Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Gdańsk: "Nie dla tarczy antyrakietowej"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Super

szkoda że takiego protetu niezorganizowali np.tydzień temu gdy pseudonegocjacje nabierały tempa teraz mleko się juz rozlało umowa została podpisana.No cóż mądry polak po szkodzie...

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-08-25 12:46:02, suma postów tego autora: 1003

Manfestowali

15 sierpnia, czyli tuż po podpisaniu wstępnego porozumienia, MS demonstrował w Warszawie przeciwko tarczy i militaryzmowi
http://pl.youtube.com/watch?v=U55biVH_frA

W ciągu półtorej roku zorganizowane zostało ponad 50 spotkań w różnych miastach i miasteczkach Polski w ramach "Dni Pacyfizmu". Często towarzyszyły temu podobne demonstracje (w marcu w Słupsku, czy roku temu w Olsztynie)

autor: Redsaber, data nadania: 2008-08-25 13:10:29, suma postów tego autora: 16

Do Czerwonego Adama.

Społeczeństwo zrobi, co będzie chciało.
Mleko można wytrzeć i wlać świeżego.
Prezydenta można odwołać.
Umowy z Amerykanami można nie ratyfikować.

Wszystko zależy od społeczeństwa. A Ty klepiesz, jak byś był na etacie zwolenników tarczy, i próbujesz innym wmówić że się nic już mie da zrobić.

MOŻEMY ZROBIĆ WSZYSTKO.

Kwestia tylko, czy społeczeństwo w swej masie będzie chciało.

Stu protestującycych /z całym szacunkiem dla tych ludzi/, to nic nie znaczy. Ani Tusk, ani Kaczyński ze swych wysokich piedestałów tego nie widzą.

Nie wiem jaka masa krytyczna jest potrzebna by to ruszyć, ale wydaje mi się że dużo więcej jak sto osób.

Ja jestem za protestem przeciwko tej tarczy.
Józef Brzozowski Żory

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2008-08-25 14:57:26, suma postów tego autora: 441

Ja też jetem za protestem

przeciwko tarczy ale wydaje mi się że nawet jakby wzieło udział nie sto a 10000ludzi i tak tarcza bedzie ratyfikowana.niemówie jak zwolennik tarczy bo nim nie jestem ale w czechach więcej ludzi protestowało przeciwko radarowi a też umowa została ratyfikowana taką mamy demokracje w dzisiejszych czasach.(też jestem z górnego ślaska)

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-08-25 15:54:42, suma postów tego autora: 1003

Sto Osób

rzeczywiście bardzo dużo osób nie można zabrać wszystkich pod Kancelarie Premiera albo ambasadę USA i zrobić rozróbę żeby Media zauważyły ruch przeciwko tarczy Antyrakietowej.

Lepiej teraz bo Blokować budowę to nie będziemy bo wiadomo co Kapitaliści zrobią

autor: Lomass, data nadania: 2008-08-25 21:36:19, suma postów tego autora: 16

Dodaj komentarz