Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Petycja i skarga do UE w sprawie połowów na Bałtyku

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jak jaki liberał

Jestem pełen uznania, jak bardzo Przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Sierpień 80 zna się na subtelnościach języka angielskiego i na rybackich sieciach.

autor: Nemo, data nadania: 2008-07-25 13:27:02, suma postów tego autora: 693

Nemo

nie wiem jakiej organizacji jesteś członkiem. Ale w dużych strukturach normalnie funkcjonujących szef podpisuje wiele rzeczy na kotrych nie musi się bezpośredni znac. Co do kwestii pławnic dryfujących Przewodniczący Zietek brął udział w kilku spotkaniach równiez z przedstwicielami świata nauki i ma wiedzę stosowną.

autor: Kuba P, data nadania: 2008-07-25 14:45:39, suma postów tego autora: 700

Kuba P

Twój komentarz jest zapewne słuszny i zasadny. Aliści sprawił mi wiele radości. Bo oto niewątpliwy znawca zagadnienia pisze otwarcie, że radykalny związek to nic innego jak korporacja typu Ford, General Motors czy Credit Agricole, stosująca w swojej walce o prawa świata pracy normalne korporacyjne praktyki. Ciekawe, kiedy wybuchnie w tym Sierpniu pierwszy strajk?

autor: Nemo, data nadania: 2008-07-25 18:04:01, suma postów tego autora: 693

A

studium przewodniczącego o językoznawstwie jest w planach?

autor: ABCD, data nadania: 2008-07-25 18:07:10, suma postów tego autora: 20871

Nemo

myslisz sie bo korporacje charakteryzuje brak posznowania demokracji i wolnosci jednostki. Nie każda duża organizacja jest korporacją !

autor: Kuba P, data nadania: 2008-07-25 18:35:07, suma postów tego autora: 700

Kubo P

Demokracja demokracją, poszanowanie praw jednostki poszanowaniem, ale jak się prowadzi działalność gospodarczą na skalę korporacyjną, to bez jakiejś hierarchii i dyscypliny nie mozna funkcjonować. Nawet w małej kuźni też tak jest. Nawet w symfonicznej orkiestrze jak jakiś muzyczno-orkiestrowy błąd popełnisz, to Cię dyrygent zdyscyplinuje, na prawa Twe i demokrację nie patrząc.

autor: Nemo, data nadania: 2008-07-25 20:25:46, suma postów tego autora: 693

Nemo

porządek,, hierarchia te pojecia nnie sa synonimami korporacji, firmy czy działallności w celu uzsykania zysku.
W tego typu organizacjach jak Sierpień 80 pewne sprawy wynikaja równeiż z koleżeńskości, autorytetu - w korporacji jedynie na zagrożneiu zwolnieniem. To jest zasadnicza różnica, której zrozumienie nie wiem dla czego ciebie przerasta. Ty cały świat widzisz jako firme, której celem jest zysk. Przyjmi do wiadomosc, że tak nie jest! Są ludzie dla których maksymalizacjha zysku nie jest celem samym w sobie

autor: Kuba P, data nadania: 2008-07-25 20:44:53, suma postów tego autora: 700

KE

http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+QT+H-2008-0597+0+DOC+XML+V0//PL&language=PL

jak ktoś ma jeszcze wątliwości w sprawie pławnic i że KE mozna kupić to proszę !

autor: Kuba P, data nadania: 2008-07-27 21:12:01, suma postów tego autora: 700

Dodaj komentarz