Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Polska Lewica potępia Saakaszwilego i krytykuje Kaczyńskiego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

tu mają racje

w tym wypadku popieram ich

autor: czerwony93, data nadania: 2008-08-12 13:53:11, suma postów tego autora: 2775

Adam Wielomski razem z lewicą. Gruzja jednoczy!!!

cytat:

"Stany Zjednoczone nie mają zamiaru walczyć w obronie Gruzji, choć jest to kraj dla nich sojuszniczy, a jego prezydent to faktyczny amerykański namiestnik (a może i agent)."

całość:

http://konserwatyzm.pl/content/view/3806/111/

autor: Cud2, data nadania: 2008-08-12 14:01:45, suma postów tego autora: 3207

PL - zgniły ser

Miller widzi konflikt przez pryzmat interesów Niemców i Francuzów, a nie Polaków. Dla mnie ten polityk skompromitował się i wyalienował od społeczeństwa polskiego do reszty. \"Europejskość\" stała się dla niego celem samym w sobie.

autor: ziuczek, data nadania: 2008-08-12 14:54:09, suma postów tego autora: 47

Jak zostać lewicowym guru w Polsce?

Wystarczy raz do roku skrytykować Kościół Katolicki, potępić Busha i pochwalić Putina. Miller i Borowski już zagwarantowali sobie kilka głosów "lewicowców" z tego portalu.
Ziętek, który nie zamierza przyłączać się do chóru falsetów, wynoszących Putina pod niebiosa tylko straci. Ale po takim elektoracie nie warto płakać, Panie Bogusławie.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-08-12 15:03:02, suma postów tego autora: 6199

Ziętek ?! Ten stary Solidarniuch z AWS ?!

I dobrze, że nic nie dostanie. Zresztą co to za lewica, która wchodzi w tyłek kościołowi katolickiemu, a w wywiadach dla Naszego Dziennika kandydat na senatora mówi o wartości "życia poczętego" i jakim wielkim złem jest aborcja!

Ziętka popieram za działalność związkową w Sierpniu 80'. Jako związkowiec zrobił wiele dobrego, ale z polityką powinien dać sobie spokój.

Millera i jego zdanie na temat Gruzji też, co nie znaczy że jego "wspaniałą" partię popieram i pobiegnę na nią zagłosować.

Panie Miller,
pan już sobie reklamę zrobił do końca życia.
Niech Pan już idzie na polityczną emeryturę!

Amen

autor: Orli, data nadania: 2008-08-12 15:35:44, suma postów tego autora: 28

Orli

Nie chce tworzyć offtopiców ale muszę sprostować kilka bzdur którymi nas tu uraczyłeś.

Po pierwsze ani Zięte, ani cały "Sierpień 80" nigdy nie były w AWS. Po drugie o jakim "wchodzeniu w tyłek kościołowi katolickiemu" (że zacytuje) mówisz. Zapewne z miłości do Kościoła rzymskokatolickiego działacze "Sierpnia 80" i PPP brali udział w pikietach i demonstracjach na rzecz w pełni legalnej aborcji czy manifestacjach feministycznych gdzie przecież podnosi się wiele postulatów o charakterze światopoglądowym? Jeżeli tak, to doprawdy nie wiem jak to skomentować.

Jeżeli wypowiedź w sondzie "Naszego Dziennika" (nie w żadnym wywiadzie) jedenego z kandydatów PPP jest dla Ciebie "wchodzeniem w tyłek kościołowi katolickiemu"to pozostaje mi tylko współczuć. Jest to jego indywidualna opinia, w tej akurat sprawie różni się od stanowiska partii. Ty jak widać jesteś zwolennikiem partii o mentalności stalinowskiej gdzie wszyscy zawsze się ze wszystkimi zgadzają.

Chyba to by było na tyle, bo w końcu new jest o czym innym z goła.

autor: SzymonM, data nadania: 2008-08-12 15:50:10, suma postów tego autora: 915

Heh

Małe sprostowanie...

1) Nie napisałem że Sierpień 80 był w AWS.

2) Ziętek może nie, ale inni działacze tak np. Mariusz Olszewski

3) Ja nikomu nie mówie żeby miał poglądy takie same jak ja, ale jak kandydat na senatora z ramienia partii lewicowej ( bo za taką uważasz PPP) podczas wyborów na Podkarpaciu mówi źle o fundamentalnych dla lewicy sprawach ( jak aborcja i prawa kobiet ) dla niszowego dziennika Rydzyka to wybacz. Według mnie jeśli ktoś jest bogobojnym katolikiem i chce żyć tak jak mu papież nakazał to niech idzie do PiS czy LPR. Zresztą PPP dostała za to nauczkę, bo gościu miał bardzo "wysokie" poparcie lewicowego elektoratu.

autor: Orli, data nadania: 2008-08-12 16:10:39, suma postów tego autora: 28

Orli

Nie wykręcaj się teraz Olszewski skoro napisałeś cytuje: "Ziętek ?! Ten stary Solidarniuch z AWS?!".

Cytat: "Ja nikomu nie mówie żeby miał poglądy takie same jak ja". Przecież właśnie to robisz. Wróbel został zapytany o swoje zdanie. Mógł oczywiście przy tym podkreślić, że różni się tym samym od stanowiska partii, ale nie jest to dla mnie aż tak wielki problem, żebym sobie wyrywał z tego powodu włosy z głowy (których zresztą nie mam w nadmiarze). Oczywiście, jak rozumiem, nie ma dla Ciebie znaczenia fakt, że Wróbel jest aktywnym działaczem związkowym w rzeszowskim Zelmerze.

Na razie wystarczy. To w sumie nie czas i miejsce żeby o tym akurat dyskutować.

autor: SzymonM, data nadania: 2008-08-12 16:21:47, suma postów tego autora: 915

Szymon,

a Wrzodak to może nie był aktywnym działaczem związkowym w Ursusie?

autor: Durango 95, data nadania: 2008-08-12 16:25:23, suma postów tego autora: 3848

Jak przebić w rusofobii TVN

pokazało to TVP INFO w TVP3

autor: czerwony93, data nadania: 2008-08-12 17:43:45, suma postów tego autora: 2775

Miller do Putina:

Przy Tobie, Najjaśniejszy Panie, stoimy i stać chcemy.

autor: Yoryk, data nadania: 2008-08-12 19:46:40, suma postów tego autora: 61

Coz, dlakeooooo mi do Millera

ale jak ktos mowi,ze 2+2=4, to zgadzam sie , nawet, gdy mowi to komuch

autor: Wujek Włodek, data nadania: 2008-08-12 19:50:09, suma postów tego autora: 141

Ubezwłasnowolnić kurdupla!!!

On może wymlaskać na wiecu w Tbilisi trzecią wojne światową!

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2008-08-12 21:56:58, suma postów tego autora: 623

Nie popieram Millera...

...ale, Saakaszwilego niech se Gruzini rozliczają.

Ja chciałbym odwołania Lecha Kaczyńskiego za całokształt jego działalności, szczególnie za monopartyjność.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2008-08-12 22:26:57, suma postów tego autora: 441

Dodaj komentarz