Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Gerald Ford był informatorem FBI

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czyżby

do USA zawitał faszyzm?
Przecież Forda zlustrowano. A taki zabieg wobec byłych prezydentów - jak uczy radykalnie lewicowa Gazeta Wyborcza - jest równoznaczny z faszyzmem.

autor: ABCD, data nadania: 2008-08-10 22:31:23, suma postów tego autora: 20871

W obronie

Geralda Forda - kozła ofiarnego nagonki prawicowych populistów!
Faszyzm nie przejdzie, do Hollywood nie wejdzie!
CHERWONY WARSZAWIAK

autor: ABCD, data nadania: 2008-08-10 22:32:58, suma postów tego autora: 20871

Fuj,

grzebanie w teczkach, odwracanie uwagi od problemów społecznych, promowanie zemsty i nienawiści, wiara w archiwa esbeków z FBI, fuj, fuj, fuj, a wszystko to na lewicowym portalu...

autor: Durango 95, data nadania: 2008-08-10 23:00:37, suma postów tego autora: 3848

fuj fuj, a co robią prawicowcy na lewicowym portalu?

rzecz jasna nie byłam przy tym ale ponoć po wizycie w Polsce Ford miał powiedzieć, że był pozytywnie zaskoczony i wyglądem i stanem rozwoju i ludźmi w Naszej Ojczyźnie. I powiedział to u nich, nie u nas.

autor: nana, data nadania: 2008-08-11 11:55:39, suma postów tego autora: 4653

możliwe,że mnie pamięć zawodzi, ale mam w głowie,że to ty mi doradzałeś

dać do gliny kupę krowią lub końską, żeby glina nie pyliła. Napisałeś wprost: "gówno". Otóż kupy powyższe powodują jedynie,że glina po wyschnięciu nie pęka. Taką samą rolę spełnia sieczka, resztki po gremplowaniu konopi,lnu i wełny oraz wszelakiego rodzaju włosy zwierzęce. Ale nie likwiduje to pylenia gliny po wyschnięciu.
Nie wykluczam,że nie pasuje to do tematu dyskusji,ale skoro pojawiłeś się na forum korzystam z sytuacji by cię wyprowadzić z błędu.
Jeżeli to nie ty doradzałeś mi życzliwie z tym "gównem" to przepraszam.

autor: nana, data nadania: 2008-08-11 12:06:26, suma postów tego autora: 4653

Dodaj komentarz