Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Napieralski zagrożony?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

SLD buduje i rujnuje

Tak to jest w SLD ,a miało być tak pięknie ,SLD miało jednoczyć lewice pozaparlamentarna .
Powtarzałem setki razy że SLD jest tak zadumane w sobie że nie będzie rozmawiać z kimś na partnerskich warunkach argumentując że ma posłów i pieniądze ,pochodzące częściowo ze spieniężonego majątku PPS.
Co potwierdza fakt ze nawet we własnym gronie podkładają sobie świnie i to ma być LEWICA !!!!

autor: pps, data nadania: 2008-06-06 11:49:06, suma postów tego autora: 14

Nieprawdopodobne...

Jeszcze nie odsapnął, jeszcze nie ochłonął po "miażdżącym" zwycięstwie a już go wyrzucają za burte. Źle to wróży SLD, jeżeli oczywiście te zamierzenia są rzeczywiste a nie prymitywną, rozłamową podpuchą. Myślę jednak, że są po prostu tym drugim...

autor: steff, data nadania: 2008-06-06 12:00:57, suma postów tego autora: 6626

Demokracja do kosza?

Demokratyczne wybory w SLD nic nie znaczą, bo rada krajowa skład się z czyichś popleczników? Na miejscu zwykłych członków wypisała bym się z takiej partii. Oczywiście istnieje kilka lepszych powodów, żeby się z niej wypisać, ale ten pokazuje znaczenie tzw. dołów, które to od niepamiętnych czasów niby mają wprowadzić w bliżej nieokreślonym czasie tę formację w poczet partii lewicowych...

autor: A.N., data nadania: 2008-06-06 12:15:24, suma postów tego autora: 407

Miller, wróć! Ratuj LSD!

Ino żeś tych chłopaczków spuścił z oka, a już się okładają łopatkami. Za twoich czasów tak nie było!
TWÓJ ZMRUSZAŁY BETON.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-06-06 13:50:08, suma postów tego autora: 5956

O co chodzi z tą paterą?

Wszyscy mówią, że nowy szef SLD ma coś wspólnego z paterą? Możecie mi wyjaśnić o co chodzi?

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-06-06 15:21:01, suma postów tego autora: 6199

ich świat

Wielu działaczy klewicy, a w szczególności SLD żyje we własnym świecie salonowych gierek i jakby nie chicel zauważyć, ze jest świat zewnętrzny.

autor: Kuba P, data nadania: 2008-06-06 16:40:08, suma postów tego autora: 700

Czyżby jega walka poszła na marne?

Chłopina do stycznia całkiem osiwieje.

autor: Bomst, data nadania: 2008-06-06 19:10:11, suma postów tego autora: 97

Nie czas wołać Millera gdy SLD tonie Hyjdla!

Trza było go nie kopać,jak SLD zaczynało spadać.Kopać leżącego to już naprawdę nie wypada.Ale i tak Cie lubie,nawet taką lekko zmurszałą i sarkastyczną.-:)

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2008-06-06 19:53:07, suma postów tego autora: 623

Też Cię lubię, FRychu,

:)

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-06-10 02:38:22, suma postów tego autora: 5956

Nowa partia

Właśnie wczoraj dotarła do mnie informacja o planach nowego szefa lewicy. Dzięki niemu ma szanse powstać lewicowa formacja z prawdziwego zdarzenia. Lewica, która nie będzie ulegała żadnym naciskom; która ma szanse pokazać, że walka z klerykalizacją to nie walka z Kościołem, jak głoszą to dziennikarze TVN24. Lewica wyrazista i nie zakłamana - realizująca swój wyborczy program. Wreszcie teraz (a nie w 1989 roku) doczekaliśmy prawdziwej wolności wyrażania poglądów politycznych. Cieszę się, że mój ideał partii politycznej doczekał się realizacji. Wiem, że droga spełnienia tych oczekiwań jest długa i trudna, ale początek juz jest. Życze panu Napieralskiemu sukcesów w jego dążeniach.

autor: Andrzej, data nadania: 2008-06-15 15:58:26, suma postów tego autora: 1

Dodaj komentarz