Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

"Kontenery PCK" znikną z ulic?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A biedni o niczym innym nie marzą jak o starych łachach?

Nie sądzę. Nie wiem jak tam funkcjonowały relacje PCK-Wtórpol, ale sam pomysł był poprawny. Inna sprawa, że menele, z tego co wiem, rozwalali te pojemniki w celu przywłaszczenia sobie zawartości i być może to było przyczyną fiaska projektu.

autor: west, data nadania: 2008-07-11 21:17:25, suma postów tego autora: 6717

Tiaaa....

To co się działo to był wielki skandal. Mało kto wie, że ta prywatna firma oddawała zaledwie ok. 0.5% swoich zysków dla PCK, a sam PCK mógł brać zaledwie część ubrań z dokładnie 1% spośród ponad 10000 pojemników. Dobrze że z tym kończą...

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2008-07-11 23:53:34, suma postów tego autora: 387

Tak wescie

Biedni ludzie to menele, a stare łachy można jeszcze pięknie sprzedać. Te rzeczy, które niekiedy wrzucałem do tych pojemników, licząc że dotrą do tych meneli, nie były żadnymi łachami. Wyrosłe, nietrafione. Cóż teraz się włoży do nylonu i położy na śmietniku. Wyboru dokonają sami menele. Biedni nie dostaną nic.

autor: prezio, data nadania: 2008-07-13 14:18:42, suma postów tego autora: 878

Oszustwo

Dobrze, że kończą wspólpracę. Ja, jak i wielu ludzi, byłam przekonana, że oddaję ubrania dla biednych.

autor: Katarzyna, data nadania: 2008-07-14 00:00:37, suma postów tego autora: 24

Dodaj komentarz