Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jastrzębie Zdrój: Śmierć czterech górników

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

[i]

[i][i][i][i]

autor: Angka Leu, data nadania: 2008-06-05 19:55:05, suma postów tego autora: 3102

bez komentarza

Jak mówią liberałowie - "górnicy do głównie zadymiarze, a ich praca nie zasługuje na wysokie wynagrodzenie".

autor: AntykapitalistA, data nadania: 2008-06-05 20:18:08, suma postów tego autora: 306

Tragedia

...

autor: Getzz, data nadania: 2008-06-06 09:49:09, suma postów tego autora: 3554

Wynagrodzenie gorników nie ma tu nic do rzeczy, AntykapitalistA...

Chociaż z drugiej strony, gdyby "grubiorze" zjeżdżali na dół fedrować jako "wolontariusze", to może te różne łajdackie spółeczki odpaliłyby coś na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy?
Przepraszam za te gorzkie słowa... Bo znowu wybuch metanu! Bo znowu jakieś ciule zaoszczędziły na LUDZKIM ŻYCIU! Bo ono ma wartość coraz mniejszą...
Wyrazy współczucia dla bliskich.
[i][i][i]

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-06-06 12:48:07, suma postów tego autora: 5956

reklama z dawnych lat. Ach jak dobrze się żyło za Gierka

http://www.pracownia52.pl/www/photo/displayimage.php?album=22&pos=2

autor: cud, data nadania: 2008-06-06 13:07:01, suma postów tego autora: 43

Hyjdlo, można pomyśleć że w PRL czy II RP nie było wypadków

w górnictwie...Co nie zmienia faktu, że górnictwo węglowe w Polsce oczywiście nie ma żadnej przyszłości, poza tą, którą oferują mu gnębieni podatnicy z dochodowych branż.

autor: west, data nadania: 2008-06-06 21:40:22, suma postów tego autora: 6717

Można myśleć o czymkolwiek, weście...

jeżeli ma się szare komórki... Można myśleć o PRL-u i II RP, a nawet szlacheckiej i mieszkowej. Tylko po co?

Wypadki w górnictwie były, są i będą, bo tam jest żywioł nie do końca okiełznany. Ale można go ujarzmić, jeżeli ma się odrobinę dobrej woli i szacunku dla górnika. Można go zminimalizować...

Nie wiem, czy górnictwo węglowe w Polsce nie ma żadnej przyszłości. Nie wiem... Ale wiem, że na razie to górnictwo jest i istnieje - a kapitalistyczne bydło zbija na nim niezłą forsę.

Zapaliłeś świeczkę za dusze poległych? Nie zapaliłeś. Zrobię to za ciebie...[!]

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-06-09 19:09:46, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz