Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

30 proc. konserwatywnych demokratów poprze McCaina

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

jest ok

Czyli na dzien dzisiejszy Obama traci tylko 6 proc. elektoratu wlasnej partii. To niewiele. Ciekawe ilu konserwatywnych republikanow traci McCain.

autor: Kautsky, data nadania: 2008-08-01 00:56:49, suma postów tego autora: 420

Słowa, słowa, słowa...

Miłoby było móc kiedyś powiedzieć: "Jestem komunistą, gdy mowa o gospodarce, i liberałem, gdy mowa o obyczajach" - i zostać powszechnie zrozumianym...

A z innej beczki - jeśli powstaną socjalistyczne Stany Zjednoczone, następnego dnia tam emigruję. Bo miło tam będzie...

autor: PMB, data nadania: 2008-08-01 01:07:18, suma postów tego autora: 1628

PMB,

Rozumiemy Cię dobrze i nie zmuszamy takich jak ty nawet do emigracji wewnętrznej. Jedynie uważamy Was za poputczikow. Nawet w jednej partii można by było z Tobą podyskutować. Pod jednym wszakże warunkiem, gdyby w tej partii obowiązywał centralizm demokratyczny i rzecz tak niedemokratyczna, jak dyktatura proletariatu.

autor: BB, data nadania: 2008-08-01 06:40:00, suma postów tego autora: 4605

PMB,

Nie o taki komunizm Ci chodziło? Chodzi Ci o ten made in USA, z Seatle i Porto Alegre, o "komunizm alterglobalistyczny"?

autor: BB, data nadania: 2008-08-01 10:55:53, suma postów tego autora: 4605

PMB, to proste

wystarczy, że powiesz: jestem komikiem w kwestiach gospodarczych oraz politycznie poprawnym konformistą w kwestiach obyczajowych. I już będziesz powszechnie rozumiany. Co nie znaczy: chwalony.

autor: Durango 95, data nadania: 2008-08-01 12:40:36, suma postów tego autora: 3848

Ot i tyle...

Durango, bardzo cieszy mnie, że taką właśnie masz na mój temat opinię, gdyż jest ona lustrzanym odbiciem mojej opinii na twój temat, drobnomieszczaninie.

A Wy, kochane Bratki, ustanowicie co najwyżej dyktaturę proletariatu we własnej przestrzeni wirtualnej. Jeśli jednak zostanie - z pewnością nie za Waszą sprawą - ustanowiona, to pewnie dalej będziecie poszukiwać jej w książkach i nawet nie zauważycie, że zdążyła rozwinąć się masowa partia, w której obowiązują zasady centralizmu demokratycznego i której legitymację będę nosił w kieszeni.

autor: PMB, data nadania: 2008-08-01 13:07:35, suma postów tego autora: 1628

GDYBY BABCIA MIAŁA WĄSY

Tryb warunkowy wyjaśnia wszystko. Wyjątek podtwierdza regułę.
Przyjmijmy, że jesteś babcią z wąsami.

autor: BB, data nadania: 2008-08-02 05:39:29, suma postów tego autora: 4605

PMB,

nie masz wrażenia, że Ty i Twoi towarzyszki, towarzysze i towarzyszko-towarzysze coś za długo jesteście "na drodze do partii robotniczej"?

autor: ABCD, data nadania: 2008-08-02 20:59:19, suma postów tego autora: 20871

Dodaj komentarz