, to w jaja bym kopnęła, a nie po sądach się szwendała...
Dostałby w jaja, to omijałby mnie potem szerokim łukiem. A podwyżka też murowana, bo żonka na przykład mogłaby się dowiedzieć, że ślubny za jurny...
A na miejscu pracownic "bym apelowała".

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-05-17 17:00:40, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz