Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nowicki, Wojciechowski: Kolejna batalia w warszawskim MZA

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Praca syzyfowa lewicy

Super, to jeszcze pozostała wam walka o ileś tam setek tysięcy innych zawodów. A jak skończycie, okaże się że już nie istnieją. Nic was nie nauczyła historia ostatnich 150 lat?

Płace rosną tylko wtedy gdy rośnie popyt na usługi pracy a zmniejsza się jej podaż, co można jedynie osiągnąć przez niskie podatki dochodowe aby ambitni pracownicy mogli zebrać kapitał i przejść na swoje, oraz niskie podatki od zysków firm tak aby opłacało się je rozwijać, zatrudniać nowych ludzi i zakładać nowe.

autor: jliber, data nadania: 2008-06-03 14:52:24, suma postów tego autora: 4329

Nie kazdy jest takim wizjonerem jak Ty

Nic nas nie nauczyła historia,bo nie było Ciebie

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2008-06-03 18:41:17, suma postów tego autora: 568

..

To nie jliber uczy sie od histori. To historia uczy sie od jlibera.

autor: wojtas, data nadania: 2008-06-03 21:18:10, suma postów tego autora: 4863

wojtas, Tomek Sosnowski

A co ja mam niby na to poradzić że taki fajny ze mnie gość?

autor: jliber, data nadania: 2008-06-03 22:35:01, suma postów tego autora: 4329

W marcu 2008 roku

wszystkie DZIEWIĘC działających w MZA związków zażądało
Ta fraza o wszystkich 9 działających związkach - wbrew intencjom nieświadomego autora tłumaczy o co tak naprawdę tym związkowcom chodzi - nie o dobro komunikacji (która zdaniem moim, mimo wszystko nie jest taka zła, o ile nawet nie jest całkiem dobra)i pasażerów, ale związkowych pasozytniczych etatowców. Wykorzystują do tego spory, i owszem niestety, rachunek krzywd pracowników. Niestety, walka o dobro MZA'owego szofera to głównie walka o dobro pasibrzuchów z wszystkich DZIEWIĘCIU działających w MZA związków. Jak co uwalczą, to może i szoferakom łaskawie ze stołu związkowego na podłogę zajezdni, jak kiedyś ulubionemu psu myśliwskiemu Jaśnie Pana pod stół dworu, rzucą.

autor: Nemo, data nadania: 2008-06-04 06:30:50, suma postów tego autora: 693

Dodaj komentarz