Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Lepper: Władza zajmuje się drugorzędnymi sprawami

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

;-)

początek prawdziwego-autentycznego-radykalnego antyliberalnego frontu...:) andrew-renata-łyżwa teraz!

autor: rote_fahne, data nadania: 2008-07-27 13:15:58, suma postów tego autora: 1805

I co, znajdzie się ktoś taki?

kto nie przyzna Lepperowi racji? kto weźmie w obronę posłów zajmujących się tym, co jeden powiedział o drugim a jedna o drugiej? Bo czyż to nie jest szczyt szczytów parlentaryzmu właśnie w warunkach, gdy państwo ma być niczym a właściciele środków producji wszystkim. Przecież jeżeli zajmują się sobą, to nie mają czasu zajmować się nimi i ludźmi, których wyzyskują. I o to chodzi. Ale Lepper tego nie rozumie. I robi problem ze spraw, które problemem nie są. Inaczej mówiąc: znalazł się jednak ktoś, kto mu racji nie przyznał.

autor: steff, data nadania: 2008-07-27 13:56:12, suma postów tego autora: 6626

Lepper na zdjęciu...

...śpi, czy kombinuje jak się dostać do (koryta) sejmu?

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2008-07-27 14:15:22, suma postów tego autora: 441

Rote,

co tam słychać w PPP? Wyrabiacie już normę wydawania 7 oświadczeń na tydzień? Czy szykujecie rewolucję razem z tym waszym bojowym działaczem z Podkarpacia, który w wyborach uzupełniających porwał za sobą tłumy?

autor: Durango 95, data nadania: 2008-07-27 15:07:08, suma postów tego autora: 3848

durango,

co tam słychać w samoobronie? zbierasz już podpisy dla renaty, czy może trenujesz podpis za innych? co tam u łyżwy? kiedy planujecie "spontaniczną" blokadę?

autor: rote_fahne, data nadania: 2008-07-27 18:28:54, suma postów tego autora: 1805

Rote,

nie, mój drogi, nic nie planuję, bo w przeciwieństwie do ciebie nie jestem narwanym łebkiem z silnym zapotrzebowaniem na wiarę w wodzów, zbawców, cudowne partie i rozwiązania. Moje umiarkowane poparcie dla Samoobrony jest chłodne, zdystansowane i obejmuje czynniki obiektywne, ty natomiast do PPP pałasz szczeniacką miłością, która żywi się mitami i bazuje na skrajnej naiwności.

autor: Durango 95, data nadania: 2008-07-27 18:41:44, suma postów tego autora: 3848

durango,

wow! jak tyś się uchował, kiedy andrew był na salonach? :-) taki talent polityczny się marnuje!

autor: rote_fahne, data nadania: 2008-07-27 18:58:20, suma postów tego autora: 1805

PPP

PPP jest wporządku zawsze na nich głosuje a pozatym są bezkonkurencyjni na antyliberalnej lewicy

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-07-27 20:22:13, suma postów tego autora: 1003

rote,

jak sukcesy w obalaniu systemu, odniesione przez front twoich mistrzów: Domosławski-Lizut-Orliński?

autor: ABCD, data nadania: 2008-07-27 20:57:02, suma postów tego autora: 20871

jak ja to lubię

Jak ja lubię te niekończące się dyskusje na temat przewagi krupnioka nad kaszanką. Ludzie - przez takie bezsensowne spory lewica jest teraz tu gdzie jest - niestety na marginesie.

autor: towPawel, data nadania: 2008-07-28 14:16:57, suma postów tego autora: 125

A co Lepper robił jak był w rządzie?

Czy wtedy nie było biedy i niedożywienia dzieci???? Fundnęli jakieś obiadki dzieciakom w szkołach i to wszystko- dalej bez śniadania, kolacji, a w weekendy szkoła zamknięta i nawet bez obiadu... Lepper tymaczasem upajał się swoim stołkiem wicepremiera i deklarował pełne poparcie dla Zyty Gilowskiej... Głosował przecież za obniżeniem podatków dla najbogatszych z 40% na 32% i za zniesieniem podatku spadkowego!

autor: Luke, data nadania: 2008-07-28 22:57:50, suma postów tego autora: 1782

..

Luka co stracily biedne dzieci w wyniku zniesienia podatku spadkowego? Tylko konkrety prosze!

autor: wojtas, data nadania: 2008-07-29 22:22:16, suma postów tego autora: 4863

Dodaj komentarz